Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 13:29:45
Strán: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 263 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Inzeraty "made in hell"  (Prečítané 811820 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1680 kedy: 31. August , 2010, 10:57:04 »

nic mi to nevravi, prilis vela cudzich slov na mna, ale tak ked sa ti nieco nacitava a len tak cakas a nemas co robit, ja byt tvoj sef, tak ta poslem zatial umyvat okna, alebo upratovat sufliky, alebo nieco take firme prospesne  Bavím sa skvele
kazda velka firma si na toto plati stuff z inych firiem poskytujucich upratovacie sluzby, ak mas zaujem mozes to skusit tam  Na zdravie!
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #1681 kedy: 31. August , 2010, 10:57:51 »

nic mi to nevravi, prilis vela cudzich slov na mna, ale tak ked sa ti nieco nacitava a len tak cakas a nemas co robit, ja byt tvoj sef, tak ta poslem zatial umyvat okna, alebo upratovat sufliky, alebo nieco take firme prospesne  Bavím sa skvele
prípadne v rámci vylepšenia svojho kádroveho a finančnáho profilu može šefa ......   Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 31. August , 2010, 10:59:15 od udry » Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #1682 kedy: 31. August , 2010, 10:59:02 »

kazda velka firma si na toto plati stuff z inych firiem poskytujucich upratovacie sluzby, ak mas zaujem mozes to skusit tam  Na zdravie!

vidis a tomuto sa hovori plytvanie zdrojmi, potom to aj tak vyzera vsetko  Si píš!!!  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1683 kedy: 31. August , 2010, 10:59:44 »

nic mi to nevravi, prilis vela cudzich slov na mna, ale tak ked sa ti nieco nacitava a len tak cakas a nemas co robit, ja byt tvoj sef, tak ta poslem zatial umyvat okna, alebo upratovat sufliky, alebo nieco take firme prospesne  Bavím sa skvele

to co si menoval nemam v popise prace Žmurk a je to hlavne ich problem ze im to tak funguje
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1684 kedy: 31. August , 2010, 11:02:01 »

vidis a tomuto sa hovori plytvanie zdrojmi, potom to aj tak vyzera vsetko  Si píš!!!  Bavím sa skvele
plytvanie zdrojmi by bolo tvoje riesenie - zamestnat vysokoskolsky vzdelaneho cloveka, s kvalifikaciou na odbornu pracu, hovadinami typu umyvanie okien a upratovani suflikov  Cmuk chlapci
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #1685 kedy: 31. August , 2010, 11:05:03 »

vidis a tomuto sa hovori plytvanie zdrojmi, potom to aj tak vyzera vsetko  Si píš!!!  Bavím sa skvele
ano,ano, než by firma dala možnost svojím zamestnancom sa rozvíjat a zdokonalovat aj v inych činnostiach,tak si radšej najme inu firmu,nehovoriac o tom,že napr. také umyvanie okien by pri tom sedavom zamestnaní prospelo aj zdraviu a firma by to mohla evidovat ako rekreačnú činnost  Bavím sa skvele
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #1686 kedy: 31. August , 2010, 11:07:40 »

plytvanie zdrojmi by bolo tvoje riesenie - zamestnat vysokoskolsky vzdelaneho cloveka, s kvalifikaciou na odbornu pracu, hovadinami typu umyvanie okien a upratovani suflikov  Cmuk chlapci
hlavne,že v zahraničí našim vysokoškolky vzdelaním ludom taká praca nevadí   Bavím sa skvele  / a vo vela prípadoch aj u nás/
« Posledná zmena: 31. August , 2010, 11:08:47 od udry » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1687 kedy: 31. August , 2010, 11:11:02 »

hlavne,že v zahraničí našim vysokoškolky vzdelaním ludom taká praca nevadí   Bavím sa skvele
no hej..lebo vacsina tam ide s velkymi ocami, ze v zahranici spravia karieru a cakaju tam na nich..ked potom zistia, ze to tak nie je, tak potom zoberu aj umyvanie riadu aby mohli aspon splatit dlhy, co si pozicali na letenku
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1688 kedy: 31. August , 2010, 11:18:31 »

plytvanie zdrojmi by bolo tvoje riesenie - zamestnat vysokoskolsky vzdelaneho cloveka, s kvalifikaciou na odbornu pracu, hovadinami typu umyvanie okien a upratovani suflikov  Cmuk chlapci

