Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 17:53:57
Strán: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 263 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Inzeraty "made in hell"  (Prečítané 811849 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #1470 kedy: 13. Jún , 2010, 21:19:07 »

hlavne v Gaze a Etiopii   Bavím sa skvele
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
peterst
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


Znalci vědí, co je svědí!


« Odpoveď #1471 kedy: 15. Jún , 2010, 13:40:10 »

dobry inzerat:

http://hudebnibazar.cz/index.php?kategorie=0&page=1&fulltext=n%C3%A1lezce+opiju&nabpop=vse&region=&ins=50&order=datum


 Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1472 kedy: 21. Jún , 2010, 13:29:18 »

Original / Ibanez CP9
Prodám původní efekt vyrobený firmou Maxon.
Jde o kompresor/limiter , který má tři knoflíky na
ovládání.Lze ovládat hladinu komprese, attack náběhu
efektu a hladinu výstupní urovně hlasitosti.
Jedná se o velmi povedený kompresor.Efekt má
již něco za sebou ,nese známky používání.
Je bezvadně funkční.Cena současného kompresoru
od Maxonu je 6000,- .Nabízím za 2600,-.


predam ibanez za 2600 lebo maxon stoji 6000 novy?!?!?! :D
ja potom predam LTD za 1300e lebo ESP stoji 3000e
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #1473 kedy: 22. Jún , 2010, 08:17:22 »

Original / Ibanez CP9
Prodám původní efekt vyrobený firmou Maxon.
Jde o kompresor/limiter , který má tři knoflíky na
ovládání.Lze ovládat hladinu komprese, attack náběhu
efektu a hladinu výstupní urovně hlasitosti.
Jedná se o velmi povedený kompresor.Efekt má
již něco za sebou ,nese známky používání.
Je bezvadně funkční.Cena současného kompresoru
od Maxonu je 6000,- .Nabízím za 2600,-.


predam ibanez za 2600 lebo maxon stoji 6000 novy?!?!?! :D
ja potom predam LTD za 1300e lebo ESP stoji 3000e
aha karol co som si ja dnes precital na futbalovom fore   Tu sa zabúda na fakt že Slovensko tam nešlo vyhrat MS a dokonca sa ani nejako nepočítalo s postupom, čiže SVK môže len prekvapit. Úspech je to, že tam sme. Treba veriť prosti Taliansku a nie popredu odpisovať, viď. Nový Zéland :) Ale na druhej strane: Kozák je homosexuál
      ha ha ha
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1474 kedy: 22. Jún , 2010, 08:35:07 »

aha karol co som si ja dnes precital na futbalovom fore   Tu sa zabúda na fakt že Slovensko tam nešlo vyhrat MS a dokonca sa ani nejako nepočítalo s postupom, čiže SVK môže len prekvapit. Úspech je to, že tam sme. Treba veriť prosti Taliansku a nie popredu odpisovať, viď. Nový Zéland :) Ale na druhej strane: Kozák je homosexuál
      ha ha ha

vidis.. kedze moje priesvisko pozna tak asi 5 ludi tu, tak jediny komu to pride vtipne som ja, ty a oni  Bavím sa skvele
hmmm a ked uz ta tu mam, nesiel by sina kavicku a keksiky?  ku mne do pivnice napriklad
« Posledná zmena: 22. Jún , 2010, 08:36:25 od kaolko » Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1475 kedy: 22. Jún , 2010, 09:17:35 »

vidis.. kedze moje priesvisko pozna tak asi 5 ludi tu, tak jediny komu to pride vtipne som ja, ty a oni  Bavím sa skvele
hmmm a ked uz ta tu mam, nesiel by sina kavicku a keksiky?  ku mne do pivnice napriklad
mne to smiesne nepride, ja ta akceptujem takeho, aky si karol.
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #1476 kedy: 22. Jún , 2010, 09:22:34 »

vidis.. kedze moje priesvisko pozna tak asi 5 ludi tu,
žeby  karolkozák ?   :)
« Posledná zmena: 22. Jún , 2010, 09:23:05 od udry » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1477 kedy: 22. Jún , 2010, 09:37:29 »

sak vlastne mam tu mail aj zverejneny.. takze ano.. som to ja.. ten homosexual kozak co hra ten futbal
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #1478 kedy: 22. Jún , 2010, 09:42:08 »

sak vlastne mam tu mail aj zverejneny.. takze ano.. som to ja.. ten homosexual kozak co hra ten futbal
ked už ste načali o tych homo..... futbalistoch Žmurk  tak p.tréner:  "Na tretiu otázku, či si je vedomý nejakej chyby, ktorú v dueli s Juhoameričanmi urobil, už slovenský tréner vôbec neodpovedal. Len čo odznela, z ničoho nič sa zvrtol a pri odchode spred mikrofónov si vôbec nedával servítku pred ústa. Redaktora počastoval výrazom "Buz...t vyje...ný" a vyhrážal sa, že mu "nabudúce rozbije hubu". "   Bavím sa skvele    
« Posledná zmena: 22. Jún , 2010, 09:45:44 od udry » Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #1479 kedy: 22. Jún , 2010, 10:55:05 »

