Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 14:28:46
Strán: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 263 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Inzeraty "made in hell"  (Prečítané 811942 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1485 kedy: 22. Jún , 2010, 11:56:06 »

Palooo  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Kurnik, vies mi Ty zlepsit naladu v tento hnusny den..  Bavím sa skvele
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1486 kedy: 22. Jún , 2010, 11:58:12 »

A ty si predstav ze furt ked napises tak si predstavim aky si curak, dokolecka.

ale tak naco urazat.
trener narodneho muzstva si nieco taketo na medzinarodnej urovni dovolit nemoze aj keby sa ho pytali kto mu jebe zenu kym je on v afrike. weissova naladovost je vseobecne znama a taktiez aj arogantne spravanie v momente ked sa mu nieco prestane pacit.
Zaznamenané

o-yep sro
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1487 kedy: 22. Jún , 2010, 12:00:50 »

fatk si kazdy myslel, ze ked sa ti nasi futbalisti dostali nejakou statnou zhodou okolnosti na MS, tak rovno vyhraju titul majstra, ci co vas akoze stve na ich vykonoch? futbal ani nesledujem elbo ma to nebavi a ako tak citam, tak ani nie je dovod tomu davat sancu :) a buduci rok asi uplne stratim zaujem aj o hokej
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1488 kedy: 22. Jún , 2010, 12:08:52 »

dobre som zachytil nejaky titulok, ze nase hadzanarky sa kvalifikovali na nejake MS ? no bomba, to budem chodit s pomalovanym ksichtom aj do prace  Som metlak
Zaznamenané
tomino11
nováčik
*
Príspevkov: 66


« Odpoveď #1489 kedy: 22. Jún , 2010, 12:17:30 »

dobre som zachytil nejaky titulok, ze nase hadzanarky sa kvalifikovali na nejake MS ? no bomba, to budem chodit s pomalovanym ksichtom aj do prace  Som metlak

myslim, ze hadzanari, nie hadzanarky
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #1490 kedy: 22. Jún , 2010, 12:23:04 »

dobre som zachytil nejaky titulok, ze nase hadzanarky sa kvalifikovali na nejake MS ?
na nejaké?   :)  žeby na MS v hádzanej? alebo ?   Bavím sa skvele
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #1491 kedy: 22. Jún , 2010, 12:29:46 »

ale tak naco urazat.
trener narodneho muzstva si nieco taketo na medzinarodnej urovni dovolit nemoze aj keby sa ho pytali kto mu jebe zenu kym je on v afrike. weissova naladovost je vseobecne znama a taktiez aj arogantne spravanie v momente ked sa mu nieco prestane pacit.
Ja som tvrdak, tak on moze byt rovno curak. Aj sa to rymuje. A nesuhlasim s tym co si napisal. On je pan vypravy, jemu bola zverena do ruk reprezentacia, on berie na seba zodpovednost a ked sa nieco nepodari tak si to zlizne ked pride domov od zvazu. Tu to zacina aj konci a kto si mysli, ze reprezentuje jeho tak nech sa rychlo zobudi. Kto ma chut byt kvoli zopar diletantom na urovni regionalneho spravodaja priposraty tak prosim nech si to ide vyskusat.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1492 kedy: 22. Jún , 2010, 12:34:43 »

za Slovensko akoze trebars aj za Teba ? ze aby si ty nemusel, tak oni to odohraju, ci ako si to predstavujes, ze "za Slovensko" ? za mna tam nikto nehra. predpokladam, ze hraju hlavne za peniaze  :)

Za peniaze hraju v kluboch, tu maju na dresoch napisane Slovensko. Reprezentuju Slovensko, tak ako svojim verbalnym prejavom trener reprezentuje kulturu nasho statu, tak ako Pablo ma tu spoza klavesnice moze neustale primitivne urazat svojim obmedzenym argumentacnym slovnikom a tym padom mu nemozem urobit fyzicku zaplatu ust etc...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
udry
Hosť
« Odpoveď #1493 kedy: 22. Jún , 2010, 12:40:34 »

no,jeden náš politik,tiež nemá rád novinarov,ked mu kladú "nepríjemné" otázky Žmurk   Bavím sa skvele
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1494 kedy: 22. Jún , 2010, 12:41:12 »

