Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 11:28:29
Strán: 1 ... 205 206 [207] 208 209 ... 263 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Inzeraty "made in hell"  (Prečítané 814113 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #3090 kedy: 23. Marec , 2013, 20:54:48 »

a jak profesionalne nastriekaná  Bavím sa skvele
Zaznamenané
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #3091 kedy: 23. Marec , 2013, 20:57:52 »

To je na blek metal iba pre true pure.
Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #3092 kedy: 23. Marec , 2013, 21:21:54 »

uz to vymazali... ale ja som sa na chujov pripravil  Bavím sa skvele http://i.cubeupload.com/pj1u2L.jpg
xD
Zaznamenané

mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #3093 kedy: 23. Marec , 2013, 21:40:32 »

tá multipla to je brutal inzerát , som sa narehotal , fasa týpek  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
Drvic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 401



« Odpoveď #3094 kedy: 24. Marec , 2013, 00:10:17 »

http://hudba.bazos.sk/inzerat/23876165/Predam-elktrofonicku-gitaru.php

Predám elktrofonickú gitaru - Ponuka - [23.3. 2013]

Jackson made in USA.
Prípadne vymením za fender combo deluxe made in Mexico.

Cena: € 500




Na fotke je gitara Jackson JS30. Ani nahodou to nie je USA. Nechajte ma vydýchať Jej hodnota je tak okolo 200-230E
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #3095 kedy: 24. Marec , 2013, 01:08:32 »

uz len pri pohlade na tu jacksonu oko a rozum kaze za nu nedat viac ako 120eur
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #3096 kedy: 25. Marec , 2013, 08:58:34 »

Yugi00 ma poprosil aby som sem zavesil reakciu pravepodobne sklamaneho/oklamaneho kupujuceho JT Amps screamru, odkial inakadial, nez z CR  Bavím sa skvele


"
Zdravím!
Balík dorazil, minulý týden jsem ho vyzvedl.
Teď o víkendu jsem Screamer zkoušel. Ale mám s ním problém.. Neměl by Screamer fungovat tak, že při zapnutí "nakopne" celkový zvuk a dobarví ho? Když ale zapojim Screamer do přímé cesty kytara-aparát, tak Screamer funguje jen jako overdrive krabička, navíc s ne zrovna oslňujícím zvukem a výrazným charakterem.. Když ji zapojím do efektové smyčky, je to ještě horší- při seršlápnutí pedálu krabička jakoby "sežere" všechny výšky a charakter zvuku. Pouze při vytočení potenciometru Tone a Level na maximum z ní leze alespoň nějaký zvuk silnější než původní. Ale opět- zvuk, který není nic moc.
Screamer jsem potřeboval, abych mohl během sóla či vyhrávky posílit svůj zvuk tak, aby vylezl nad ostatní nástroje, ale v tom mi tahle krabička vůbec nepomohla.. Zvuku nepřidává, spíš ho změní a víceméně degraduje na něco horšího…
Obávám se, že to tak není normální?
Jak vám Screamer 808 hrál?
Aparát mám lampový Randall RH50.

Díky,
Jarda"
Zaznamenané
bubucci
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 427



« Odpoveď #3097 kedy: 25. Marec , 2013, 09:25:21 »

Yugi00 ma poprosil aby som sem zavesil reakciu pravepodobne sklamaneho/oklamaneho kupujuceho JT Amps screamru, odkial inakadial, nez z CR  Bavím sa skvele


"
Zdravím!
Balík dorazil, minulý týden jsem ho vyzvedl.
Teď o víkendu jsem Screamer zkoušel. Ale mám s ním problém.. Neměl by Screamer fungovat tak, že při zapnutí "nakopne" celkový zvuk a dobarví ho? Když ale zapojim Screamer do přímé cesty kytara-aparát, tak Screamer funguje jen jako overdrive krabička, navíc s ne zrovna oslňujícím zvukem a výrazným charakterem.. Když ji zapojím do efektové smyčky, je to ještě horší- při seršlápnutí pedálu krabička jakoby "sežere" všechny výšky a charakter zvuku. Pouze při vytočení potenciometru Tone a Level na maximum z ní leze alespoň nějaký zvuk silnější než původní. Ale opět- zvuk, který není nic moc.
Screamer jsem potřeboval, abych mohl během sóla či vyhrávky posílit svůj zvuk tak, aby vylezl nad ostatní nástroje, ale v tom mi tahle krabička vůbec nepomohla.. Zvuku nepřidává, spíš ho změní a víceméně degraduje na něco horšího…
Obávám se, že to tak není normální?
Jak vám Screamer 808 hrál?
Aparát mám lampový Randall RH50.

Díky,
Jarda"
Bavím sa skvele klasika

Me zase pred cca mesicem psal taky oklamany kupujici, kdyz jsem mu prodaval snimac BKP Stormy Monday. Ze pry ho jeho zkuseny kytarar nainstaloval a zjistil, ze je spatny, protoze ma jenom 4kOhmy odpor (ma mit 8kOhm) a ze by chtel zpatky penize. To musi byt profik, kdyz si ani neda tu praci zjistit, jake barvy dratu pouziva BKP...napsal jsem mu, at si najde opravdoveho kytarare  Je mi do plaču
Zaznamenané

negibson, lacne napodobeniny, domorobo...
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #3098 kedy: 25. Marec , 2013, 10:55:17 »

cize screamer so stiahnutym tone a level potakom zere vysky a dava slaby signal. potom mam pre neho dobru spravu - vsetko funguje ako ma  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #3099 kedy: 25. Marec , 2013, 10:59:48 »

tak hlavny problem co chlapec ma je ze pouzil nespravny efekt na to co chcel docielit.. podla toho co som pochopil chcel dokopavac na sola co mu dvihne hlasitost, coz je skor linear power boost do slucky nez screamer.. chyba je v userovi ale sak.. co uz no :D
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #3100 kedy: 25. Marec , 2013, 11:12:15 »

tak hlavny problem co chlapec ma je ze pouzil nespravny efekt na to co chcel docielit.. podla toho co som pochopil chcel dokopavac na sola co mu dvihne hlasitost, coz je skor linear power boost do slucky nez screamer.. chyba je v userovi ale sak.. co uz no :D

sak prave to ohmg... napisal som mu ze vsetko funguje okej a ze co on mysli je prave nejaky linear booster alebo graficky EQ... tak som zvedavy ci bude chciet loooveee naspat alebo co lebo takej argumentacii co mi napisal som uplne vystaveny vsetkym odpovediam  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #3101 kedy: 25. Marec , 2013, 11:53:55 »

Zaznamenané
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032



WWW
« Odpoveď #3102 kedy: 25. Marec , 2013, 14:39:54 »

http://hudba.bazos.sk/inzerat/23929651/Gitarista-hlada-hudobnu-skupinu.php
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3103 kedy: 25. Marec , 2013, 15:05:58 »


a co s nim ? nevie hrat ? ci co
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #3104 kedy: 25. Marec , 2013, 15:06:46 »

Tiež som to išiel práve písať... Čo je na tom akože zlé  Huh!

Týpek normálne hľadá kapelu.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 205 206 [207] 208 209 ... 263 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.094 sekund, 23 otázok.