ked už ste načali o tych homo..... futbalistoch Žmurk  tak p.tréner:  "Na tretiu otázku, či si je vedomý nejakej chyby, ktorú v dueli s Juhoameričanmi urobil, už slovenský tréner vôbec neodpovedal. Len čo odznela, z ničoho nič sa zvrtol a pri odchode spred mikrofónov si vôbec nedával servítku pred ústa. Redaktora počastoval výrazom "Buz...t vyje...ný" a vyhrážal sa, že mu "nabudúce rozbije hubu". "   Bavím sa skvele    
A ma moju plnu podporu, nasi novinari su povacsine neschopaci a diletanti snad o par tried vacsi nez futbalisti, ktorych kritizuju. Ak je ich praca klast tie iste otazky dokolecka jak verclick tak dakujem pekne. Ich "spravodajstvo" stoji za velke kulove.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1480 kedy: 22. Jún , 2010, 11:38:42 »

A ma moju plnu podporu, nasi novinari su povacsine neschopaci a diletanti snad o par tried vacsi nez futbalisti, ktorych kritizuju. Ak je ich praca klast tie iste otazky dokolecka jak verclick tak dakujem pekne. Ich "spravodajstvo" stoji za velke kulove.

Tak ty si iny tvrdak, mu dali normalne 3 otazky neutralne... ten mansaft tam nehra pre seba ale za Slovensko a infromacie o tom Slovensku sprostredkuvaju novinari. Ked to psychicky nezvlada, tak nech hra kolky.

Da sa prehrat so silnejsim superom, ale treba aspon snahu vidiet a tu nasi v tom zapase nemali + trenerovi nevysli "takticke" sachy.

Add otazky dokolecka: Inak si predstav, ze kazdy zapas vybehne na ihrisko 22 futbalistov. Furt dokolecka.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
yeah
Hosť
« Odpoveď #1481 kedy: 22. Jún , 2010, 11:39:35 »

Tak ty si iny tvrdak, mu dali normalne 3 otazky neutralne... ten mansaft tam nehra pre seba ale za Slovensko a infromacie o tom Slovensku sprostredkuvaju novinari. Ked to psychicky nezvlada, tak nech hra kolky.

Da sa prehrat so silnejsim superom, ale treba aspon snahu vidiet a tu nasi v tom zapase nemali + trenerovi nevysli "takticke" sachy.

Add otazky dokolecka: Inak si predstav, ze kazdy zapas vybehne na ihrisko 22 futbalistov. Furt dokolecka.
A ty si predstav ze furt ked napises tak si predstavim aky si curak, dokolecka.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1482 kedy: 22. Jún , 2010, 11:42:21 »

... ten mansaft tam nehra pre seba ale za Slovensko ...

za Slovensko akoze trebars aj za Teba ? ze aby si ty nemusel, tak oni to odohraju, ci ako si to predstavujes, ze "za Slovensko" ? za mna tam nikto nehra. predpokladam, ze hraju hlavne za peniaze  :)
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #1483 kedy: 22. Jún , 2010, 11:45:30 »

weiss objavil ameriku ked zistil ze sa stale opakuju tie iste otazky. od kedy som na svete tak dookola pocuvam sportove rozhovory typu, "tak urcite, treba hrat dopredu, ideme od zapasu k zapasu..." "lobda je gulata" "treba dat nejake goly"  Bavím sa skvele
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #1484 kedy: 22. Jún , 2010, 11:53:17 »

pokial hraju na MS hraci, ktori hravaju v najlepsich europskych sutaziach a za cely zapas RAZ vystrelia do priestoru brany, to je taka hanba, ze tu by som ozaj vazne zacal na ich mieste rozmyslat, o tom, ci sa vobec mozu nazvat futbalistami, lebo oni nevedia hrat futbal, oni iba posuvaju loptu po ihrisku  Popiskujem si

taketo nieco sa da akceptovat, ked hra nejake lichtenstajnsko trebars s portugalskom, kde v v drese lichtenstajska su polovica muzstva amateri, ktori si po robote idu zakopat do lopty, ale nie u profesionalnych hracov, z ktorych tu uz dobreze nespravili hviezdy typu ronalda, ako tak pozeram reklamy v telke  Bavím sa skvele

je mi jasne, ze na tieto MS sme sa dostali nahodne, ale fakt co je vela, to je moc  Bavím sa skvele..ked si porovnam nasu hru trebars so slovincami, co skoncili druhi v nasej kvalifikacnej skupine, to je fakt nieco uplne ine.
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Strán: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 263 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.096 sekund, 23 otázok.