Ja som tvrdak, tak on moze byt rovno curak. Aj sa to rymuje. A nesuhlasim s tym co si napisal. On je pan vypravy, jemu bola zverena do ruk reprezentacia, on berie na seba zodpovednost a ked sa nieco nepodari tak si to zlizne ked pride domov od zvazu. Tu to zacina aj konci a kto si mysli, ze reprezentuje jeho tak nech sa rychlo zobudi. Kto ma chut byt kvoli zopar diletantom na urovni regionalneho spravodaja priposraty tak prosim nech si to ide vyskusat.

ved to je to...aj on uveril tomu ze je pan. ved prave ze neprezentuje seba ale krajinu - o to viac by sa mal spravat slusne, pretoze vo svetovych mediach nebude weiss sa nevie spravat ale slovensky trener sa nevie spravat. pocas oficialnych tlacoviek tam niesu novinari prenho, ale on pre nich. az sa na to fifa zacne pozerat inac, tak po nich moze aj susne strielat.
takato arogancia je na svetovom fore jednoducho nepripustna. mozes mu drukovat ze s niekym pozametal, ale on tam od toho nieje a to je objektivny fakt. hrame sa na svetovych ale nieje to prave vysada toho svetoveho ze sa neznizi na regionalnu uroven?
Zaznamenané

o-yep sro
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1495 kedy: 22. Jún , 2010, 13:06:06 »

Za peniaze hraju v kluboch, tu maju na dresoch napisane Slovensko. Reprezentuju Slovensko, tak ako svojim verbalnym prejavom trener reprezentuje kulturu nasho statu, tak ako Pablo ma tu spoza klavesnice moze neustale primitivne urazat svojim obmedzenym argumentacnym slovnikom a tym padom mu nemozem urobit fyzicku zaplatu ust etc...

a aj si zakricis pri tom telkaci, ked to tym chlapcom nejde ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #1496 kedy: 22. Jún , 2010, 13:23:12 »

ved to je to...aj on uveril tomu ze je pan. ved prave ze neprezentuje seba ale krajinu - o to viac by sa mal spravat slusne, pretoze vo svetovych mediach nebude weiss sa nevie spravat ale slovensky trener sa nevie spravat. pocas oficialnych tlacoviek tam niesu novinari prenho, ale on pre nich. az sa na to fifa zacne pozerat inac, tak po nich moze aj susne strielat.
takato arogancia je na svetovom fore jednoducho nepripustna. mozes mu drukovat ze s niekym pozametal, ale on tam od toho nieje a to je objektivny fakt. hrame sa na svetovych ale nieje to prave vysada toho svetoveho ze sa neznizi na regionalnu uroven?
Niet čo dodat. Presne o to ide.   Bravooo
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1497 kedy: 22. Jún , 2010, 13:55:54 »

a aj si zakricis pri tom telkaci, ked to tym chlapcom nejde ?  Bavím sa skvele

Tak momentalne hraju tak, ze sa na to ani neda v kuse pozerat, takze nekricim lebo to nepozeram suvisle len ako cinnost popri.

Inak ja fandim Maradonovej Argentine  Na zdravie! On si moze dovolit aj viac ako Weis, viac ako Messi, viac ako Meciar, lebo on bol, je a bude najvacsi futbalista vsetkych cias. Magor, narcis, fetak, primitivko, no hrac s najlepsou technikou aky kedy chodil po Zemi, ktory vytiahol podpriemerny Neapol na majstra Talianska a s Argentinou bez hviezd okrem neho a Kempesa sa stal majstrom sveta. To taky Pele mal okolo seba aj lepsich hracov ako Garincha alebo Socrates, tak to sa dobre hra...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1498 kedy: 22. Jún , 2010, 14:02:54 »

vsetko to su vyborni vodnopolisti to hej
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1499 kedy: 22. Jún , 2010, 14:04:11 »

pome radsej naspat k telekastrom  No hanbím sa.. No hanbím sa.. No hanbím sa..
Zaznamenané
Strán: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 263 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.138 sekund, 24 otázok.