Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
18. Apríl , 2024, 22:16:13
Strán: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 263 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Inzeraty "made in hell"  (Prečítané 812291 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #450 kedy: 08. Január , 2009, 14:01:01 »


To je este lacna. 58/59 Standardy idu aj za 300 k dolarov.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #451 kedy: 08. Január , 2009, 14:02:09 »

Ale tak 4 000 000 sk za gitaru... viem, mame €. Ale aj tak... Bleee Bleee
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #452 kedy: 08. Január , 2009, 14:03:06 »

Ale tak 4 000 000 sk za gitaru... viem, mame €. Ale aj tak... Bleee Bleee

To nie je gitara na hranie v krcmach. Je to investicia. Starozitnosti tiez vacsinou nekupujes na prakticke ucely.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #453 kedy: 08. Január , 2009, 14:07:39 »

To nie je gitara na hranie v krcmach. Je to investicia. Starozitnosti tiez vacsinou nekupujes na prakticke ucely.
Tak ale aj ako starozitnost mi to pride maximalne prehnana cena. Do melona by som vedel pochopit. Ale za 3 az 4  Huh! Sak to je chore.  Zdravíčko

Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #454 kedy: 08. Január , 2009, 14:09:52 »

Ale za 3 az 4  Huh! Sak to je chore.  Zdravíčko

Opakujem, aj za 9 boli a obcas sa aj predali. Teraz to bude uz asi o dost tvrdsi oriesok, kedze v USA a obzvlast na Ebay sa kupuje celkovo menej. 
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #455 kedy: 08. Január , 2009, 14:13:09 »

ty čo to urobili patria na klinilu .čo to už musi byt za blba ked da za gitaru tolko prachov, podla mna dat za gitaru nad 2000euro je nezmysel a zahadzovanie penazi ,to radšej prepit Zdravíčko
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #456 kedy: 08. Január , 2009, 14:14:05 »

ty čo to urobili patria na klinilu .čo to už musi byt za blba ked da za gitaru tolko prachov, podla mna dat za gitaru nad 2000euro je nezmysel a zahadzovanie penazi ,to radšej prepit Zdravíčko

By si sa divil, kolko na nej mohli zarobit este tak pred rokom.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #457 kedy: 08. Január , 2009, 14:14:18 »

ty čo to urobili patria na klinilu .čo to už musi byt za blba ked da za gitaru tolko prachov, podla mna dat za gitaru nad 2000euro je nezmysel a zahadzovanie penazi ,to radšej prepit Zdravíčko
toto som čakal  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #458 kedy: 08. Január , 2009, 14:15:15 »

Ani Rembrandta si nekupuješ do McDonaldu na stenu..... Na zdravie!
« Posledná zmena: 08. Január , 2009, 14:22:51 od RobG » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #459 kedy: 08. Január , 2009, 14:23:01 »

takuto gitaru ovsem kupuje clovek nie na hranie ale na vlastnenie.. vystavis si ju v mauzoleu v katafalku a nakoniec ta s nou aj zahrabnu az clovek natiahne backory.. pekne pod pazuchou so sebou :D
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #460 kedy: 08. Január , 2009, 14:34:30 »

Keby si mal toľko prachov, že nevieš čo s nimi, tiež by si si kúpil, alebo keby si hral v BON JOVI, METALLICE, AEROSMITH a x podobných bánd, myslíš že by to bola pre Teba až taká investícia ? V GUITAR ONE som čítal, že R:Sambora má 2 LP Standard 1959, 1 1958, vcelku asi 60-70 nástrojov....Posledné turné Lost Highway, ale za 99 koncertov zarobilo po celom svete 210 mil. USD.....Čo je na tom zlé investovať do gitary keď to chceš mať ?

Na tomto fóre si to nikto nemôže dovoliť, tak si aspoň rypne do veci, ktorej nerozumie, ale zúfalo sa aspoň snaží...

Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #461 kedy: 08. Január , 2009, 14:38:32 »

Na tomto fóre si to nikto nemôže dovoliť, tak si aspoň rypne do veci, ktorej nerozumie, ale zúfalo sa aspoň snaží...

Tomu sa hovori snobizmus. Vsetci dobre rozumieme, len mame na to iny nazor. Nie som zberatel, ani starozitnik - mozno preto si to tak napisal. Ja si rad nastroje uzivam. A ako povedal Progi, je to dobra investicia. To je velka pravda.  :)
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #462 kedy: 08. Január , 2009, 14:43:06 »

Ja si ju nemôžem dovoliť tiež, ale rád by som..tak nebudem písať, že je to kok..pre ľudí, ktorí na to majú.
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #463 kedy: 08. Január , 2009, 14:45:18 »

..Mimochodom, keď si niekto kupuje tanky z druhej svetovej vojny do zbierky ich asi tiež nechce použiť na to, na čo boli určené...je to teraz veľká móda v USA medzi ľuďmi, čo majú money...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #464 kedy: 08. Január , 2009, 14:47:14 »

Ja si ju nemôžem dovoliť tiež, ale rád by som..tak nebudem písať, že je to kok..pre ľudí, ktorí na to majú.
To je skor pohlad na vec. Pre Teba tam dycha "nieco". Pre mna je to špalek dreva z nejakeho xy roku, ktory hra vynikajuco - mozno. Ako som pisal - som skor uzitkovy clovek, nie zberatel. To je cele.
Samozrejme, chcel by som vlastnit nieco take, uz len z dovodu pre tu investiciu. A aj preto, ze ked sa to vyrobilo, tak este moj oco bol v plienkach.  Bavím sa skvele
 Na zdravie!
Zaznamenané

Strán: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 263 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.07 sekund, 23 otázok.