Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Apríl , 2024, 10:58:29
Strán: 1 ... 255 256 [257] 258 259 ... 263 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Inzeraty "made in hell"  (Prečítané 812357 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3840 kedy: 09. Február , 2018, 15:13:06 »


v zasade ale nepise bludy, ono naozaj existuje "JV" seria Squier / Fender, ktora je zberatelsky aj zvukovo povazovana a ma svoju cenu. ako to s tymi cenami uz je naozaj, netusim, nikdy som nesledoval, kde sa to bezne pohybuje...
Zaznamenané
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #3841 kedy: 09. Február , 2018, 17:02:38 »

v zasade ale nepise bludy, ono naozaj existuje "JV" seria Squier / Fender, ktora je zberatelsky aj zvukovo povazovana a ma svoju cenu. ako to s tymi cenami uz je naozaj, netusim, nikdy som nesledoval, kde sa to bezne pohybuje...

Ved pravdaze existuje. Mna zaraza skor ten koncept inzeratu:"O 2-3 tyzdne mi pride", "dal som xxx€ za clo" "nenukajte mi xxx€" Uplne z toho srsi serioznost...

Inak je pravda, ze tie gitary sa pohybuju v cenach porovnatelnych s americkymi fendrami.
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3842 kedy: 09. Február , 2018, 17:05:16 »

Ved pravdaze existuje. Mna zaraza skor ten koncept inzeratu:"O 2-3 tyzdne mi pride", "dal som xxx€ za clo" "nenukajte mi xxx€" Uplne z toho srsi serioznost...
.

tak to hej, uz rozumiem ... a suhlasim :)
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #3843 kedy: 09. Február , 2018, 17:57:42 »

Mna skor zaujima ze z kerej rite mu to ide z Japonska 4 tyzne dpc sak oni len EMS posielaju a to je tu za tri dni Popiskujem si ?§!.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3844 kedy: 09. Február , 2018, 19:43:01 »

Mna zaraza skor ten koncept inzeratu:"O 2-3 tyzdne mi pride", "dal som xxx€ za clo" "nenukajte mi xxx€"

No asi vezme zalohu, co bude realna kupna cena gitary plus postovne a potom to pride do tyzdna. Kupujuci si po nu nasledne pride a doplati mu este slusnu proviziu.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
StrikeDevil
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 193



« Odpoveď #3845 kedy: 20. Február , 2018, 01:14:11 »

Toto je fakt Drzosť!!!

https://hudba.bazos.sk/inzerat/82796602/Harley-benton-rx10rock-series.php

https://www.thomann.de/cz/harley_benton_hbr10bk_egitarre.htm
Zaznamenané
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #3846 kedy: 20. Február , 2018, 07:38:30 »

Prečo, ja sa už nad takýmito vecami nepozastavujem.
Kedysi som za drzosť považoval faktúru na 5 lavičiek (betónová lavička s drevenou časťou na sedenie, nič extra) inštalovaných vo Vodnom Raji Vyhne za 18 mil. Sk (vážne 18 000 000 Sk). Vtedy to hovorca dodávajúcej firmy pekne vysvetlil, že cena je vždy otázkou dohody medzi kupujúcim a predávajúcim. A nám ostatným do toho nič nie je.
Už som sa zľakol že to odídenec Števino predáva tú gitaru, ale nesedí bydlisko, alebo žeby sa presťahoval? Však on rád odchádza ... :D Asi menovec.
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
peterst
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


Znalci vědí, co je svědí!


« Odpoveď #3847 kedy: 23. Február , 2018, 11:48:16 »

tak už aj Mexiko má vraj svoje legendárne ročníky:

https://hudebnibazar.cz/fender-stratocaster/ID136631/

prodám špičkového Fendera Stratocaster MZ0120375 made in Mexico z roku 2000 (jeden z nejlepších roků) - jedná se o velmi kvalitní vyhranou kytaru v původním stavu!!!
Kytara má týden nové struny a je odborně seřízená!!!

