Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Apríl , 2024, 19:21:20
Strán: 1 ... 13 14 [15] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: mada music, medena BA  (Prečítané 82555 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #210 kedy: 23. Január , 2015, 15:05:36 »

Ja som zas s Muzikerom nemal nikdy problem, ale ze naozaj nikdy.  Bavím sa skvele Ani net, ani kamenak. A stale, stale, stale zlava este.

Mozno mam len blbu karmu, idem odteraz konat dobro  Na zdravie!
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #211 kedy: 23. Január , 2015, 15:47:33 »

jasne ze mada je zrusena.. posledne asi 3 roky im obrat tahal len Semish  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #212 kedy: 23. Január , 2015, 16:00:54 »

jasne ze mada je zrusena.. posledne asi 3 roky im obrat tahal len Semish  Bavím sa skvele
Aj ja som tam robil obraty v jednotkách eur... Ale asi všetci, môj wah tam stál vyše roka   Smútim  Smútim
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #213 kedy: 24. Január , 2015, 13:12:44 »

cize pocuvam, ze stacilo byt trochu kamos a hned boli ceny vyrazne pod Thomanom ? tak to potom je inak super marketing a koniec fleku v predrazenom BA prenajme sa mohol fakt ocakavat...

ja som uz davno neni zakaznik tohto segmentu, ale obcas som cosi v Mada kukol - myslim ceny, ci uz na nete, alebo v obchode - a nikdy sa mi nezdalo, ze by boli extra super, casto aj vobec neboli super... ze tam mali zavedeny vyjednavaci system a nakoniec vedeli cenu spravit je fasa, ale inak je to podla mna dosti prasacky pristup a ak to takto prevadzkuju aj na ostatnych predajnach, tak som zvedavy, dokedy vobec vydrzia na trhu...

proti BA Muzikeru mam toho sice dost, ale mam pocit, ze sa ako firma spravaju znacne profesionalnejsie, o com svedci, ze dokazu zivit este stale ako-tak flek v Auparku, aj ked tiez sa pozmensovali ...

no a potom si este pamatam z Mady nejake postavicky, co kedysi aj sem prispievali a casto jak uplni kreteni, vsetci vedeli, ze sa jedna o kohosi z Mady a kedze na Slovensku je nas dokopy 5, tak som presvedceny, ze aj toto mohlo casti zakaznikov konkretne BA pobocku znechutit... naprikalaj ja som tam ani len tie brnkatka nechodil kupovat... nie - nemyslim Pana Tau, ten je v pohode...
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #214 kedy: 24. Január , 2015, 15:09:27 »

no , ale hlavne na Dunajskej sú teda boli  3 obchody , aj keď ten stredný je zameraný na akustiky , hlavný konkurent je 21 avenue , to je dobrý obchod s relatívne dobrým výberom a dá sa cez nich objednávat tovar napr. od Sivčáka , tam kupujem struny , brnca , mne v Made chýbal nejaký život , všetci kámen-tvář , nikoho som tam nezažil na ničom hrať  no sry raz tam mal Pan Tau zapnutý Vintage start ,  v 21 avenue  skúšal , alebo dokonca propagoval niečo Vadim , pozdravil čaute chalani a ďalej vypaloval na strate , v Muzikeri som si bol pre mechaniky , netrvalo to ani nejak dlho od objednania , šecko som vybavil cez net , majú dobré ceny , sú ochotný aj keď na mňa trocha frmol , lítajú tam jak vítr  :) , no a k Made , podľa mňa už dnes nestačí sa zákazníka spýtať  otrepanú frázu ,,pomožem nejako" zákazníkovi sa treba venovať naplno ale neotravne , treba ho aj namotať  a v 21a mali v komise SX strat , predali ho , podla mňa by mal mať normálny hudobný obchod aj komis , bazár
« Posledná zmena: 24. Január , 2015, 15:13:17 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
olko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 314


\m/


« Odpoveď #215 kedy: 25. Január , 2015, 23:40:02 »

KE madu si tiez myslim ze postihne rovnaky osud, vadilo mi hlavne kym som byval v KE ze ten muziker som nechcel podporovat (clovek sa 3 krat opyta ci fakt objednali niklove struny na 6ku basu, pride si po tovar ,,sorry sme sa poplietli len ocelove boli") ale pridem tam aj ked na nete mali ze ich maju mat tak zvycajne neboli a dokonca ani ked som chcel riesit situaciu tym, ze tak reku kupim struny na 5ku a 6tu kusovku mi daju ale tak... ani to zvacsa nemali.

inu zahralo aj to, ze z lepsich bas som tam vzdy videl len ibanezy, kebyze ponukaju v made cort, tak verte tomu, ze svoju A6 kupim radsej tam.

Odkedy som v Brne som ale viac spoko, kytary.cz aj Audiotek maju mrte lepsi pristup v kamennych predajniach nez co som sa stretol v KE muzikeri alebo made.
Zaznamenané

Primarne basak.

Prog is Love, Prog is Life.

Proud Cort guitars player, and Peavey Amp user...
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #216 kedy: 26. Január , 2015, 10:12:57 »

neviem ako vy, ale ja uz 3 roky kupujem struny cez saitenmarkt.de.. normalne si nakupim na cely rok, ak potrebujem vyskladam si sady jak chcem a vybavene..  a este pri nakupe tolkych kusov aj daco usetrim..
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #217 kedy: 26. Január , 2015, 10:20:51 »

a keby ste si vybrali normalny hudobny nastroj tak struny nekupujete vobec  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #218 kedy: 26. Január , 2015, 12:16:18 »

mne sa prave v made a melody podarilo kupit vyrazne vyhodnejsie ako v thomanne, ale tym nechcem povedat ze treba nakupovat v kamennych obchodoch a ze to je pravidlo. len ma skor prekvapuju tie prekvapene reakcie ze mada konci od uzivatelov co tam ocividne nenakupovali.

uzivatelia tam mozno nakupovali roky predtym, nez tam ostatni zacali vobec chodit :-)
Mada sa bohuzial velmi zopsula za tie roky; ako tu niekto napisal, boli tam haldy haraburd, nezaujimavy lowend s castokrat cenami s ktorymi nemohli konkurovat inym obchodom - minimalne tych parkrat co som tam realne chcel nieco zobrat.

Ja sa napriklad vobec nedivim, ze Mada skoncila, bolo to uplne jasne, ze to tak dopadne; len konstatujem, ze je to skoda.
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Gabriel
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #219 kedy: 01. Apríl , 2015, 14:06:32 »

Čaute, dovolim si len kratko sa vyjdarit k Made-Ba. Nemyslim ze zakladny problem bol v predavacoch, skor v ich motivacii. Co sa týka tovaru a cien, nemali na to velky dosah nakolko to riesila centrala v Ke. Aspon za mojich cias. ja som si nejako vedel pretlacit kvalitnejsi tovar aj cenotvorbu som mal volnejsiu... Aj trzby boli väčšie. Vseobecne sa presuva zakaznk na net, kamenne predajne maju menšie tržby ako volakedy. Nechal som na tej predajne kus zivota a energie... ale ako som poznal zazemie a vyvoj trhu, bola to otazka casu. gabo - ex veduci .-)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #220 kedy: 01. Apríl , 2015, 15:14:00 »

Gabo.. teba si pamatam z toho ppci obdobia ked sme tam chodili vzdy slintat jak mladi.. velke dik za vecnu ochotu! dufam ze sa ti dari.. este si pamatam Jozka co tam robil masaker gitarista..
Zaznamenané

Strán: 1 ... 13 14 [15] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 22 otázok.