Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 20:00:20
Strán: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 263 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Inzeraty "made in hell"  (Prečítané 811858 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1860 kedy: 07. November , 2010, 12:16:08 »

aha. takze ty :)

 Som metlak
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kuna
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 398



« Odpoveď #1861 kedy: 07. November , 2010, 12:18:14 »

Aj taketo vtipne maily dostavaju vyrobcovia nastrojov :-D



2010/11/6  ...<....@.com>:
> Dobrý deň,
>
> chcel by som sa Vás opýtať či by ste nebol ochotný zhotoviť klasickú gitaru
> na nylonové struny s výrezom,ale zadarmo.
>
> Viem,že človek ako Vy nemá čas navyše a robí skutočne krásne  a hlavne
> kvalitné nástroje.
>
> Na koľko si nemôžem dovoliť kvalitný nástroj chcel som Vás týmto osloviť či
> by ste nebol ochotný niečo také urobiť.
>
> Ak by ste mali záujem a chuť venovať kúsok svojho času zhotoviť nástroj pre
> mňa bez nároku za honorár tak mi prosím odpíšte.samozrejme chápem že ak Vaša
> odpoveď  bude nie.
>
> S pozdravom  ...

as pure metal sprav mu ju zadara a vsetci tu na fore ti poslu na preplatenie gitary co si im vyrobil vratane mna
« Posledná zmena: 19. Marec , 2012, 14:11:12 od Pitu » Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1862 kedy: 07. November , 2010, 12:33:46 »

ha ha ha ha ha ha ha ha ha ?§!.
Je to neskutocne, kam zajde ludska drzost...

Preco drzost? Nepoznas ten pribeh za tym, ak tam je. Existuje ine forum, cyklisticke a tam sa useri a majitel obchodu zlozili na bycikel (a dobry bajk, novy s karbonovym ramom) pre jedneho tipka so silnym pribehom.

PS: Ja som tiez raz dostal zadost pre nejake dieta uz neviem, co mu bolo, ze spanielku chcu. Tak mam na chate jednu navyse, tak som ju ponukol, ale ze ju dam osobne niekomu. A na tomto detaile sa to neuskutocnilo.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1863 kedy: 07. November , 2010, 12:51:17 »

spyros.. ale on chce spravit profi nastroj zadara... to by uz fakt mohol ist do obchodu a zobrat prvy nylonku za 50e co najde.. okrem toho.. vacsinou toto nie je vecou toho co ten nastroj vyraba - najprv by bud muselo dojst ku zbierke, alebo by sa mal najst psonzor na takyto ucel kto danu vyrobu zacvaka.. divim sa ze to musim hovorit prave tebe.. ten obchod predsa dostal za to zaplatene nie? a vobec ze tu porovnavame obchod s nejakym profi vyrobcom nastrojov je uplne nezmysel
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1864 kedy: 07. November , 2010, 12:56:14 »

spyros.. ale on chce spravit profi nastroj zadara... to by uz fakt mohol ist do obchodu a zobrat prvy nylonku za 50e co najde.. okrem toho.. vacsinou toto nie je vecou toho co ten nastroj vyraba - najprv by bud muselo dojst ku zbierke, alebo by sa mal najst psonzor na takyto ucel kto danu vyrobu zacvaka.. divim sa ze to musim hovorit prave tebe.. ten obchod predsa dostal za to zaplatene nie? a vobec ze tu porovnavame obchod s nejakym profi vyrobcom nastrojov je uplne nezmysel
Dik, ze si to napisal za mna.  Na zdravie!
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1865 kedy: 07. November , 2010, 12:58:04 »

cyklisti mavaju vacsinou dojebanu prehadzovacku a tak maju vzdy nastavene o koliesko naviac no..  Bavím sa skvele
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1866 kedy: 07. November , 2010, 13:18:30 »

spyros.. ale on chce spravit profi nastroj zadara... to by uz fakt mohol ist do obchodu a zobrat prvy nylonku za 50e co najde.. okrem toho.. vacsinou toto nie je vecou toho co ten nastroj vyraba - najprv by bud muselo dojst ku zbierke, alebo by sa mal najst psonzor na takyto ucel kto danu vyrobu zacvaka.. divim sa ze to musim hovorit prave tebe.. ten obchod predsa dostal za to zaplatene nie? a vobec ze tu porovnavame obchod s nejakym profi vyrobcom nastrojov je uplne nezmysel

Bajk ma doporucenu MOC tusim 2500 EUR a majitel obchodu ho dal za VOC, cize dopravu hradil sam. Na VOC sa poskladali useri fora.

Ja som uz tiez vselico posponzoroval a to som zvacsa na taketo veci alergicky, ale ked vidim, ze to nie je odrb a mozem konkretne pomoct...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1867 kedy: 07. November , 2010, 13:21:16 »

...
Ja som uz tiez vselico posponzoroval a to som zvacsa na taketo veci alergicky, ale ked vidim, ze to nie je odrb a mozem konkretne pomoct...
Tak kup chlapcovi gitaru od Igora.  Zdravíčko

Ja by som takychto ludi nakopal do zadku najradsej... napisat vyrobcovi, ci mu nespravi zadarmo gitaru.. to uz kde sme ?  ?§!. Maly dvor a velku palicu na takych. Asi napisem do mezabugy nech mi poslu jeden roadking, lebo som lenivy zarobit si nan.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1868 kedy: 07. November , 2010, 13:25:09 »

Bajk ma doporucenu MOC tusim 2500 EUR a majitel obchodu ho dal za VOC, cize dopravu hradil sam. Na VOC sa poskladali useri fora.

