Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 01:22:14
Strán: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 263 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Inzeraty "made in hell"  (Prečítané 811876 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
jibbarocks
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


« Odpoveď #1665 kedy: 29. August , 2010, 21:25:53 »


Asi preto, ze chce vymenit hlavu za multak.

dik Zdravíčko
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #1666 kedy: 29. August , 2010, 21:26:24 »

V pohode
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1667 kedy: 31. August , 2010, 08:38:16 »

Predam Les Paul
znacky Indie, celomahagon, na gitare je drevo citit, fat krk, osadena snimacmi Seymour SH-2/SH-4, v perfektnom stave, ladi v kazdej polohe s gulatym klasickym variabilnym LP zvukom. Dalsie info rad poskytnem. PC:624e+snimace. Pripadne aj vymena. Zo zdravotnych dovodov. jumezei@gmail.com

inymi slovami - skoro ma jeblo ked som to kupil a nehralo to ako gibson, takze teraz musim brat prasky na depresiu
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1668 kedy: 31. August , 2010, 08:41:00 »

Profesionální kytarista hledá uplatnění v kapele nebo studiových projektech. Zaměřuji se na rock a metal, ale nebráním se jakýmkoliv stylům. Ukázky mé hry na:
http://bandzone.cz/honzahlavicka

toto ak je profi gitarista tak.. tak.. radsej nic  Bavím sa skvele niektorym ludom nechyba skromnost.. sak takto hra kazdy chlapec co hra aspon 4..5 rokov a nejebal na to a cvicil  ?§!.
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #1669 kedy: 31. August , 2010, 09:11:43 »

Profesionální kytarista hledá uplatnění v kapele nebo studiových projektech. Zaměřuji se na rock a metal, ale nebráním se jakýmkoliv stylům. Ukázky mé hry na:
http://bandzone.cz/honzahlavicka

toto ak je profi gitarista tak.. tak.. radsej nic  Bavím sa skvele niektorym ludom nechyba skromnost.. sak takto hra kazdy chlapec co hra aspon 4..5 rokov a nejebal na to a cvicil  ?§!.
a čo hrá zle? falošne? nedrží rytmus? zle benduje? v študiu nahráva 1 takt pol dna? neovláda stupnice?  alebo čo?  :) nemusí hrat každý ako Satri alebo neviem kto,aby bol profesionalny gitarista  Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1670 kedy: 31. August , 2010, 09:23:03 »

na profesionalneho gitaristu ma napady a frazy ako clovek co hra fakt dokopy 3 roky a bol raz v studiu  Žmurk skor mi slo o to ze si niekto da nalepku profesionalny gitarista ale tak.. asi sme sa nepochopili
Zaznamenané

reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #1671 kedy: 31. August , 2010, 09:54:55 »

na profesionalneho gitaristu ma napady a frazy ako clovek co hra fakt dokopy 3 roky a bol raz v studiu  Žmurk skor mi slo o to ze si niekto da nalepku profesionalny gitarista ale tak.. asi sme sa nepochopili
Podľa mňa mu len závidíš, aj ty by si chcel byť profesionálny gitarista.  Bleee
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1672 kedy: 31. August , 2010, 10:01:07 »

tak, do inzeratu si to fakt viem napisat aj ja to je pravda
Zaznamenané

reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #1673 kedy: 31. August , 2010, 10:04:17 »

tak, do inzeratu si to fakt viem napisat aj ja to je pravda
To by si najprv musel podať výpoveď, takto si nemôžeš.  Bacha na vec kamo! Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1674 kedy: 31. August , 2010, 10:10:08 »

vies co..  uz ju mam vytlacenu a asi len datum a podpis pridam vzhladom na to co mi dnes bolo rano oznamene.. do pici aj s firmou zidackou
Zaznamenané

jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #1675 kedy: 31. August , 2010, 10:13:02 »

vies co..  uz ju mam vytlacenu a asi len datum a podpis pridam vzhladom na to co mi dnes bolo rano oznamene.. do pici aj s firmou zidackou

hadam ti len neznizili plat, ved za to neustale browsovanie po nete v pracovnej dobe by si si zasluzil viac  Si píš!!! Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1676 kedy: 31. August , 2010, 10:14:50 »

chlape.. multitasking ti nieco vravi? my mame take tooly v praci ze kym sa mi nieco nacita tak stihnem zalozit dve temy a kupit tri gitary a z toho jednu hned aj predat po tuningu a nastartovat frajerku na vecer
Zaznamenané

reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #1677 kedy: 31. August , 2010, 10:16:23 »

vidím, že som asi netrafil dobrú dobu na trocha podpichovania, hlavne o tej robote.
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1678 kedy: 31. August , 2010, 10:17:30 »

chlape.. multitasking ti nieco vravi? my mame take tooly v praci ze kym sa mi nieco nacita tak stihnem zalozit dve temy a kupit tri gitary a z toho jednu hned aj predat po tuningu a nastartovat frajerku na vecer
poznam  ha ha ha
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #1679 kedy: 31. August , 2010, 10:52:38 »

chlape.. multitasking ti nieco vravi? my mame take tooly v praci ze kym sa mi nieco nacita tak stihnem zalozit dve temy a kupit tri gitary a z toho jednu hned aj predat po tuningu a nastartovat frajerku na vecer

nic mi to nevravi, prilis vela cudzich slov na mna, ale tak ked sa ti nieco nacitava a len tak cakas a nemas co robit, ja byt tvoj sef, tak ta poslem zatial umyvat okna, alebo upratovat sufliky, alebo nieco take firme prospesne  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Strán: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 263 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.127 sekund, 23 otázok.