 Bavím sa skvele
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #3848 kedy: 23. Február , 2018, 14:51:09 »

preco by nemohlo mat ? pekna gitara a pokial bude cena fajn, mozno aj dobra kupa Som frajer
« Posledná zmena: 23. Február , 2018, 14:51:34 od RobG » Zaznamenané
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #3849 kedy: 24. Február , 2018, 08:32:03 »

Môj subjektívny názor je, že medzi Squier, Mexico, USA - štandardná produkcia sú dosť malé rozdiely, ktoré nekorešpondujú s cenovými hladinami. USA má o niečo lepší HW. Dobré Mexico zahrá rovnako ako USA a aj medzi americkými gitarami sa nájdu nepodarky z piatka 13., ktoré poriadne nehrajú a majú technické nedostatky. A niektoré Squier gitary z novšej produkcie preštia aj Mexico aj USA.
Iná káva je už custom produkcia.  
« Posledná zmena: 24. Február , 2018, 15:27:09 od arnysimilar » Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #3850 kedy: 24. Február , 2018, 14:59:02 »

Môj subjektívny názor je, že medzi Squier, Mexico, USA - štandardná produkcia sú dosť malé rozdiely, ktoré nekorešpondujú s cenovými hladinamy. USA má o niečo lepší HW. Dobré Mexico zahrá rovnako ako USA a aj medzi americkými gitarami sa nájdu nepodarky z piatka 13., ktoré poriadne nehrajú a majú technické nedostatky. A niektoré Squier gitary z novšej produkcie preštia aj Mexico aj USA.
Iná káva je už custom produkcia.  

Vraj ani niektore starsie rocniky squier na tom nie su az tak zle. Prave cakam na jeden taiwansky Squier strat z '96. Ta seria ma mat plnu hrubku tela z jelsoveho dreva a 22 prazcov. Po vymene hw to moze byt slusna gitata.
Dalej vid tu vyssie priklad pana z Ruzomberka, ktory za japonsky squier chce 1000€. Existuje este seria Vista co maju byt dost vzacne gitary.
« Posledná zmena: 24. Február , 2018, 15:02:19 od epiphonic » Zaznamenané

slow riffs / bong hits
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3851 kedy: 24. Február , 2018, 15:19:06 »

... Prave cakam na jeden taiwansky Squier strat z '96. .

v 96 sa Squier na Taiwane nerobil. boli korejske - v prvej polke 90-tych preglejkove, v druhej polke drevene, pekne a opracovane. a boli este lacnejsie cinske - drevene, drevorubacske, vsetko nahrubo, ale s dobrym zvukom. a boli japonske, ale tie sa v europe vobec nepredavali ani nevyskytovali.

ruku do ohna za moje informacie nedam, ale minimalne palec hej  Žmurk

ano - Taiwan je vlastne cinska republika, ale na tych gitarach sa pisalo made in China, nie Taiwan
Zaznamenané
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #3852 kedy: 24. Február , 2018, 22:33:17 »

v 96 sa Squier na Taiwane nerobil. boli korejske - v prvej polke 90-tych preglejkove, v druhej polke drevene, pekne a opracovane. a boli este lacnejsie cinske - drevene, drevorubacske, vsetko nahrubo, ale s dobrym zvukom. a boli japonske, ale tie sa v europe vobec nepredavali ani nevyskytovali.

ruku do ohna za moje informacie nedam, ale minimalne palec hej  Žmurk

ano - Taiwan je vlastne cinska republika, ale na tych gitarach sa pisalo made in China, nie Taiwan

Tak myslel som cinsky. Tie so seriovym cislom zacinajucim na YN sa vyrabali vo fabrike Yako (Taiwan) - vtedy to bola asi este sucast Ciny. Dalej boli take so seriovym zacinajucim na CN - to bola tiez Cina, ale asi ina tovaren. Tak teraz neviem ci to bude ten drevorubacsky, alebo nie, ale ked bude mat dobry zvuk tak som ok.
« Posledná zmena: 25. Február , 2018, 00:50:32 od epiphonic » Zaznamenané

slow riffs / bong hits
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3853 kedy: 25. Február , 2018, 00:56:14 »

pokial viem, v tom obdobii sa vyrabal iba Squier Strat Bullet ( Made in China ) - 22 prazcov, masiv (jelsa), velmi obhruble spracovanie, krk krompac, palisander hmatnik, telo nesedelo do origos Fender tvarovaneho kufra, silne snimace, nezaliate a piskajuce, ale kupodivu gitary s tlsytym zvukom a dobrym sustainom. HW nic moc...
Zaznamenané
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #3854 kedy: 25. Február , 2018, 01:54:37 »

http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,78385.0.html

V tejto teme to je rozobrate. Strat, ktory uz netrpezlivo ocakavam je z prvych "Affinity" stratov - este s plnou hrubkou tela. Inak mohli by sme tento pokec presunut. Vsimol som si ze tu je aj tema "Squier gitary" hoci neviem ci sa da ocakavat vasniva diskusia zrovna o tychto gitarach...  :)
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
Strán: 1 ... 255 256 [257] 258 259 ... 263 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 23 otázok.