Ja som uz tiez vselico posponzoroval a to som zvacsa na taketo veci alergicky, ale ked vidim, ze to nie je odrb a mozem konkretne pomoct...


co to ma s tym ze niekto napise igorovi ze chce robenu gitaru ale najlepsie zadara? kde tam spomina socialnu situaciu a podobne veci? nikde.. pre mna je to tym padom jebik
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1869 kedy: 07. November , 2010, 13:26:23 »

spyros ak chces mozes mi spravit zbierku.. chcel by som blackmachine.. najlepsie co najkvalitnejsi ale samozrejme zadarmo ak by sa dalo tak najlepsie.. az vyzbieras 4000e daj vediet pridem si po ne, budem mat radsot.. dik
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1870 kedy: 07. November , 2010, 13:29:43 »

Tak kup chlapcovi gitaru od Igora.  Zdravíčko

Nepoznam konkretny pripad, len som dal do placu, ze su rozne pribehy.

Ja by som takychto ludi nakopal do zadku najradsej... napisat vyrobcovi, ci mu nespravi zadarmo gitaru.. to uz kde sme ?  ?§!. Maly dvor a velku palicu na takych. Asi napisem do mezabugy nech mi poslu jeden roadking, lebo som lenivy zarobit si nan.

Ak budes hrat a spievat ako Kotzen, tvoj foter bude v lapaku, matka sa bude starat o dalsie 4 deti, ty jej budes musiet pomahat, bol si prijaty na Berklee ale nemas chcechtaky, tak skusim vybavit VOC od distributora Mesa Boogie a prispejem Ti ciastkou na vysneny aparat, ktory Ta posunie dalej.... etc...

2Kaolko: Nebudem prispievat niekomu na skaredu gitaru, kto sa zadrbava v nudnej praci, kde ma svoje miesto iste miesto toho, aby kopol do vrtule a zurocil svoje schopnosti. Az na tu skaredu gitaru je to takmer moj pribeh v Blave pred vyse 10 rokmi  Zdravíčko
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1871 kedy: 07. November , 2010, 13:34:28 »

Nepoznam konkretny pripad, len som dal do placu, ze su rozne pribehy.

Ak budes hrat a spievat ako Kotzen, tvoj foter bude v lapaku, matka sa bude starat o dalsie 4 deti, ty jej budes musiet pomahat, bol si prijaty na Berklee ale nemas chcechtaky, tak skusim vybavit VOC od distributora Mesa Boogie a prispejem Ti ciastkou na vysneny aparat, ktory Ta posunie dalej.... etc...

2Kaolko: Nebudem prispievat niekomu na skaredu gitaru, kto sa zadrbava v nudnej praci, kde ma svoje miesto iste miesto toho, aby kopol do vrtule a zurocil svoje schopnosti. Az na tu skaredu gitaru je to takmer moj pribeh v Blave pred vyse 10 rokmi  Zdravíčko


:) pravda..  typek ale nenapisal nic take ze by bol v nejakej tiesni.. proste dosiel ze - cau Igor, si profi vyrobca, nespravil by si mi gitaru? nejaku taku lepsiu, ale  s tym ze je tu taky maly detail co sa vyroby tyka, urcite si take este nic nerobil - malo by to byt uplne zadarmo.. ako cloveka ta to uplne posunie o 4 levely vyssie do neba.. jo a chcel by som aby hrala aspon jak paccovi dik.. aj umele nechty kebyze mu najlepsie vyrobi zadarmo nie? :D
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1872 kedy: 07. November , 2010, 13:43:18 »

:) pravda..  typek ale nenapisal nic take ze by bol v nejakej tiesni.. proste dosiel ze - cau Igor, si profi vyrobca, nespravil by si mi gitaru? nejaku taku lepsiu, ale  s tym ze je tu taky maly detail co sa vyroby tyka, urcite si take este nic nerobil - malo by to byt uplne zadarmo.. ako cloveka ta to uplne posunie o 4 levely vyssie do neba.. jo a chcel by som aby hrala aspon jak paccovi dik.. aj umele nechty kebyze mu najlepsie vyrobi zadarmo nie? :D

Jasne, zeby som ho poslal do psej matere, ja som o inom pisal, ze obcas filantropia nezaskodi. Od pripadu k pripadu.

PS: Inak originalny pisatel --- je asi joker a pozeral nedavno ten film o Kajinkovi mozno.
« Posledná zmena: 19. Marec , 2012, 13:25:54 od Martinlm » Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #1873 kedy: 07. November , 2010, 15:30:46 »

 boze to je vul Bavím sa skvele
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1874 kedy: 07. November , 2010, 16:58:33 »

Raz darmo, ludska blbost a drzost je nekonecna a nesmrtelna ako lenin  Zdravíčko
Zaznamenané
Strán: 1 ... 123 124 [125] 126 127 ... 263 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.144 sekund, 23 otázok.