Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 19:04:10
Strán: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 263 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Inzeraty "made in hell"  (Prečítané 811855 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
udry
Hosť
« Odpoveď #1020 kedy: 13. November , 2009, 12:49:03 »

by si sa cudoval ale ja by som ponajnovsie ani nechcel drahu gitaru...
... a veru by som sa nečudoval,ja drahe gitary nekupujem,netužim po nich a ani nepotrebujem s nimi machrovat na fore... Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 13. November , 2009, 12:49:58 od udry » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1021 kedy: 13. November , 2009, 12:58:16 »

ved koho dnes zaujíma,či máš gitaru za  200 evri alebo 2000 evri?  akurat tvoju penaženku   Bavím sa skvele

Najma zeny, ale to az po koncerte. Dnes je doba, ked zabera okazala demonstracia majetku.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1022 kedy: 13. November , 2009, 12:59:10 »

... a veru by som sa nečudoval,ja drahe gitary nekupujem,netužim po nich a ani nepotrebujem s nimi machrovat na fore... Bavím sa skvele

Ja tiez netuzim po nejakej paradnej vile s velkym pozemkom, ale chcel by som ju. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #1023 kedy: 13. November , 2009, 13:06:30 »

Ja tiez netuzim po nejakej paradnej vile s velkym pozemkom, ale chcel by som ju. :)
Je problem si ju zaobstarat? Šak cena realít stale klesá. / a šikovny právnik o.....e klienta,že mu podpíše ..........  Bavím sa skvele/
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #1024 kedy: 13. November , 2009, 13:06:49 »

Ja tiez netuzim po nejakej paradnej vile s velkym pozemkom, ale chcel by som ju. :)
Veď ty ju máš  Na zdravie!
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1025 kedy: 13. November , 2009, 13:07:52 »

Veď ty ju máš  Na zdravie!

Sam o tom nic neviem. Co sa mi chystas nieco v testamente odkazat? Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1026 kedy: 13. November , 2009, 13:10:26 »

Je problem si ju zaobstarat? Šak cena realít stale klesá. / a šikovny právnik o.....e klienta,že mu podpíše ..........  Bavím sa skvele/

Ale kde, to sa dalo za starych dobrych casov pocas 90tych rokov. Dnes uz je juristov ako hovien najma v Ba, zachvilu budu casnikov robit. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #1027 kedy: 13. November , 2009, 13:15:54 »

Ale kde, to sa dalo za starych dobrych casov pocas 90tych rokov. Dnes uz je juristov ako hovien najma v Ba, zachvilu budu casnikov robit. Bavím sa skvele
...sa vy.... na pravnicku prax a vstúp do politiky...  minimalne z fora budeš mat 2500 hlasov-teda ak spraviš poradnu guláškortešačku... Bavím sa skvele
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #1028 kedy: 16. November , 2009, 11:37:28 »

http://ebazar.muziker.sk/?action=4&id=119963  kamenak  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1029 kedy: 16. November , 2009, 11:50:33 »


no sak pekna cena nie?
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1030 kedy: 16. November , 2009, 12:53:42 »

no sak pekna cena nie?

Neda sa inak, tomu dufam rozumies  Na zdravie!

vymena/predaj Bareknuckle Warpig
mam na vymenu fungl novy keramicky Bareknuckle Warpig ku kobylke, DC Res: 22kOhm, pevne basove a stredobasove pasmo..
mam zaujem o Duncan TB-4 samozrejme v 100% stave nie ze prekusane kabliky a mikrofonicky jak mikrofon leosa maresa (coz by mal byt SH4 pre gitary s tremolom) cize ak chce niekto silny snimac a ma pocit ze mu hra vsetko moc na vyskach a ma pomerne 'bright' znejuci aparat, tak je to vhodne prave pre neho
pripadne ho predam za 100E (set ma stal 230E aj s postovnym a10 dnovym cakanim)
dovod predaja/vymeny cez SS

http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,77159.0.html pre dalsie suvislosti...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1031 kedy: 16. November , 2009, 13:39:37 »

Neda sa inak, tomu dufam rozumies  Na zdravie!

vymena/predaj Bareknuckle Warpig
mam na vymenu fungl novy keramicky Bareknuckle Warpig ku kobylke, DC Res: 22kOhm, pevne basove a stredobasove pasmo..
mam zaujem o Duncan TB-4 samozrejme v 100% stave nie ze prekusane kabliky a mikrofonicky jak mikrofon leosa maresa (coz by mal byt SH4 pre gitary s tremolom) cize ak chce niekto silny snimac a ma pocit ze mu hra vsetko moc na vyskach a ma pomerne 'bright' znejuci aparat, tak je to vhodne prave pre neho
pripadne ho predam za 100E (set ma stal 230E aj s postovnym a10 dnovym cakanim)
dovod predaja/vymeny cez SS

http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,77159.0.html pre dalsie suvislosti...
Zasa tie vase podjeby ? K comu to je ? skus mi normalne napisat, ze preco ?
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1032 kedy: 16. November , 2009, 13:43:40 »

Zasa tie vase podjeby ? K comu to je ? skus mi normalne napisat, ze preco ?
zacni od seba a ku kazdemu svojmu podjebu daj tiez aj svoje vysvetlenie, najlepsie vyberieme a odmenime hodnotnou cenou Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1033 kedy: 16. November , 2009, 13:44:51 »

zacni od seba a ku kazdemu svojmu podjebu daj tiez aj svoje vysvetlenie, najlepsie vyberieme a odmenime hodnotnou cenou Na zdravie!
Myslim, ze Teba som sa nic nepytal.  Na zdravie!
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1034 kedy: 16. November , 2009, 13:59:40 »

Zasa tie vase podjeby ? K comu to je ? skus mi normalne napisat, ze preco ?

Aj ty skus napisat uz nieco z argumentami miesto urazok, to je tak trosku obojsecna zbran.

Ja bud pisem si myslim argumenty alebo napisem kratku samozrejme velmi vtipnu poznamku. O tom niet pochyb  Ja som čert..

Ten inzerat tu padne ako vysity a ked ma Kaolko sudnost, tak to sam uzna. Nepotrebuje Ta ako hovorcu. Jednoducho tyzden predtym oslavuje a doporucuje ten snimac kazdemu a teraz ho hned predava. V tej sprave som dal aj jeden odkaz, ze...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 263 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.106 sekund, 23 otázok.