Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 16:13:06
Strán: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 263 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Inzeraty "made in hell"  (Prečítané 814533 krát)
0 užívateľov a 9 Hostí prehliada túto tému.
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #2535 kedy: 02. Február , 2012, 22:12:49 »

A tu krásne pokračuje:
http://ostatne.bazos.sk/inzerat/12533551/Predam-Lego-Cheva-Zachovale.php
Zaznamenané
DominicK
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 153



« Odpoveď #2536 kedy: 05. Február , 2012, 17:44:02 »

nechce niekto opluty mikrofon?  ha ha ha

http://hudba.bazos.sk/inzerat/12910925/Shure-sm58.php
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #2537 kedy: 08. Február , 2012, 00:02:10 »

Basgitara nádherných tvarov Vás okúzli nie len svojimi sexi líniami ale aj pôvabným zvukom. Dostane Vás ako hlas Sirény, ktorá láka námorníkov k svojmu ostrovu. Čierna mechanika prenikne do vašej duše ako čierne oči cigánky, keď sa Vám zahľadí do očí. Toto nie je žiadna ľahká dáma, ona potrebuje jemnosť a cit keď po nej budete prechádzať prstami. Vyžaduje si to techniku a roky praxe. Ak k nej budete pristupovať ako žene s čistou dušou, pevným srdcom a diamantovým náhrdelníkom, ona Vám to opätuje v podobe nádherne strávených chvíľ.

http://hudba.bazos.sk/inzerat/13116693/Basgitara-Cort-B4-OPM-Nadherna-Zena.php
Zaznamenané
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #2538 kedy: 08. Február , 2012, 00:14:38 »

Basgitara nádherných tvarov Vás okúzli nie len svojimi sexi líniami ale aj pôvabným zvukom. Dostane Vás ako hlas Sirény, ktorá láka námorníkov k svojmu ostrovu. Čierna mechanika prenikne do vašej duše ako čierne oči cigánky, keď sa Vám zahľadí do očí. Toto nie je žiadna ľahká dáma, ona potrebuje jemnosť a cit keď po nej budete prechádzať prstami. Vyžaduje si to techniku a roky praxe. Ak k nej budete pristupovať ako žene s čistou dušou, pevným srdcom a diamantovým náhrdelníkom, ona Vám to opätuje v podobe nádherne strávených chvíľ.

http://hudba.bazos.sk/inzerat/13116693/Basgitara-Cort-B4-OPM-Nadherna-Zena.php
ha ha ha ha ha ha tak to je uz ine kafe
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
yeah
Hosť
« Odpoveď #2539 kedy: 08. Február , 2012, 03:07:00 »

Basgitara nádherných tvarov Vás okúzli nie len svojimi sexi líniami ale aj pôvabným zvukom. Dostane Vás ako hlas Sirény, ktorá láka námorníkov k svojmu ostrovu. Čierna mechanika prenikne do vašej duše ako čierne oči cigánky, keď sa Vám zahľadí do očí. Toto nie je žiadna ľahká dáma, ona potrebuje jemnosť a cit keď po nej budete prechádzať prstami. Vyžaduje si to techniku a roky praxe. Ak k nej budete pristupovať ako žene s čistou dušou, pevným srdcom a diamantovým náhrdelníkom, ona Vám to opätuje v podobe nádherne strávených chvíľ.

http://hudba.bazos.sk/inzerat/13116693/Basgitara-Cort-B4-OPM-Nadherna-Zena.php
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #2540 kedy: 08. Február , 2012, 11:14:07 »

Basgitara nádherných tvarov Vás okúzli nie len svojimi sexi líniami ale aj pôvabným zvukom. Dostane Vás ako hlas Sirény, ktorá láka námorníkov k svojmu ostrovu. Čierna mechanika prenikne do vašej duše ako čierne oči cigánky, keď sa Vám zahľadí do očí. Toto nie je žiadna ľahká dáma, ona potrebuje jemnosť a cit keď po nej budete prechádzať prstami. Vyžaduje si to techniku a roky praxe. Ak k nej budete pristupovať ako žene s čistou dušou, pevným srdcom a diamantovým náhrdelníkom, ona Vám to opätuje v podobe nádherne strávených chvíľ.

