Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 06:49:23
Strán: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 263 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Inzeraty "made in hell"  (Prečítané 811894 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
udry
Hosť
« Odpoveď #1515 kedy: 22. Jún , 2010, 15:22:26 »

Nedávno ma skoro j......  Terasa vonku pred pizzeriou rozdelená na fajčiarsku a nefajčiarsku čast.Som chcel fajčit,musel som si presadnut. No to už čo je.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1516 kedy: 22. Jún , 2010, 15:22:40 »

takže som za metrosexuala, keď som si akurát povedal, že prestanem fajčiť?  Bavím sa skvele
musím sa dať aj ostrihať, alebo vyholiť?  Bavím sa skvele Dáke rady ešte, lebo help.eu je slabé, hádam sa tu niečo nájde  Bavím sa skvele

Si proste podlahol trendom EU, ktora sa snazi zdanlivo starat o vseobecne blaho obcanov coraz vacsim poctom normativnych regulacii, zakazov a rastom byrokracie.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1517 kedy: 22. Jún , 2010, 15:26:17 »

Ved jasne. Navyse trend prestavania fajcit je metrosexualny a dekadentny.  Bleee

tu prave vchadza Rastis s Progrockerom do svojej krcmicky.

PS: Ved vieme kto fajci...

PS2: Kde presne je v Blave ten bar, kde chodia fajcit a popijat atraktivne mamicky?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1518 kedy: 22. Jún , 2010, 15:28:12 »

v auparku, ale progac skor zapada k sockam do ponorky  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1519 kedy: 22. Jún , 2010, 15:29:34 »

Nedávno ma skoro j......  Terasa vonku pred pizzeriou rozdelená na fajčiarsku a nefajčiarsku čast.Som chcel fajčit,musel som si presadnut. No to už čo je.

No hrozne take nieco. Ja som minule isiel na bajku a dosiel po 60km do restiky v Dedinkach. Tam sa hulilo vpredu a uplne vzadu bolo akoze neodvetrana nefajciarska zona. Tak som sa opytal, ci si mozem do tej kobky zobrat bajka. Oni ze nie, takze som radsej neriskoval a rovno natiahol 20km do Spisskej Novej Vsi do normalnej restauracie. Mali by dat uplny zakaz hulenia v objektoch, kde sa stravuje. To uz mi rovno mozu sypat popolnik do polievky.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1520 kedy: 22. Jún , 2010, 15:30:33 »

v auparku, ale progac skor zapada k sockam do ponorky  Na zdravie!

Ponorka je kultova a stylova nahodou. Dokonca sa mi zda, ze tam predavali aj treskove salaty, tak by si tam tiez mohol obcas zavitat. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1521 kedy: 22. Jún , 2010, 15:32:59 »

Ponorka je kultova a stylova nahodou. Dokonca sa mi zda, ze tam predavali aj treskove salaty, tak by si tam tiez mohol obcas zavitat. Bavím sa skvele

treskove salaty som tam nezazil, ale utopenec ci zavinac nebol problem  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #1522 kedy: 22. Jún , 2010, 15:33:48 »

Aj ja som mal minule v trnave zaujímavú situáciu, ale vtedy som bol ešte za fajčiarov  Bavím sa skvele, došli sme k baru na námestí je jeden podnik s terasou a je aj vnútri také presklené to je, tak sme vošli dnu nikto tam sadneme za bar tak som pýtal popolník a čašníčka ukazuje na stenu na tabuľku zákaz fajčenia tak som sa poobzeral nikto tam a skonštatoval, že tak no nič aj tak ten dym vyženie aj poslednú muchu čo tu je a hneď sme mali popolník  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1523 kedy: 22. Jún , 2010, 15:34:48 »

treskove salaty som tam nezazil, ale utopenec ci zavinac nebol problem  Na zdravie!

Uz som tam nebol inak asi 5 rokov min. Zo skoly sme tam obcas vbehli naschval a cakali sme, ci za nami dojdu spoluziacky. Na pocudovanie aj raz dosli, ale dlho neostali. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #1524 kedy: 22. Jún , 2010, 15:41:10 »

rastis, progac - preco fajcite? este stale si potrebujete sami sebe dokazat, ze uz ste konecne dospeli ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
udry
Hosť
« Odpoveď #1525 kedy: 22. Jún , 2010, 15:43:15 »

No hrozne take nieco.
No,ono ta terasa / 10 stolov so slnečníkmi/ bola rozdelené len "imaginárnou čiarou". Takže som sadol k vedlajšiemu stolu a už som bol vo fajčiari.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1526 kedy: 22. Jún , 2010, 15:45:46 »

rastis, progac - preco fajcite? este stale si potrebujete sami sebe dokazat, ze uz ste konecne dospeli ?  Bavím sa skvele

Chcem, aby zarobili americke tabakove koncerny, aby mali USA viac prijmov a aby mohli vyrobit viac Gibsonov a tiez tym nepriamo podporujem ich imperialne snazenie.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1527 kedy: 22. Jún , 2010, 15:48:31 »

rastis, progac - preco fajcite? este stale si potrebujete sami sebe dokazat, ze uz ste konecne dospeli ?  Bavím sa skvele

bohovsky im to chuti  Bavím sa skvele k pivecku a mudrovacke ideal  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
udry
Hosť
« Odpoveď #1528 kedy: 22. Jún , 2010, 15:48:55 »

Chcem, aby zarobili americke tabakove koncerny, aby mali USA viac prijmov a aby mohli vyrobit viac Gibsonov a tiez tym nepriamo podporujem ich imperialne snazenie.
lenže to by si nesmel hulit pašované cigy z ruska resp. "z komunist. vychodu",ktore dominujú na našom trhu  Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1529 kedy: 22. Jún , 2010, 15:52:31 »

lenže to by si nesmel hulit pašované cigy z ruska resp. "z komunist. vychodu",ktore dominujú na našom trhu  Bavím sa skvele

No neviem, pochybujem, ze v beznych obchodoch a pod. tu v Ba su ukrajinske cigarety. Popiskujem si
Mozno v Trencine uz ale ano, bohvie.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 263 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.13 sekund, 23 otázok.