Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 11:37:58
Strán: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 263 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Inzeraty "made in hell"  (Prečítané 814134 krát)
0 užívateľov a 13 Hostí prehliada túto tému.
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #2640 kedy: 15. Marec , 2012, 01:35:29 »

Kuafix a čo si sa mi nepriznal, že tam budeš, ja som tam každý rok  Na zdravie!

ja som tam bol prve dva roky..bol to super festak...ako leopoldovcan som si ho nalezite chutnal..kym z toho nezacali robit pohodu 2...a navyse.kazdy rok sa kukat na to iste (slobodna europa blablabla)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #2641 kedy: 15. Marec , 2012, 06:17:34 »

Kuafix a čo si sa mi nepriznal, že tam budeš, ja som tam každý rok  Na zdravie!

....posledný rok som nebol práve kvôli tomu čo píše "killo" ale vieš Kubo ja radšej tie kočky vyzerám, ja som tam nevidel ani levičanov čo sa mi prihovárali Bavím sa skvele ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #2642 kedy: 15. Marec , 2012, 07:39:37 »

ja som tam bol prve dva roky..bol to super festak...ako leopoldovcan som si ho nalezite chutnal..kym z toho nezacali robit pohodu 2...a navyse.kazdy rok sa kukat na to iste (slobodna europa blablabla)
veď sú tam kmeňové kapely ako Chiki liki, Chrbáty, Slobodka a potom je kopa iných kapiel  Žmurk
Zaznamenané
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #2643 kedy: 15. Marec , 2012, 07:59:34 »

skutecne vyzivna pasaz :)
nejvic pobavilo "...hlavne okolo prahy su take kapely co nam sa ani nesnivalo..."

jj Praha je zlatá loď :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2644 kedy: 15. Marec , 2012, 09:39:02 »

no kedze kapely ktore poznam a vyslovene mam rad co sa ceska tyka su z okolia Prahy a Plzne, tak asi nepoviem ze su to ostravaci nie? :) 
Zaznamenané

KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #2645 kedy: 15. Marec , 2012, 10:33:46 »

ako ne ze by Katapult nebol p*čovina - je to najhorsia "rockova" kapela co kedy hrala a Olda Riha je najmenej charizmaticky leader, aky kedy bol a zaroven najhorsi gitarista - to vsetko hej. ale aj tak ...  Žmurk
Ale vie napísať pesničku  Na zdravie!  Fakt klobúk dole pred týmto, ako gitarista neohúri, dokonca by sa dalo povedať že je podpriemerný, ale čo sa týka autorstva, tam má svoje miesto  Zdravíčko
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #2646 kedy: 15. Marec , 2012, 10:51:06 »

ale sak rasto narazal aj na tie pesnicky. daj nejake dobre pesnicky podla Teba ( myslim to uplne vazne, nepoznam od nich vela ale to co poznam ma nelaka si pustit dalsie ). Mozno tak pulnocni zavodni draha :)
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #2647 kedy: 15. Marec , 2012, 10:53:11 »

....myslím, že sa zasmejeme Bavím sa skvele ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #2648 kedy: 15. Marec , 2012, 11:05:05 »

Ja som musel katapult hravat a uz nikdy vaacej...aj ked sa mi celkom lubi spatna vazba v pesnicke katapult...a ked som mal tri promile aj som si ju rad zahulákal :-D

veď sú tam kmeňové kapely ako Chiki liki, Chrbáty, Slobodka a potom je kopa iných kapiel  Žmurk

musim suhlasit s gardem...navyse ani jedna z tych kapiel nevydala posledne tri roky nic nove a hraju furt to iste a vidiet po 15ty krat ten isty program slobodnej europy ci chrbatov je uz trochen otrava....este chiki liki su skveli stale ..ale inak...a na tie slovenske alternativy typu zive kvety by som bol zvedavy len ako silno intoxikovany jedinec... takze preto som prestal chodit na vrbovske vetry.
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #2649 kedy: 15. Marec , 2012, 11:11:33 »

musim suhlasit s gardem...navyse ani jedna z tych kapiel nevydala posledne tri roky nic nove a hraju furt to iste a vidiet po 15ty krat ten isty program slobodnej europy ci chrbatov je uz trochen otrava....este chiki liki su skveli stale ..ale inak...a na tie slovenske alternativy typu zive kvety by som bol zvedavy len ako silno intoxikovany jedinec... takze preto som prestal chodit na vrbovske vetry.
No, raz za rok pri Slobodke či Chrbátoch vôbec nevadí, že hrajú temer to isté. Chikiliki vidím pomaly každý mesiac, tak to taká slávnosť nieje, ale na Vetroch sú výnimoční furt.
Na Živé kvety chodím triezvy, opijem sa vždy až po koncerte v Backstage  Bavím sa skvele
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #2650 kedy: 15. Marec , 2012, 11:13:21 »

....živé kvety a alternatíva, neviem asi by som išiel k výčapu si uši zapchať s pivom....aj Chiki by sa mi viac ľúbili keby nekúskovali svoju tvorbu projektami, Slobodka ma baví ako je starý dobrý punk a tak ho mám rád a pred dvomi rokmi vystupovali KCH s orchestríkom a ten ich tvorbe aj keď x rokov omielanej dodal taký rozmer že som na tom zase ulietal a nezdalo sa mi to nudné, no ale každý sme na tom inak....

....ale teraz to vítanie jari a oslava abstinencie čo robia to zvykne byť ešte nárez kto ide Huh! 31. 03. 2012 Karpatské chrbáty,PARA,Šramot,CHikilikitua ....para omielačka ale je to kua nárez keď to rozbalia....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #2651 kedy: 15. Marec , 2012, 11:13:47 »

ale sak rasto narazal aj na tie pesnicky. daj nejake dobre pesnicky podla Teba ( myslim to uplne vazne, nepoznam od nich vela ale to co poznam ma nelaka si pustit dalsie ). Mozno tak pulnocni zavodni draha :)
napríklad "Až..", "Hlupáka váha", "Jen jednou dostat šanci"...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #2652 kedy: 15. Marec , 2012, 12:47:01 »

Ked hrali v 1991 na Jedlikovej v KE svojho Mandarina, tak to bol najlepsi zvuk a vykon aky som kedy pocul od CS kapely.

Si asi dovtedy inu nepocul.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2653 kedy: 15. Marec , 2012, 13:28:03 »

  viac nepoviem
Zaznamenané

PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #2654 kedy: 16. Marec , 2012, 20:56:36 »

Pozor na FAKE, ani krk nie je original ako pise, cele je to lacak  Si píš!!!

http://hudba.bazos.sk/inzerat/14045107/Predam-al-vymenim-robenu-gitarku-krk-original-Fender-Usa.php
Zaznamenané
Strán: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 263 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.122 sekund, 23 otázok.