http://hudba.bazos.sk/inzerat/13116693/Basgitara-Cort-B4-OPM-Nadherna-Zena.php
yeah Si píš!!!  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #2541 kedy: 14. Február , 2012, 09:15:28 »

http://www.wildguitars.com/guitars/vintage_electric/jolana-tornado

 Nechajte ma vydýchať Zlata bana tieto Jolany.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #2542 kedy: 20. Február , 2012, 21:58:17 »


My si takto kupujeme japonske.  Bacha na vec kamo! Bavím sa skvele
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #2543 kedy: 20. Február , 2012, 22:21:26 »

....lacno som predal toho Speciála  Je mi do plaču .... Bavím sa skvele
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Luk@s
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 299



WWW
« Odpoveď #2544 kedy: 26. Február , 2012, 03:22:52 »

Neviem ci to sem patri. Predaval som davnejsie delay krabicku a dnes som skoro spadol zo stolicky ked som si precital nasledovny mail:

Dobrý deň prajem,

mám obrovský záujem o tento efekt. Už dlho po ňom túžim a stále čakám, kým sa objaví na Bazoši a zdá sa, že sa mi naplnilo prianie!

Bolo by možné spraviť nejaké krátke video, kde daný efekt používate? Príp. zvukovú nahrávku, aby som sa uistil, že všetko funguje tak, ako má

Som predsa len hard rocker a pomaly si dokupujem všetky doplnky, ktoré pomáhajú ku zlepšeniu kvality môjho štýlu - príp. by sme sa mohli aj dohodnúť na nejakej menšej zľave, ak by vám to nevadilo. Tak, či tak je cena výborná a efekt by som okamžite bral! Teším sa na vašu odpoveď!

....

 :)
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #2545 kedy: 26. Február , 2012, 03:26:09 »

Neviem ci to sem patri. Predaval som davnejsie delay krabicku a dnes som skoro spadol zo stolicky ked som si precital nasledovny mail:

Dobrý deň prajem,

mám obrovský záujem o tento efekt. Už dlho po ňom túžim a stále čakám, kým sa objaví na Bazoši a zdá sa, že sa mi naplnilo prianie!

Bolo by možné spraviť nejaké krátke video, kde daný efekt používate? Príp. zvukovú nahrávku, aby som sa uistil, že všetko funguje tak, ako má

Som predsa len hard rocker a pomaly si dokupujem všetky doplnky, ktoré pomáhajú ku zlepšeniu kvality môjho štýlu - príp. by sme sa mohli aj dohodnúť na nejakej menšej zľave, ak by vám to nevadilo. Tak, či tak je cena výborná a efekt by som okamžite bral! Teším sa na vašu odpoveď!

....

 :)
Zaznamenané

Im a little princess
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #2546 kedy: 26. Február , 2012, 08:50:33 »

Bolo by možné spraviť nejaké krátke video, kde daný efekt používate?
sprav mu nieco v style reklam od jon lajoie  Bavím sa skvele pouzivam to v skusobni, kuchyni, v obyvacke...kretaivni umelci efekt dokazu vyuzit aj pri trtkacke ci na zachode..
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #2547 kedy: 26. Február , 2012, 15:02:05 »

sprav mu nieco v style reklam od jon lajoie  Bavím sa skvele pouzivam to v skusobni, kuchyni, v obyvacke...kretaivni umelci efekt dokazu vyuzit aj pri trtkacke ci na zachode..

Aj klobaska a slaninka by sa na nom dala pokrajat.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #2548 kedy: 27. Február , 2012, 15:12:48 »

ale pise pekne, cize to bude nejaky stary foter a chce si byt isty no... nema skusenosti s predajom tychto veci isto :)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #2549 kedy: 27. Február , 2012, 15:14:11 »

http://hudebnibazar.cz/inzerat.php?ID=677164&page=2&kategorie=0&nabpop=vse&region=&ins=25&order=datum

Ta cena.  Bavím sa skvele ?§!. Ceski inzerenti zas nesklamali.
« Posledná zmena: 27. Február , 2012, 15:18:24 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 263 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.09 sekund, 23 otázok.