Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 14:03:48
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 263 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Inzeraty "made in hell"  (Prečítané 811938 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #75 kedy: 16. Január , 2008, 20:11:56 »

ja ti poviem - hovno alebo nic, co by stalo za zmienku. Uplne normalny inzerat Na zdravie!
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #76 kedy: 16. Január , 2008, 20:20:02 »

ja ti poviem - hovno alebo nic, co by stalo za zmienku. Uplne normalny inzerat Na zdravie!
tak.ale..jednine co torsku utkvie je ze...az po tyzdni nosenia zistil ze su mu male..co ale nieje nic nenormalne kedze aj ja som si pozical lyziarky jedna 12.5 a druha 12 a trosku ma tlacilo ale na nic som hned neprisiel..este by mohla zavazit cena,...iba totalny curak predava boty z 3200 ci kolko na 2 litre..takze s toho vypliva ze ich ma minimalne pol roka..su zachovale a najskor uz nieje rocker( Bavím sa skvele) alebo mu ich zakazali rodicia..vcelku nic nad cim by som sa pozastavil a zasmial..vymazat!!! Bavím sa skvele
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
lenivy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 516

lenivy cvicit


« Odpoveď #77 kedy: 16. Január , 2008, 21:22:52 »

Ja uz sice ledva drzim otvorene oci (2 dni bez spanku..), ale ked su o cislo vacsie tak asi su mu velke, nie? A to je nejako asymetricke ci co, 15 dierok? To len tak... :-) (dufam ze to zmazete niekto...)
Zaznamenané

Hi Bender! Hi Fender!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #78 kedy: 17. Január , 2008, 14:23:40 »

Hlada sa frontman:

Kapela Punk Funk Genius (www.myspace.com/punkfunkgenius) hľadá svalnatého (pokial mozno:D), blonďavého speváka(alebo človeka čo vie spievať aj ked sa spevákom nenazýva) do nasej kapely, ktorá potrebuje posledneho do party ktory by bol pripraveny zdolavat ukalia zivenia sa hudbou a zivenia hudby samotnej.
Ak sa osvedčí, tak bude zobratý na skúšku na koncerty či už v Bratislave alebo po Slovensku.
Vlastnosti speváka: pohodový prístup - pozitívum, šialenstvo - negatívum, pohodový prístup a šialenstvo v jednom - bomba
Na štýle nezáleží, musí byť otvorený rôznym štýlom, ale hlavne nech to šlape jak o dušu.
icq:209-589-502

Zaznamenané
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #79 kedy: 17. Január , 2008, 14:38:19 »

co je natom take divne...resp..cim je tento inzerat made in hell??? :)

podla mna vsetkym :D
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #80 kedy: 17. Január , 2008, 14:49:29 »

Hlada sa frontman:

Kapela Punk Funk Genius (www.myspace.com/punkfunkgenius) hľadá svalnatého (pokial mozno:D), blonďavého speváka(alebo človeka čo vie spievať aj ked sa spevákom nenazýva) do nasej kapely, ktorá potrebuje posledneho do party ktory by bol pripraveny zdolavat ukalia zivenia sa hudbou a zivenia hudby samotnej.
Ak sa osvedčí, tak bude zobratý na skúšku na koncerty či už v Bratislave alebo po Slovensku.
Vlastnosti speváka: pohodový prístup - pozitívum, šialenstvo - negatívum, pohodový prístup a šialenstvo v jednom - bomba
Na štýle nezáleží, musí byť otvorený rôznym štýlom, ale hlavne nech to šlape jak o dušu.
icq:209-589-502





Diagnoza podavatela inzeratu :  pohodový prístup - pozitívum, šialenstvo - negatívum, pohodový prístup a šialenstvo v jednom - bomba
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
peterst
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


Znalci vědí, co je svědí!


« Odpoveď #81 kedy: 17. Január , 2008, 14:55:42 »

dnes o 20.00 maju koncert v DK Zrkadlovy haj, dojdzite kuknut
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #82 kedy: 17. Január , 2008, 14:56:12 »

mna tam trochu zarazila ta arijska poziadavka. to je cela kapela takehoto arijskeho typu ?
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #83 kedy: 17. Január , 2008, 15:32:53 »

Hlada sa frontman:

Kapela Punk Funk Genius (www.myspace.com/punkfunkgenius) hľadá svalnatého (pokial mozno:D), blonďavého speváka(alebo človeka čo vie spievať aj ked sa

Si ma predbehol, ale ja som to vyhodnotil, ze si niekto robi prdel... uz ten nazov kapely...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
FeFe
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 140



« Odpoveď #84 kedy: 17. Január , 2008, 15:35:42 »

Hlada sa frontman:

Kapela Punk Funk Genius (www.myspace.com/punkfunkgenius) hľadá svalnatého (pokial mozno:D), blonďavého speváka(alebo človeka čo vie spievať aj ked sa spevákom nenazýva) do nasej kapely, ktorá potrebuje posledneho do party ktory by bol pripraveny zdolavat ukalia zivenia sa hudbou a zivenia hudby samotnej.
Ak sa osvedčí, tak bude zobratý na skúšku na koncerty či už v Bratislave alebo po Slovensku.
Vlastnosti speváka: pohodový prístup - pozitívum, šialenstvo - negatívum, pohodový prístup a šialenstvo v jednom - bomba
Na štýle nezáleží, musí byť otvorený rôznym štýlom, ale hlavne nech to šlape jak o dušu.
icq:209-589-502



neviem preco ale nejde mi do seba kombinacia svalnaty a blondak  Bavím sa skvele
Zaznamenané
peterst
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


Znalci vědí, co je svědí!


« Odpoveď #85 kedy: 17. Január , 2008, 16:13:29 »

netusim ci su to arijci alebo ini bijci, ale vyzera to na vesely ulet, uvidime
Zaznamenané
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #86 kedy: 17. Január , 2008, 18:23:41 »

je to vesely ulet a nie su to arijci  Žmurk
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #87 kedy: 18. Január , 2008, 15:30:11 »

Jeden kultovy...



Fender Champ 1954
Prodam original Fender Champ Wide Panel! U nas naprosta rarita! Nove flasky, pro sberatele, hrace na foukacku, kytaristy, pro hrani doma, a hlavne SKVELA vec na nahravani!!!
Cena: 27 000
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #88 kedy: 18. Január , 2008, 15:31:48 »

Jeden kultovy...



Fender Champ 1954
Prodam original Fender Champ Wide Panel! U nas naprosta rarita! Nove flasky, pro sberatele, hrace na foukacku, kytaristy, pro hrani doma, a hlavne SKVELA vec na nahravani!!!
Cena: 27 000
...zas enic uzasne..stary jak koko*t..aj ray vaughan  hral na jakom krame...a nikdo mu do toho nic nekecal Bavím sa skvele
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
ewerfile
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 146



« Odpoveď #89 kedy: 19. Január , 2008, 09:30:54 »

Koľko má rokov? Huh!
Zaznamenané

Slavo
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 263 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 23 otázok.