Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 09:58:41
Strán: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 263 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Inzeraty "made in hell"  (Prečítané 813944 krát)
0 užívateľov a 9 Hostí prehliada túto tému.
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #3645 kedy: 16. September , 2015, 11:08:51 »

vsak ma ale pravdu.

po celom Slovensku si pytavam Kofolu. ak nemaju original, tak asi 1 z 10 predajcov upozorni, ze maju alternativu. drviva vacsina rovno donesie hocijaku hnedu sracku, ktora stoji rovnako ako Kofola. samozrejme aj ta dnesna Kofola je sracka, to je zas na inu debatu :)

+1
presne tak....
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #3646 kedy: 16. September , 2015, 11:26:28 »

to je ale len o Tvojom subjektivnom meritku. 500 sa Ti nezda OK (aj ked dobre vies, ze to ma stat 3x tolko), ale 150 by sa Ti uz OK zdalo ? dobre tomu rozumiem ? ak Ti ide o moralnu stranku veci, tak v pohode nie je ani jedno, ani druhe. v praxi je zjavne uz podla ceny, ze original nepredava a na dotaz nemal ziadny problem to ani priznat, cize v tomto smere tam nevidim nic zasadne zle.

Takto, ja by som apriori nemal problem kupit cinsku kopiu. Pokial ide o dusevne vlastnictvo firmy, ktora gitaru navrhla, t.j. tvar a konstrukcia gitary, vedeli by sme sa dopracovat k tomu, ze aj tvar lyzicky alebo pohara je dusevne vlastnictvo nasich predkov. Preto si myslim, ze je ferove riesenie, ze maju kopie gitar napr. inu hlavu alebo vyrezy.

Ak by som mal ale vlastnit kopiu s presnymi tvarmi a krivkami, lebo sa mi taka gitara opticky lubi, chcel by som ju mat bez „americkeho“ loga. Nech ma na hlave bars aj logo Zhang-Shu. Za tychto podmienok by som nemal problem gitaru kupit a som ochotny ju kupit za nejakych 150 eur (pouzitu), pretoze tolko by bola jej realna resale hodnota (pokial by som neklamal, ze je to original). Dalsia vec, nemyslim si, ze ma hardver kvalitativne na urovni 1500 eur.

Ono, tych lavorukych gitar je vo vseobecnosti velmi malo a zvacsa su k dispozicii v dvoch farbach max. Ak by sa mi pacila nejaka gitara mimo uplneho mainstreamu, aj tak mam jedine sancu bud gitarara (toto nie je porusenie dusevneho vlastnictva???) alebo cinsku kopiu.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3647 kedy: 16. September , 2015, 11:29:47 »

... aj tak mam jedine sancu bud gitarara (toto nie je porusenie dusevneho vlastnictva???) ...

touto cestou by som sa vybral. je ich tu po okoli dost sikovnych.

hrat sa na dusevne vlastnictvo u nejakeho tvaru priemyselne vyrabaneho par desiatok rokov je smiesne podla mna.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3648 kedy: 16. September , 2015, 12:54:37 »

akože na bazosi ked sa napr. dohodneš na osobnom odbere, zoberieš tú gitaru a neskôr zistíš, že je to fake a nepovedal ti to, tak myslíš, že ti niekto vráti peniaze? resp., že by sa to dalo považovať za porušenie kupnopredajnej zmluvy ked defakto žiadna nebola, resp. len tzv. z ruky do ruky? či aj toto za za to považuje? nevyznám sa, pýtam sa.

Samozrejme, ze mozes ziadat vratenie penazi, pokial bola vec oznacena inak a jej realna hodnota je kvoli zavazdajucemu oznaceniu nizsia. Kupnopredajna zmluva moze byt aj ustna, to tu az tak nehra rolu v tomto pripade. Samozrejme, ze realne by si ale v praxi tazko pochodil a davat to na sud by bol cisty sadomasochizmus obzvlast na Slovensku. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Viktorino
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 97



« Odpoveď #3649 kedy: 17. September , 2015, 11:21:01 »

