Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 16:52:52
Strán: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 263 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Inzeraty "made in hell"  (Prečítané 811956 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1290 kedy: 10. Marec , 2010, 23:52:46 »

http://hudebnibazar.cz/inzerat.php?ID=537762&page=1&kategorie=0&nabpop=vse&region=&ins=15&order=
Pekne sa nechal napalit, ..raz pise ako zenska, potom ako chlap a neviem co a este aj tak mu to nie je cudne a  o cene ani nehovorim, ..keci, ze tomu nerozumie a ma to po niekom uz dobre z inzeratov pozname.   Žmurk

Vobec mu to nebastim. Da sa aj tak ku gitare prist. V Petrzalke od fetosov, ked Ti musi byt jasne, ze Gibson za taku cenu je corka. Kazdopadne tomu zlodejickovi bolo asi jasne tiez, ze nigerijske dopisy funguju a vzdy sa najde nejaky chamtivec, ktory nema nikdy dost. Poslat peniaze uplne neznamemu dopredu na ucet... jedine pozitivum... mozno mu opat nabehne mozgovna...

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
udry
Hosť
« Odpoveď #1291 kedy: 11. Marec , 2010, 00:39:15 »

Poslat peniaze uplne neznamemu dopredu na ucet... jedine pozitivum... mozno mu opat nabehne mozgovna...


... no, ja som predával lamp. pream,tak o.k. pošlem dobierkou a chlapík mi sám navrhol,že mi  pošle peniaze na učet a ja mu potom pošlem preamp... a tak sa aj stalo  Na zdravie!
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1292 kedy: 11. Marec , 2010, 07:28:03 »

... no, ja som predával lamp. pream,tak o.k. pošlem dobierkou a chlapík mi sám navrhol,že mi  pošle peniaze na učet a ja mu potom pošlem preamp... a tak sa aj stalo  Na zdravie!

Tak aj ja som minule posielal tisicku neznamemu, ale mal som na neho vsetky kontakty etc, takze keby k niecomu doslo, tak zubar by ho drahsie vysiel. Ale ten inzerat mal vsetky indicie neverit tomu.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1293 kedy: 11. Marec , 2010, 10:24:30 »

... no, ja som predával lamp. pream,tak o.k. pošlem dobierkou a chlapík mi sám navrhol,že mi  pošle peniaze na učet a ja mu potom pošlem preamp... a tak sa aj stalo  Na zdravie!

ide aj o to, ako seriozne s dotycnym komunikujete, ci ho poznas aspon cez net, atd... henten sam pise, ze cena bola podozriva, predavajuci sa branil dobierke, pisal v divnom rode...  a napriek tomu mu poslal peniaze vopred ? tak mu treba asi...
Zaznamenané
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #1294 kedy: 11. Marec , 2010, 10:48:43 »

Keby dal aspon vyssiu cenu...bolo by to menej podozrive a viac by zarobil :-)
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
udry
Hosť
« Odpoveď #1295 kedy: 11. Marec , 2010, 10:49:14 »

ide aj o to, ako seriozne s dotycnym komunikujete, ci ho poznas aspon cez net, atd... henten sam pise, ze cena bola podozriva, predavajuci sa branil dobierke, pisal v divnom rode...  a napriek tomu mu poslal peniaze vopred ? tak mu treba asi...
... vobec sme sa nepoznali,2x sme spolu telefonovali...   ale zas ma čislo mojho učtu a možno mi ho v buducnosti komplet vybieli... ha ha ha  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1296 kedy: 11. Marec , 2010, 10:52:47 »

ide aj o to, ako seriozne s dotycnym komunikujete, ci ho poznas aspon cez net, atd... henten sam pise, ze cena bola podozriva, predavajuci sa branil dobierke, pisal v divnom rode...  a napriek tomu mu poslal peniaze vopred ? tak mu treba asi...

ale prd.. ja som poslal talianovi na ucet 1400e  a  vobec som ho nepoznal, par mailov kde ma uistil ze nie je podvodnik a bolo to. :D :D:D chelo Karol, i em very very relyable and I am not trying to rob you, de guitarra is in superduper air condition
Zaznamenané

Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #1297 kedy: 11. Marec , 2010, 10:54:24 »

ale prd.. ja som poslal talianovi na ucet 1400e  a  vobec som ho nepoznal, par mailov kde ma uistil ze nie je podvodnik a bolo to. :D :D:D chelo Karol, i em very very relyable and I am not trying to rob you, de guitarra is in superduper air condition

Ved to ta kazdy moze takto uistit a uz peniaze nikdy neuvidis...
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
udry
Hosť
« Odpoveď #1298 kedy: 11. Marec , 2010, 10:56:52 »

ale prd.. ja som poslal talianovi na ucet 1400e  a  vobec som ho nepoznal, par mailov kde ma uistil ze nie je podvodnik a bolo to. :D :D:D chelo Karol, i em very very relyable and I am not trying to rob you, de guitarra is in superduper air condition
   .... kaolko, mam na ruke skvelýýýýýýý caparison,nekupiš ?  len 1000 evri, pošli mi peniaze na učet a do 3-dní ho maš doma... Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 11. Marec , 2010, 10:57:30 od udry » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1299 kedy: 11. Marec , 2010, 10:57:09 »

Ved to ta kazdy moze takto uistit a uz peniaze nikdy neuvidis...

presne tak..mam rad riziko, adrenalin, dvojtyzdnove neurozy a zbesile otvaranie krabice po prichode z posty..  Bavím sa skvele je to take povznasajuce ked vies ze ta neodrbu.. a hlavne som rad ked sa presvedcim ze dobri ludia este nevymreli :D
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1300 kedy: 11. Marec , 2010, 10:58:18 »

   .... kaolko, mam na ruke skvelýýýýýýý caparison,nekupiš ?  pošli mi peniaze na učet a do 3-dní ho maš doma... Bavím sa skvele

posli fotky, cenu, fotokopiu obcianskeho, vypis z registra trestov, adresu a vycet rodinnych prislusnikov a mozno sa dohodneme  Bavím sa skvele
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1301 kedy: 11. Marec , 2010, 10:59:20 »

presne tak..mam rad riziko, adrenalin, dvojtyzdnove neurozy a zbesile otvaranie krabice po prichode z posty..  Bavím sa skvele je to take povznasajuce ked vies ze ta neodrbu.. a hlavne som rad ked sa presvedcim ze dobri ludia este nevymreli :D

Kua, to mi hovor, kupovat takto stariny z USA, to su ine nervy ked to clovek v strese rozbaluje, ci to nebude v 4 kusoch. Bavím sa skvele Aj ja milujem ten adrenalin, je to navykove. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #1302 kedy: 11. Marec , 2010, 10:59:47 »

presne tak..mam rad riziko, adrenalin, dvojtyzdnove neurozy a zbesile otvaranie krabice po prichode z posty..  Bavím sa skvele je to take povznasajuce ked vies ze ta neodrbu.. a hlavne som rad ked sa presvedcim ze dobri ludia este nevymreli :D
... a chceš vediet ake je to povznášajuce ked ta odrbú ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1303 kedy: 11. Marec , 2010, 10:59:53 »

Ved to ta kazdy moze takto uistit a uz peniaze nikdy neuvidis...

nie je umenie ist do auparku a vybrat si gitaru... no dobre - je umenie vybrat si gitaru z tej ich ponuky. ale ine som chel, uz neviem co...

... aha - ze kto sa boji, nech nejde do lesa. ale potom nech nepicuje, ze nevie, co su stromy... neni to presne to, co som myslel, ale uz to necham tak...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1304 kedy: 11. Marec , 2010, 11:00:54 »

nie je umenie ist do auparku a vybrat si gitaru... no dobre - je umenie vybrat si gitaru z tej ich ponuky. ale ine som chel, uz neviem co...

... aha - ze kto sa boji, nech nejde do lesa. ale potom nech nepicuje, ze nevie, co su stromy... neni to presne to, co som myslel, ale uz to necham tak...

Tak tak, ale zas priznaj sa, ze aj Ty si bol vysraty ked si 2 tyzdne cakal, kym Ti typek poslal gitaru a si si vobec nebol isty, ci ju ozaj poslal, ked nefungoval tracking spociatku. Teraz si uz velky hrdina.  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 11. Marec , 2010, 11:01:17 od poprocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 263 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.111 sekund, 23 otázok.