Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 18:59:00
Strán: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 263 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Inzeraty "made in hell"  (Prečítané 811854 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #465 kedy: 08. Január , 2009, 14:48:17 »

A sme doma... Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #466 kedy: 08. Január , 2009, 14:50:14 »

šak za chvilu mat nik nebude a bude obhryzat tie tanky Bavím sa skvele,oni to už potrebuj zažit hlad,lebo skutočne čo su už toto za hodnoty
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #467 kedy: 08. Január , 2009, 14:52:03 »

šak za chvilu mat nik nebude a bude obhryzat tie tanky Bavím sa skvele,oni to už potrebuj zažit hlad,lebo skutočne čo su už toto za hodnoty
Tak tak, uplny suhlas. Uz nevedia kam strcit prachy, tak kokotiny vymyslaju a robia z toho nejaku "hodnotnu" vec. Jednoducho tak to je.  Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #468 kedy: 08. Január , 2009, 14:53:32 »

šak za chvilu mat nik nebude a bude obhryzat tie tanky Bavím sa skvele,oni to už potrebuj zažit hlad,lebo skutočne čo su už toto za hodnoty

pocuj mlady, mas pravdu..
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #469 kedy: 08. Január , 2009, 14:57:24 »

A ved 75 litrov CZK nie je az tak vela. Zalezi od uhla pohladu... Harley Davidson stoji pol melona... ked niekomu nestaci Babeta, tak si ho kupi. Jeho vec a peniaze. No problemos.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #470 kedy: 08. Január , 2009, 15:00:40 »

A ved 75 litrov CZK nie je az tak vela. Zalezi od uhla pohladu... Harley Davidson stoji pol melona... ked niekomu nestaci Babeta, tak si ho kupi. Jeho vec a peniaze. No problemos.
Ale ved jasne. :) Je to kazdeho osobna vec. Ja som sa pozastavil len nad tym, ze ak niekto chce za LP 2 az 9 mela, tak je chory clovek. Ci tomu rozumiem, alebo nie. Fakt je to vela. Aj pre zberatela.  Žmurk
Zaznamenané

temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #471 kedy: 08. Január , 2009, 15:01:43 »

Ale ved jasne. :) Je to kazdeho osobna vec. Ja som sa pozastavil len nad tym, ze ak niekto chce za LP 2 az 9 mela, tak je chory clovek. Ci tomu rozumiem, alebo nie. Fakt je to vela. Aj pre zberatela.  Žmurk
Ved si to kúpi nejaký arabský šejk a dá to svojim deťom na hranie  Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #472 kedy: 08. Január , 2009, 15:01:48 »

ja sa divam že čo je toto za svet,jedni makaju ako černia ledva preživaju,druhy za hovno dostavaju tažke prachy (umelci,športovci a ine sračky)a nevedia čo s nimi maju robit,kupuju same bezcenne chujoviny a vytvaraju nejake iluzie že čo maju ?nič nemaju v skutočosti ani čo maju nemaju ,každy raz chcipne a tu vec si nezoberie do hrobu niekto ju najskor zniči alebo niekde pedrbe...človek by sa mal naučit oslobodit od nezmyselnych veci,ja sa tešim ked si zložim a nahram nejaku pesničku nie kupim blbu gitaru to ma bavi len do bodu že ju vytiehnem zo škatule Bavím sa skvele
a posledna vec-ešte som nestretol bohateho spokojneho človeka-chudobneho ano  Bavím sa skvele howg Zdravíčko
Zaznamenané

dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #473 kedy: 08. Január , 2009, 15:03:14 »

