Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 15:06:08
Strán: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 263 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Inzeraty "made in hell"  (Prečítané 814433 krát)
0 užívateľov a 9 Hostí prehliada túto tému.
pidri
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 251



« Odpoveď #2625 kedy: 14. Marec , 2012, 12:46:08 »

Inak ďakujem, už som si myslel, že som v tom sám.  Bavím sa skvele
neboj v tomto sa pridávam aj ja. na slovensku to nie je žiadna sláva ale keď človek ide do čiech a vidí tamojšiu "scénu", nediví sa že sa idú zadrhnúť za no name a desmodom :-D
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2626 kedy: 14. Marec , 2012, 12:53:35 »

a jesli pak znate ty kabaty panove?
Zaznamenané

kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #2627 kedy: 14. Marec , 2012, 13:01:12 »

Čakal som, kedy pride karol so svojim giftom umeleckeho opisu s jeho urban slovnikom  Bavím sa skvele , len som čakal trosku dlhsi prispevok. Nechces sa rozpisat?  Na zdravie! Bavím sa skvele
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #2628 kedy: 14. Marec , 2012, 13:03:13 »


Z ceskeho bigbitu si spomeniem na Katapult a hroza Fuuha zíram


[/quote]

 Na Katapult "mi" nešahaj. Na prvom albume "live" som odkojený a som ho schopný dopočúvať aj dnes. Samozrejme potom to išlo z kopca ale status legendy im patrí.  Na zdravie!
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #2629 kedy: 14. Marec , 2012, 13:15:41 »

a jesli pak znate ty kabaty panove?

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Na Katapult "mi" nešahaj. Na prvom albume "live" som odkojený a som ho schopný dopočúvať aj dnes. Samozrejme potom to išlo z kopca ale status legendy im patrí.  Na zdravie!

pocul som od nich par pesniciek a tie ma presvedcili  Bavím sa skvele pivny bigbit bez energie podla mna
Zaznamenané

KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #2630 kedy: 14. Marec , 2012, 13:18:55 »

neboj v tomto sa pridávam aj ja. na slovensku to nie je žiadna sláva ale keď človek ide do čiech a vidí tamojšiu "scénu", nediví sa že sa idú zadrhnúť za no name a desmodom :-D
Desmod, Team a No name počúva aj tak iba český vidiek. V Čechách je kvalitný pop, ako napríklad Xindl X. Alternatívna scéna je široká a bohatá, na jednej strane aspadá až do undergroundu a na druhej spadá do popu, ako napríklad Mňága a žďorp...
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2631 kedy: 14. Marec , 2012, 13:19:38 »

Čakal som, kedy pride karol so svojim giftom umeleckeho opisu s jeho urban slovnikom  Bavím sa skvele , len som čakal trosku dlhsi prispevok. Nechces sa rozpisat?  Na zdravie! Bavím sa skvele

setrim si na neskor..
ja mam pol rodiny z ciech z v vysociny a.. ano.. su viac easy, ale zas su porovnatelne easy ako su ludia u nas na dedinach.. co je vlastne ok, len v tomto pirpade- oni toto knedlikovstvo pycooo dokazali pretavit do kazdeho smeru, ci uz trh ako taky ako vidime na hudebnibazar a inde alebo aj v tej hudbe vseliake tie pseudovtipne projekty..
nieco ako 3 verklikari neumreli a ziju v nas nadalej vo vsetkom co robime, cirkuse kokotiny.. ale zas napriklad tu rockovu scenu im vcelku aj zavidim, co sa ich festivalov tyka a kapiel tak ppci.. hlavne okolo prahy su take kapely co nam sa ani nesnivalo tuto este a budeme radi ak niektori z nas budu robit tak kvalitne veci..
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #2632 kedy: 14. Marec , 2012, 13:48:44 »

Desmod, Team a No name počúva aj tak iba český vidiek. V Čechách je kvalitný pop, ako napríklad Xindl X. Alternatívna scéna je široká a bohatá, na jednej strane aspadá až do undergroundu a na druhej spadá do popu, ako napríklad Mňága a žďorp...

