Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 13:04:03
Strán: 1 ... 200 201 [202] 203 204 ... 263 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Inzeraty "made in hell"  (Prečítané 814243 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #3015 kedy: 07. Január , 2013, 22:54:54 »

no a este azetaci, to ked vidim , ze to prislo z azetu, odpovedam,a mažem rovno, aj tak neodpíše  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #3016 kedy: 07. Január , 2013, 23:03:03 »

ja by som to za tych 400 zobral, ci sa ti to zda vela a nechces ryzovat na pubertakoch?  Bavím sa skvele


najradsej by som to zadarmo dával nech maju decka nacom hrat.  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #3017 kedy: 07. Január , 2013, 23:07:38 »

musíš zvyšovať cenu..raz sami jeden triasol na DUAL RECTO PRE 500 a skúšal s cenou, tak som mu povedal že bude stúpať po 100 EUR na deň..čakal dva dni a kúpil to o 200 EUR drahšie ako som mu ponúkol na začiatku... Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #3018 kedy: 07. Január , 2013, 23:10:02 »

musíš zvyšovať cenu..raz sami jeden triasol na DUAL RECTO PRE 500 a skúšal s cenou, tak som mu povedal že bude stúpať po 100 EUR na deň..čakal dva dni a kúpil to o 200 EUR drahšie ako som mu ponúkol na začiatku... Bavím sa skvele Na zdravie!

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #3019 kedy: 07. Január , 2013, 23:11:13 »

alebo este taky ,ze nekupim od teba 5150 , lebo nemam peniaze,ale pojdem asi do pitbulla.  ?§!.
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #3020 kedy: 07. Január , 2013, 23:28:49 »

alebo este taky ,ze nekupim od teba 5150 , lebo nemam peniaze,ale pojdem asi do pitbulla.  ?§!.
chyba, ked si mysli, ze taky pejsanek ho vyjde lacnejsie ako 5150  Bavím sa skvele
Zaznamenané
DominicK
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 153



« Odpoveď #3021 kedy: 07. Január , 2013, 23:35:00 »

Citácia
najhorsie su deti

ja tieto veci riesim cez maily asi od strnastich a nikdy nebol ziadny problem... dokonca sa mi skoro vo vsetkych pripadoch stava, ze som slusnejsi a aj komunikacia je z mojej strany lepsia.. co uz, asi to mam este cerstvo v hlave zo skoly  ha ha ha  ale samozrejme, ze je to individualne a vo väcsine pripadov je to tak, ako bolo spomenute

dokonca som si pozrel aj svoj stary azetacky mail a cez neho som tiez nieco kupoval, mal to byt taky MXR c.a.e. boost/overdrive, ktory sa nakoniec ale stratil niekde na poste..
Zaznamenané
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #3022 kedy: 07. Január , 2013, 23:42:58 »


proste slovak napise,opyta sa, kupi/nekupi
cech napise a mudruje  a nekupi aj ked hovori , ze ma zaujem.  Bavím sa skvele
Tebe čech fikol frajerku?
mne slováci píšu "dám ti za to polovicu", raz som s jedným volal a chcel mi dať za basu asi kilo, ale že ešte odratať cestu... no proste pako...
Zaznamenané
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #3023 kedy: 08. Január , 2013, 00:26:33 »

Tebe čech fikol frajerku?
mne slováci píšu "dám ti za to polovicu", raz som s jedným volal a chcel mi dať za basu asi kilo, ale že ešte odratať cestu... no proste pako...


ale nefikol mi nikto nič ale uz ma to serie ked nieco predavam a proste ti napise 5 cechov mudrlantov,ako nehovorim, nasli sa aj normalny ale tych je malo...
so slovakmi som nemal nikdy problem , teda ak nepisali z azetu  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #3024 kedy: 08. Január , 2013, 06:39:15 »

Tebe čech fikol frajerku?
mne slováci píšu "dám ti za to polovicu", raz som s jedným volal a chcel mi dať za basu asi kilo, ale že ešte odratať cestu... no proste pako...