ja sa divam že čo je toto za svet,jedni makaju ako černia ledva preživaju,druhy za hovno dostavaju tažke prachy (umelci,športovci a ine sračky)a nevedia čo s nimi maju robit,kupuju same bezcenne chujoviny a vytvaraju nejake iluzie že čo maju ?nič nemaju v skutočosti ani čo maju nemaju ,každy raz chcipne a tu vec si nezoberie do hrobu niekto ju najskor zniči alebo niekde pedrbe...človek by sa mal naučit oslobodit od nezmyselnych veci,ja sa tešim ked si zložim a nahram nejaku pesničku nie kupim blbu gitaru to ma bavi len do bodu že ju vytiehnem zo škatule Bavím sa skvele
a posledna vec-ešte som nestretol bohateho spokojneho človeka-chudobneho ano  Bavím sa skvele howg Zdravíčko

zlate slova a kazde pravdive!!!!!!!
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #474 kedy: 08. Január , 2009, 15:03:53 »

ja sa divam že čo je toto za svet,jedni makaju ako černia ledva preživaju,druhy za hovno dostavaju tažke prachy (umelci,športovci a ine sračky)a nevedia čo s nimi maju robit,kupuju same bezcenne chujoviny a vytvaraju nejake iluzie že čo maju ?nič nemaju v skutočosti ani čo maju nemaju ,každy raz chcipne a tu vec si nezoberie do hrobu niekto ju najskor zniči alebo niekde pedrbe...človek by sa mal naučit oslobodit od nezmyselnych veci,ja sa tešim ked si zložim a nahram nejaku pesničku nie kupim blbu gitaru to ma bavi len do bodu že ju vytiehnem zo škatule Bavím sa skvele
a posledna vec-ešte som nestretol bohateho spokojneho človeka-chudobneho ano  Bavím sa skvele howg Zdravíčko
Joe, si moj vzor cloveka, ako aj Rastis. - celkovo pohladom na zivot a uzivanie si veci.  Zdravíčko
Zaznamenané

Rišo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 538


Human


« Odpoveď #475 kedy: 08. Január , 2009, 15:04:41 »

zlate slova a kazde pravdive!!!!!!!
Až na to posledné, nemusí to tak byť vždy... Na zdravie!
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #476 kedy: 08. Január , 2009, 15:04:46 »

ja sa divam že čo je toto za svet,jedni makaju ako černia ledva preživaju,druhy za hovno dostavaju tažke prachy (umelci,športovci a ine sračky)a nevedia čo s nimi maju robit,kupuju same bezcenne chujoviny a vytvaraju nejake iluzie že čo maju ?nič nemaju v skutočosti ani čo maju nemaju ,každy raz chcipne a tu vec si nezoberie do hrobu niekto ju najskor zniči alebo niekde pedrbe...človek by sa mal naučit oslobodit od nezmyselnych veci,ja sa tešim ked si zložim a nahram nejaku pesničku nie kupim blbu gitaru to ma bavi len do bodu že ju vytiehnem zo škatule Bavím sa skvele
a posledna vec-ešte som nestretol bohateho spokojneho človeka-chudobneho ano  Bavím sa skvele howg Zdravíčko

klobuk dole  Zdravíčko rec filozofa  Na zdravie!
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #477 kedy: 08. Január , 2009, 15:05:09 »

zlate slova a kazde pravdive!!!!!!!
Len či to myslí vážne  Bavím sa skvele u Joa jeden nikdy nevie ........................... Nezahrávaj sa
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #478 kedy: 08. Január , 2009, 15:05:24 »

Ale ved jasne. :) Je to kazdeho osobna vec. Ja som sa pozastavil len nad tym, ze ak niekto chce za LP 2 az 9 mela, tak je chory clovek. Ci tomu rozumiem, alebo nie. Fakt je to vela. Aj pre zberatela.  Žmurk
A za nejaký obraz vysoliť 20 násobne viac neni potom chujovina?
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #479 kedy: 08. Január , 2009, 15:05:33 »

Až na to posledné, nemusí to tak byť vždy... Na zdravie!
co ty o tom mozes vediet... bez urazky
Zaznamenané

Strán: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 263 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.078 sekund, 23 otázok.