Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
18. Apríl , 2024, 03:05:59
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: mada music, medena BA  (Prečítané 82519 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #195 kedy: 23. Január , 2015, 09:18:06 »

keby ludia nakupovali, obchod by bol. kto z vas tam niekedy kupil nieco viac ako brnkatko a struny?  Som frajer
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #196 kedy: 23. Január , 2015, 09:57:39 »

keby ludia nakupovali, obchod by bol. kto z vas tam niekedy kupil nieco viac ako brnkatko a struny?  Som frajer

Kedy si si celkovo kupil v hociakej kamennej predajni v BA nieco ine ako brnkatka, struny, kable atd.?

Na nasom prditkovom trhu je tu tych kamennych predajni asi privela, najma ked vsetci su lenivi a aj tak si vsetko objednavaju z netu. Mne sa ani tie struny nechce ist osobne kupovat, tak skoro vzdy len z netu.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #197 kedy: 23. Január , 2015, 10:01:17 »

keby ludia nakupovali, obchod by bol. kto z vas tam niekedy kupil nieco viac ako brnkatko a struny?  Som frajer

nikdy nic :-D mozno tak kable aj to take s ktorymi ratam ze do roka su dead ... ty si si dakedy daco kupil v kamennom hudobnom obchode v Bratislave?
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #198 kedy: 23. Január , 2015, 10:42:09 »

kupil som tam line6 m9 aj basu. dali dobre ceny, kupil som. vyrazne lepsie ako hocikde na nete. len s nimi stacilo komunikovat, chalani boli velmi velmi ustretovi  Na zdravie!

nedavno som kupil dalsiu basu z melody, tiez dali dobru cenu.
« Posledná zmena: 23. Január , 2015, 10:43:01 od pista58 » Zaznamenané

o-yep sro
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #199 kedy: 23. Január , 2015, 10:49:41 »

Ja si tiez niektore veci kupim z kamenaku, ine z netu. Zalezi od ceny, aj ked nie vzdy je pre mna prioritou. Zaujima ma servis, zaruka, pristup, atd...

Skor ma mrzi, ze viacerho hudobnin nema na predajni zakladne veci ako konkretne struny, trsatka, kable, atd... a pritom vidim plnu rit lacnych efektov, zlych kablov, lacnych strun, atd... Alebo drahe nastroje. :)
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #200 kedy: 23. Január , 2015, 10:50:53 »

...
nedavno som kupil dalsiu basu z melody, tiez dali dobru cenu.

Melody je super, po osobnej komunikacii spravili super ceny a pristup vyborny. Aspon v Ziline teda...
 Na zdravie!
Zaznamenané

PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1036


...


« Odpoveď #201 kedy: 23. Január , 2015, 11:27:01 »

tak ja som tam kupil akurát púzdro, ale chodieval som na struny a bol tam dobrý servis.

Maťo to vie proste...

A hlavne pridaná hodnota toho obchodu bola v tom, že sa tam dalo pokecať. Ja som sa tam vždy niečo nové dozvedel a naučil...
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #202 kedy: 23. Január , 2015, 11:34:40 »

Vypredaj nebol. Veci sa prestahovali do ke, po a za.
« Posledná zmena: 23. Január , 2015, 11:35:38 od PanTau » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #203 kedy: 23. Január , 2015, 11:52:52 »

Ja som hlavne povdacny tuna Matovi/PanTau za ochotu zasobovat ma skatulami. :)
« Posledná zmena: 23. Január , 2015, 11:53:08 od proghopik » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #204 kedy: 23. Január , 2015, 12:59:03 »

keby ludia nakupovali, obchod by bol. kto z vas tam niekedy kupil nieco viac ako brnkatko a struny?  Som frajer

vsetci nakupuju z thomannu vyhodnejsie.
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #205 kedy: 23. Január , 2015, 13:10:54 »

vsetci nakupuju z thomannu vyhodnejsie.

mne sa prave v made a melody podarilo kupit vyrazne vyhodnejsie ako v thomanne, ale tym nechcem povedat ze treba nakupovat v kamennych obchodoch a ze to je pravidlo. len ma skor prekvapuju tie prekvapene reakcie ze mada konci od uzivatelov co tam ocividne nenakupovali.
Zaznamenané

o-yep sro
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #206 kedy: 23. Január , 2015, 14:40:36 »

podla mna v Ziline a KE casom postihne kamenne predajne Mady rovnaky osud. Muziker vyhral tym, ze ma predajne v Auparkoch. cim nechcem nikomu priat nic zle, len sucho konstatujem, ze kamennym predajniam rozneho zamerania klesli trzby po tom, co v blizkosti ovorili velke obchodne centrum.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #207 kedy: 23. Január , 2015, 14:50:09 »

vsetci nakupuju z thomannu vyhodnejsie.
To je sice pekne, ale uz som neraz zavrel kartu s Thomann.de kvoli cene a objednal som od tuzemskych. Vzdy sa mi oplati kupit aj o malo e viac tu - spominany servis, zaruka a pod.
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #208 kedy: 23. Január , 2015, 14:57:48 »

Muziker je kapitola sama o sebe..tam sa mi doteraz nikdy nepodarilo okrem jedneho kablu kupit to co som potreboval a chcel :-D

Najhorsie je to s tymi nasimi kamennymi obchodmi ked chcete kupit povedzme syntak. Napriklad ked som chcel kupit nord electro ktory tu jednoducho nemali nikde, kdezto v klangfarbe mi k nemu dali este zdarma makky futral. sice taky shit ale aj tak potesi ze to clovek nemusi v krabici vlacit domov. Ked som ten makky futral chcel kupit v muzikeri (na stranke ho mali vraj na sklade) tak mi bolo povedane ze ho nemaju.
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #209 kedy: 23. Január , 2015, 15:00:07 »

Ja som zas s Muzikerom nemal nikdy problem, ale ze naozaj nikdy.  Bavím sa skvele Ani net, ani kamenak. A stale, stale, stale zlava este.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 23 otázok.