Vysokoskolsky vzdelany clovek je na Slovensky velky mytus vhodny tak pre tabulkove miesta do statu a velkych fy. Hlavny problem slovenskych vysokoskolakov je v tom, ze po skole sa im zda, ze uz nemusia makat na skutocnom vzdelavani. Bohuzial kvalitne univerzitne vzdelanie je smerom na zapad od nas.

PS: Inak presne pre toto nemam vlastnych zamestnancov. Radsej na dohodu a na zivnost vsetko. Ja by som psychicky neuniesol, ze niekto komu davam svoje love, nemaka 8 hodin v robote.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
udry
Hosť
« Odpoveď #1689 kedy: 31. August , 2010, 11:22:24 »

no hej..lebo vacsina tam ide s velkymi ocami, ze v zahranici spravia karieru a cakaju tam na nich..ked potom zistia, ze to tak nie je, tak potom zoberu aj umyvanie riadu aby mohli aspon splatit dlhy, co si pozicali na letenku
no,niekomu to nevádí a niekomu jeho "vysokoškolské ego" nedovolí robit "takú" prácu,osobne poznám obidva typy a občas ked sa stretneme,je to zaujímavá debata
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #1690 kedy: 31. August , 2010, 11:25:35 »



PS: Inak presne pre toto nemam vlastnych zamestnancov. Radsej na dohodu a na zivnost vsetko. Ja by som psychicky neuniesol, ze niekto komu davam svoje love, nemaka 8 hodin v robote.  Bavím sa skvele
a ešte  k tomu robit administrativu zamestnancov a platit im dovolenku  :)
« Posledná zmena: 31. August , 2010, 11:31:04 od udry » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1691 kedy: 31. August , 2010, 11:57:31 »

Vysokoskolsky vzdelany clovek je na Slovensky velky mytus vhodny tak pre tabulkove miesta do statu a velkych fy.

Asi tak. Mimo niektorych profesii, na ktorych vykon sa vyzaduje konkretne VS vzdelanie.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #1692 kedy: 31. August , 2010, 11:58:10 »

ano,ano, než by firma dala možnost svojím zamestnancom sa rozvíjat a zdokonalovat aj v inych činnostiach,tak si radšej najme inu firmu,nehovoriac o tom,že napr. také umyvanie okien by pri tom sedavom zamestnaní prospelo aj zdraviu a firma by to mohla evidovat ako rekreačnú činnost  Bavím sa skvele

presne tak, taketo prace ako umyvanie okien a upratovanie suflikov, vysavanie..to je pre takychto ludi, co sedia na ritiach za pc, praveze forma relaxu, nech uplne neskysnu  Bavím sa skvele

ale tak chapem, ze pre styriociho by to bola podradna praca, sa ho spytaju, ze co robis? a on, ze okrem ineho aj umyvaca okien..tak aby to beznemu slovakovi neznelo tak loosersky, by som navrhoval volat to, ze "senior member of windows operations"  Ja som čert..

a to s tymi vysokymi skolami na slovensku, to je svata pravda, to je zas ina kapitola  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
udry
Hosť
« Odpoveď #1693 kedy: 31. August , 2010, 12:02:34 »



ale tak chapem, ze pre styriociho by to bola podradna praca, sa ho spytaju, ze co robis? a on, ze okrem ineho aj umyvaca okien..
a ktorá baba by mu potom dala,že?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #1694 kedy: 31. August , 2010, 12:05:13 »

a ktorá baba by mu potom dala,že?  Bavím sa skvele

no ved ta, ktora hladi na dobre srdce a povahu  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Strán: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 263 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.067 sekund, 23 otázok.