Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 16:01:36
Strán: 1 ... 227 228 [229] 230 231 ... 263 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Inzeraty "made in hell"  (Prečítané 814515 krát)
0 užívateľov a 8 Hostí prehliada túto tému.
Dugerr
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 143


« Odpoveď #3420 kedy: 18. Apríl , 2014, 16:54:38 »

Naj prispevok v teme! Ever!

keby tak basak vedel akych bonzakov ma v kapele :D:D
Zaznamenané
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #3421 kedy: 18. Apríl , 2014, 18:19:53 »

Tomu sa hovorí (anti)kolegialita :D
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #3422 kedy: 18. Apríl , 2014, 18:34:49 »

Skor poctivost. Mas to virtualne u mna Siso.
Zaznamenané
Dugerr
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 143


« Odpoveď #3423 kedy: 18. Apríl , 2014, 18:40:24 »

aj u mna ma plus... ked mu budem niečo predavač ma zlavu 5%
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #3424 kedy: 19. Apríl , 2014, 09:31:08 »

ja toto tiež veľmi oceňujem. Toto sa len tak nevidí...
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #3425 kedy: 19. Apríl , 2014, 10:01:56 »

Ja to skôr vidím na genetické zakódovanie bonzovania v nás, Slovači - ako dôsledok 40 ročného pôsobenia ŠTB.  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #3426 kedy: 19. Apríl , 2014, 10:14:36 »

Siso: klobúk dole. Toto sa cení. Nejakému mladasovi si ušetril peniaze na opravu a sklamanie.  Zdravíčko Na zdravie!
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #3427 kedy: 19. Apríl , 2014, 11:57:26 »

Ja to skôr vidím na genetické zakódovanie bonzovania v nás, Slovači - ako dôsledok 40 ročného pôsobenia ŠTB.  Bacha na vec kamo!

bonzovanie? niekto ide predať evidentne poškodenú vec a zatají to... to je správne? šak si to kup teda. nech ti to padne na úžitok Žmurk  Na zdravie!
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #3428 kedy: 19. Apríl , 2014, 17:47:28 »

Ale to nie je moja starosť. To je len a len medzi tým predávajúcim a kupujúcim. Navyše predávajúci je môj kamarát - spoluhráč z kapely a potencionálny kupec mi môže byť ukradnutý - nakoľko ho ani nepoznám, ani nemám z toho žiadnu províziu, možno len dobrý pocit. Ale na druhej strane zas zlý pocit, že som skazil kamarátovi kšeft. Čo teda spravím - nebudem sa do toho starať!!! Nie je to moja vec.
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #3429 kedy: 19. Apríl , 2014, 18:12:45 »

To je znacne oportunisticke a prave typicky slovenske stanovisko. Gratulujem.
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #3430 kedy: 19. Apríl , 2014, 18:44:22 »

Ale to nie je moja starosť. To je len a len medzi tým predávajúcim a kupujúcim. Navyše predávajúci je môj kamarát - spoluhráč z kapely a potencionálny kupec mi môže byť ukradnutý - nakoľko ho ani nepoznám, ani nemám z toho žiadnu províziu, možno len dobrý pocit. Ale na druhej strane zas zlý pocit, že som skazil kamarátovi kšeft. Čo teda spravím - nebudem sa do toho starať!!! Nie je to moja vec.

a ako to môže byť medzi nimi keď on zatají vec už v inzeráte  Huh!
možno to som len ja taký poctivec, že napíšem o všetkom čo má daná vec, ktorú predávam (dokonca raz som natočil aj video a vec som predal, pričom každý jeden chlapík mi povedal, že si to cení, že som neodrbával). Nemusím sa báť, že mi niekto príde rozbiť hubu zato, že odrbávam.

keby som bol lepšej postavy a takúto vec by som kúpil tak by som mu šiel rozbiť hubu (a aj hocikomu inému) a ten zosík by som mu zapojený strčil do riti nech si ho užije...

Je úbohé sa tešiť z toho keď niekto takto predá.
Ja som sa raz došiel o kamoša, ktorý chcel takto podobne predať keď sa dozvedel že som potenciálnym ľuďom povedal, že to nie je v poriadku.

Desím sa toho, že raz narazím na ojebávača = riadneho praktikanta NOVEJ DOBY, ty ŠTBák  Si píš!!!.
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #3431 kedy: 19. Apríl , 2014, 19:02:12 »

Na odrbávačov narážam stále ... o tom potom. Ale o tom ja vôbec nehovorím.
Pointa je, že každý sa má starať o seba a spytovať si svoje svedomie a nevstupovať do svedomia druhému a hrať sa sudcu.
Ja neobraňujem správanie toho vychcaného basáka, čo predáva zhorený zosík, ale nie je moja starosť (ako jeho spoluhráča) to vytrubovať tu po fóre.
Správne by bolo si s ním sadnúť na pivo a vysvetliť mu, že mám voči tomu výhrady - nie takto poza chrbát bonozovať.
(Treba sa naučiť čítať s porozumením a nie si všetko vysvetľovať po svojom.)

Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
Siso
nováčik
*
Príspevkov: 67



« Odpoveď #3432 kedy: 20. Apríl , 2014, 19:12:43 »

Na odrbávačov narážam stále ... o tom potom. Ale o tom ja vôbec nehovorím.
Pointa je, že každý sa má starať o seba a spytovať si svoje svedomie a nevstupovať do svedomia druhému a hrať sa sudcu.
Ja neobraňujem správanie toho vychcaného basáka, čo predáva zhorený zosík, ale nie je moja starosť (ako jeho spoluhráča) to vytrubovať tu po fóre.
Správne by bolo si s ním sadnúť na pivo a vysvetliť mu, že mám voči tomu výhrady - nie takto poza chrbát bonozovať.
(Treba sa naučiť čítať s porozumením a nie si všetko vysvetľovať po svojom.)


rozumiem čo máš na mysli. ale ako som pisal v prvom poste, chlapec mava semtam svoje stavy a nedá si vobec povedať, proste sa s ním neda rozumne porozpravat a chova sa ako dement. pokusy o nejaky dohovor krachli, kedže prestal komunikovat. tak som chcel aspon takouto formou upozorniť potencialnych kupcov, nech sa pýtaju na ten incident, poprípade si to idu výhradne osobne odskúšať. ja v podstate ani neviem, či je ten zosik uplne v prdeli, kedže som bol len pritom, ako mu začalo z toho zosika kvalitne srmdiet, hned potom to vypol.  komu niet rady ...  Zdravíčko
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #3433 kedy: 27. Apríl , 2014, 10:04:05 »

http://www.ebay.co.uk/itm/CUSTOM-100W-GUITAR-AMPLIFIER-MARSHALL-SUNN-CLONE-AMP-HIWATT-/161279898748?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item258d07f47c

Next level v bastleni prichadza z usa Bavím sa skvele
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #3434 kedy: 27. Apríl , 2014, 14:00:32 »

praca nieje skareda, ale cena ano.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Strán: 1 ... 227 228 [229] 230 231 ... 263 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.076 sekund, 23 otázok.