to skutočne počúvaš? normálne že si pustíš celý album mňágy a žďorp? ja len tak pre zaujímavosť :-D
xindlX je podla mna obycajny pop a mňága a žďorp tiež..ničím zaujímavé pre mňa teda..také živé kvety tri...šak to nemá názor..

ale taký pražský výběr, OZW, Stromboli, stará vypsana fixa... to mohu pánové :-D

keď už česká alternatíva tak si pustím

www.bandzone.cz/negero
www.bandzone.cz/harmonybay

inak najviac funny je český black metal, taký ten sedlácky typu starý root:

Zaznamenané

Captain SEXXX !!
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #2633 kedy: 14. Marec , 2012, 14:48:53 »

to skutočne počúvaš? normálne že si pustíš celý album mňágy a žďorp? ja len tak pre zaujímavosť :-D
xindlX je podla mna obycajny pop a mňága a žďorp tiež..ničím zaujímavé pre mňa teda..také živé kvety tri...šak to nemá názor..
Doteraz som bol presvedčený, že ľuďom vadí, že tam je toho názoru až moc...
Áno, počúvam Mňagu, normálne bezproblému si pustím celý album.... A neviem či to je obyčajný pop, skôr mi príde výnimočný, nielen pesničkami, textami, pódiovým vystupovaním, ale napríklad aj výberom coverov, ktorý je z folku a undergroundu...
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2634 kedy: 14. Marec , 2012, 15:04:57 »

zabudol som nieco vystizne a prave mi padlo oko na tento obrazok:


* quido.jpg (22.95 KB, 381x188 - prehliadnuté 271 krát.)
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #2635 kedy: 14. Marec , 2012, 15:54:05 »

...."killo" má pravdu ty Mňágy a Žďorpy jsou čistý pop....ale inak super tancovačky hrajú super sa na to vykrúcali vrbovské devy úplne neznáme ale hlavne tancachtivé Bavím sa skvele tie Vrbovské Vetry to sú vám také fajn zážitky to Zdravíčko ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #2636 kedy: 14. Marec , 2012, 17:11:59 »

Mnaga a Zdorb je hlavne prijebany nazov ktory ma odpudi pustit si aj ich album
Zaznamenané

KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #2637 kedy: 14. Marec , 2012, 18:57:43 »

...."killo" má pravdu ty Mňágy a Žďorpy jsou čistý pop....ale inak super tancovačky hrajú super sa na to vykrúcali vrbovské devy úplne neznáme ale hlavne tancachtivé Bavím sa skvele tie Vrbovské Vetry to sú vám také fajn zážitky to Zdravíčko ....
Kuafix a čo si sa mi nepriznal, že tam budeš, ja som tam každý rok  Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2638 kedy: 14. Marec , 2012, 22:32:50 »

maju tam viacej dobrych kapel, jak my, maju odtial aj muzikantov, co sa presadili svetovo.. hej -  maju tam tradiciu v rockovej tancovacke, tak tam maju vela takych sedlackejsich kapel. jak keby u nas sedlacke kapely neboli. hlavne tam maju celu tu kulturu uplne inde, jak je u nas, celu historiu maju inu, jak my u nas, ale pretekat sa na fore, ze kto vymysli na nich posmesnejsiu hlasku - to zase hej  Bavím sa skvele no kto este ma co vtipne zadret ?  Popiskujem si

 Na zdravie!

ako ne ze by Katapult nebol p*čovina - je to najhorsia "rockova" kapela co kedy hrala a Olda Riha je najmenej charizmaticky leader, aky kedy bol a zaroven najhorsi gitarista - to vsetko hej. ale aj tak ...  Žmurk
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #2639 kedy: 15. Marec , 2012, 01:04:56 »

plastic people...to je jedina kapela na ktorej koncerte som zaspal :-D

Ked hrali v 1991 na Jedlikovej v KE svojho Mandarina, tak to bol najlepsi zvuk a vykon aky som kedy pocul od CS kapely.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 263 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.09 sekund, 23 otázok.