Ked sa tu uz tak bavime o tych kopiach replikach a podobne... nevyrabal nahodou Sivcak JP Musicmana s logom Musicman ?
Ako je vlastne toto mozne ? Neskor tusim jedna z tych gitar bola predavana.. alebo teda minimalne na bazosi inzerovana ako origos MM.
A takisto ako je to s tym 'nenapadne' podobnym logom Sivcak Custom Shopu co vyzera ako Fender Custom Shop ?
Zaznamenané
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #3650 kedy: 17. September , 2015, 11:22:14 »

Medzicasom dal chlapik do znenia inzeratu do zatvorky kopia.  Popiskujem si
« Posledná zmena: 17. September , 2015, 11:23:08 od crespi » Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #3651 kedy: 17. September , 2015, 11:53:04 »

Ked sa tu uz tak bavime o tych kopiach replikach a podobne... nevyrabal nahodou Sivcak JP Musicmana s logom Musicman ?
Ako je vlastne toto mozne ? Neskor tusim jedna z tych gitar bola predavana.. alebo teda minimalne na bazosi inzerovana ako origos MM.
A takisto ako je to s tym 'nenapadne' podobnym logom Sivcak Custom Shopu co vyzera ako Fender Custom Shop ?



A tusim ten MM mal niekto z gladiatoru, raz sa povalovala aj u Duskyho doma. A to customshop logo u sivcaka, to je az smiesne, rovno tam moze najebat fender.
Zaznamenané
Viktorino
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 97



« Odpoveď #3652 kedy: 17. September , 2015, 12:19:39 »



A tusim ten MM mal niekto z gladiatoru, raz sa povalovala aj u Duskyho doma. A to customshop logo u sivcaka, to je az smiesne, rovno tam moze najebat fender.

Prislo mi to take dost pofiderne vselijake... ale tak ja nesudim, aj ked je to dost ocividny ojeb a rozhodne by ziadny seriozny gitarar nieco takeho nemal robit.. Aj ked sme vsetci niekde zacinali. Na margo toho loga, ani Fender by sa tomu urcite netesil, kebyze sa to k nim nejakym zahadnym sposobom dostane.

A co sa tyka chibsonov a podobnych "replik", tak kazdy jeden zahranicny bazar na ktorom som ma zakazane ich predaj a v pripade, ze sa ich niekto snazi predat.. aj ked je vyslovene uvedene, ze su to repliky, tak ma trvaly ban.
Zaznamenané
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #3653 kedy: 27. September , 2015, 15:39:54 »

 Vsetky maju caro http://hudebnibazar.cz/?e=926201
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #3654 kedy: 21. Október , 2015, 01:48:07 »

 ha ha ha ha ha ha ha ha ha
http://hudebnibazar.cz/prodam-bass-kytarovou-aparaturu-acoustic/ID917495/
Zaznamenané
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #3655 kedy: 28. Október , 2015, 21:33:54 »

TO SU MI VECI ! ?§!.

...chlapik kompletne skopiroval moj inzerat z bazosu aj s fotkami, prihodil 200€ a veselo inzeruje na hudebnibazar.cz  Nechajte ma vydýchať



* moj inzerat.PNG (542.67 KB, 739x587 - prehliadnuté 654 krát.)

* falosny inzerat.PNG (397.83 KB, 536x620 - prehliadnuté 641 krát.)
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #3656 kedy: 30. Október , 2015, 08:24:39 »

A pozrel si do skrine, ci mas este gitaru? :-D
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #3657 kedy: 09. November , 2015, 11:31:26 »

TO SU MI VECI ! ?§!.

...chlapik kompletne skopiroval moj inzerat z bazosu aj s fotkami, prihodil 200€ a veselo inzeruje na hudebnibazar.cz  Nechajte ma vydýchať


Inac, tu je tiez podobny skvost.

Povodny inzerat:
http://hudebnibazar.cz/elektricka-kytara-fender-kombo-fender/ID937551/

Novy inzerat  subezne so starym:
http://hudebnibazar.cz/elektricka-kytara-fender-kombo-fender/ID940009/
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #3658 kedy: 19. November , 2015, 14:29:14 »

http://hudebnibazar.cz/osmikilo/ID942057/

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3659 kedy: 19. November , 2015, 14:34:37 »


Hlava vyráběl pan Kozelský, servisovánou pana Zemana

Ano, to su presne ti tajomni pani vyrobcovia a vylepsovatelia, ktorych som spominal. Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 263 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 23 otázok.