Ale sak nechytaj sa za slovicka, ja mozem tiez slobodne prehlasit, ze najvtipnejsie, najabsurdnejsie a najsocko skusenosti mam s pepikmi. Samozrejme, naslo sa aj par zamoznych a velmi fajn ludi, ktorych tymto pozdravujem  Na zdravie! Ale naozaj si nepamatam, ze by niekto zo Slovenska robil pri predaji vyraznejsie problemy a to som tych veci predal uz fakt mrte, ci uz osobne, na ulici  Bavím sa skvele alebo na dobierku. Ziadne vymyslanie, proste par sekundove obchody a hotovo  Na zdravie!

Na maily pri predavani Gibson LP typu : Nedalo bi sa nieco robyt s tou cenou? Dal bi som vam 5000 (korun este  Bavím sa skvele ) netreba odpovedat a svet bude hned krajsi  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 08. Január , 2013, 06:40:05 od kubog » Zaznamenané
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #3025 kedy: 08. Január , 2013, 07:16:52 »

Ale sak nechytaj sa za slovicka, ja mozem tiez slobodne prehlasit, ze najvtipnejsie, najabsurdnejsie a najsocko skusenosti mam s pepikmi. Samozrejme, naslo sa aj par zamoznych a velmi fajn ludi, ktorych tymto pozdravujem  Na zdravie! Ale naozaj si nepamatam, ze by niekto zo Slovenska robil pri predaji vyraznejsie problemy a to som tych veci predal uz fakt mrte, ci uz osobne, na ulici  Bavím sa skvele alebo na dobierku. Ziadne vymyslanie, proste par sekundove obchody a hotovo  Na zdravie!

Na maily pri predavani Gibson LP typu : Nedalo bi sa nieco robyt s tou cenou? Dal bi som vam 5000 (korun este  Bavím sa skvele ) netreba odpovedat a svet bude hned krajsi  Bavím sa skvele


suhlasim. Na zdravie!
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
mesiah
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #3026 kedy: 08. Január , 2013, 07:40:02 »

Je aj na Slovensku jeden Kkot, volá sa pán Rúžička, neviem prečo, ale reaguje na každý môj inzerát a vždy 100 mailov a nikdy nič nekúpil, tiež som mu písal, nech na moje ponuky láskavo nereaguje. Ae väčšina sú borci jak ja: Tuje adresa, pošli  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #3027 kedy: 08. Január , 2013, 07:46:06 »

Jj ja to tiez robim, hned poslem adresu a posilaj.
Ale musim povedat, ze aj ja mam jednu platonicku lasku, neviem sice teraz prist na meno, ale pise mi snad na kazdy druhy inzerat a vzdy sa zaujima, vymenime si 20 mailov (ano, pouzival som certifikovane kable a udrziavace napätia, v skusobni bola stala teplota 18 stupnov a vlhkost 30%) a potom, ze noooo ja dam vediet  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #3028 kedy: 08. Január , 2013, 12:12:21 »

Paci sa mi ceska logika. Ked nieco predavam, tak sa odvolavam na najvyssie ceny na eBay, dyt tam to je drazsi! A ked kupujem, tak sa odvolavam na eBay na najnizsie ceny, podivejte se, tady to je levneji!  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

http://hudebnibazar.cz/inzerat.php?ID=735804&page=1&kategorie=0&nabpop=vse&region=&ins=25&order=datum

Nehovoriac o tom, ze ojebava a prvy Classic to nie je, ten mal na hlave napisane "Model", napisal som mu mail, som zvedavy, akych peknych slov sa dockam  Na zdravie! Bavím sa skvele
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #3029 kedy: 08. Január , 2013, 12:15:12 »

Paci sa mi ceska logika. Ked nieco predavam, tak sa odvolavam na najvyssie ceny na eBay, dyt tam to je drazsi! A ked kupujem, tak sa odvolavam na eBay na najnizsie ceny, podivejte se, tady to je levneji!  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

http://hudebnibazar.cz/inzerat.php?ID=735804&page=1&kategorie=0&nabpop=vse&region=&ins=25&order=datum

Nehovoriac o tom, ze ojebava a prvy Classic to nie je, ten mal na hlave napisane "Model", napisal som mu mail, som zvedavy, akych peknych slov sa dockam  Na zdravie! Bavím sa skvele

vsak to je civopulos, dlho fungoval aj tu
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Strán: 1 ... 200 201 [202] 203 204 ... 263 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.087 sekund, 23 otázok.