Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 18:29:37
Strán: 1 ... 258 259 [260] 261 262 263 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Inzeraty "made in hell"  (Prečítané 811851 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #3885 kedy: 06. Marec , 2018, 10:40:19 »

To je tazky pripad ten Ruzombercan. Bavím sa skvele

To skor jeho zakaznici, co poznaju bazos a  nepoznaju google.
« Posledná zmena: 06. Marec , 2018, 13:28:40 od Tom70 » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #3886 kedy: 06. Marec , 2018, 10:43:04 »

To skor jeho zakaznici, co poznaju bazos  nepoznaju google.
BIG like!  Na zdravie! Presne tak to funguje.
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3887 kedy: 06. Marec , 2018, 11:57:27 »

Aj mne napísal, že chce 1600 EUR a že gitara je v Anglicku.
Na Ebay ide za 1300 EUR aj s poštovným. A to môže cena teoreticky ešte stúpnuť (je to na "bid" nie "buy it now". Ale nepredpokladám, že sa ani v Anglicku predá tak ľahko.

To nie je zas nejaky extra biznis. Bavím sa skvele To sa mu ani moc neoplati sa s tym srat, navyse tragikomickou inzerciou na Bazosi atd., ked tam bude dostavat kopy komickych otazok. 
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #3888 kedy: 06. Marec , 2018, 19:05:53 »

To je relatívne či je to pre neho biznis. Pre teba možno nie je a pre niekoho kto vykladá tovar v Tescu za 411 EUR mesačne môže byť. Tu ide o princíp nie o cenu. Keď chcem niečo predávať, najprv to musím kúpiť. Nech tú gitaru z Ebay vydraží a zaplatí a ja ju pôjdem do Žiliny vyskúšať a keď bude dobre hrať tak za ňu aj tých 1600 EUR dám. Lebo som mal tú možnosť si to osahať.
Lebo ak to kúpim cez Ebay a nebude sa mi to páčiť, tak poštovné do Anglicka späť zaplatím do 100 EUR a ešte sa naťahovať za refund, to sa mi fakt nechce.
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3889 kedy: 06. Marec , 2018, 19:45:17 »

Toto inak presne predvadzaju v poslednom case mnohi japonski "selleri", ktori viaceri naraz inzeruju jednu a tu istu gitaru na Ebay a este samozrejme pouziju aj tie iste fotky.

Tym zlym biznisom som myslel hlavne to, ze najprv tu gitaru kupis, potom ju dostanes a stale tam mas riziko pruseru s postou, potom riskujes ze tam boli pozatajovane veci atd. A ked vsetko vyjde ok, tak potom zacne tortura, ked si ju bude chciet tretina predbeznych zaujemcov vyskusat, zjednavat cenu, nachadzat vsakovake chybicky krasy atd. Na to musi mat clovek nervy. Nie je niekedy skratka nic horsie, ako tu predavat drahsiu gitaru.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #3890 kedy: 15. Marec , 2018, 11:24:10 »

To je relatívne či je to pre neho biznis. Pre teba možno nie je a pre niekoho kto vykladá tovar v Tescu za 411 EUR mesačne môže byť. Tu ide o princíp nie o cenu. Keď chcem niečo predávať, najprv to musím kúpiť. Nech tú gitaru z Ebay vydraží a zaplatí a ja ju pôjdem do Žiliny vyskúšať a keď bude dobre hrať tak za ňu aj tých 1600 EUR dám. Lebo som mal tú možnosť si to osahať.
Lebo ak to kúpim cez Ebay a nebude sa mi to páčiť, tak poštovné do Anglicka späť zaplatím do 100 EUR a ešte sa naťahovať za refund, to sa mi fakt nechce.

Vyzera to tak, ze gitaru kupil a o par dni ju bude mat u seba, ak by si chcel vyskusat. Mne ide akurat jedna gitka z UK, takze GAS nachvilu utiseny.  Som frajer
Zaznamenané
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #3891 kedy: 20. Marec , 2018, 12:30:35 »

Tak ten povestny lavacky strat niekto z BA od roxa kupil, bez toho aby bol vobec na Slovensku. Roxo pekne zaplati dan z prijmu vyplyvajucu zo zarobkovej cinnosti, kupujuci bude rad z noveho nastroja a smutny moze byt len ten, kto zavahal :)
Zaznamenané
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #3892 kedy: 21. Marec , 2018, 15:55:56 »

Nikto nezaváhal, keby som chcel tak ho kúpim priamo z Anglicka. A ak by sa mi nepáčil, tak za cca 70 EUR by som ho poslal späť a vrátili by mi prachy. Nestálo mi to za tie peniaze to skúšať. Takých gitár je na Ebay-i 10-ky a praváckych tisíce.
Dobrého muzikanta so mňa tá gitara aj tak neurobí :D
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
mdfk
nováčik
*
Príspevkov: 53


« Odpoveď #3893 kedy: 21. Marec , 2018, 18:24:40 »

Tak toto už ano   Bavím sa skvele táto jolana má hodnotu tak nanajvýš 120 euro...ale "nahrala niekolko rockových albumov v 80 rokoch minulého tisícročia"  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
https://hudebnibazar.cz/rickenbacker-4003/ID158883/
Ostatne skoro všetky ceny má dotyčný nastavené trošku pomimo...
Najlepšie je že tamtá hnusná jolana bola nedávno súčasťou inzerátu kde niekto predával komplet zbierku gitár vhodných na výzdobu do rockového klubu..kde 1kus aj s vitrínou výchádzal ak sa dobre pamätám tak 150 Euro. Pánko je biznismen  Na zdravie!
Zaznamenané
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #3894 kedy: 22. Marec , 2018, 11:45:53 »

Tak ten povestny lavacky strat niekto z BA od roxa kupil, bez toho aby bol vobec na Slovensku. Roxo pekne zaplati dan z prijmu vyplyvajucu zo zarobkovej cinnosti, kupujuci bude rad z noveho nastroja a smutny moze byt len ten, kto zavahal :)

Nikto nezaváhal, keby som chcel tak ho kúpim priamo z Anglicka. A ak by sa mi nepáčil, tak za cca 70 EUR by som ho poslal späť a vrátili by mi prachy. Nestálo mi to za tie peniaze to skúšať. Takých gitár je na Ebay-i 10-ky a praváckych tisíce.
Dobrého muzikanta so mňa tá gitara aj tak neurobí :D


To bola ironia  Žmurk
Zaznamenané
Gwynnbleid
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 158


« Odpoveď #3895 kedy: 22. Marec , 2018, 12:43:56 »

chalanisko ocividne peckove inzeraty:

https://hudebnibazar.cz/prs-santana/ID158873/

titulok "PRS SANTANA" :D :D a najzakladnejsi model danej serie za 200e
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #3896 kedy: 22. Marec , 2018, 15:28:22 »

A este k tomu aj Cort :)
Zaznamenané
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #3897 kedy: 20. Apríl , 2018, 11:06:02 »

Jolana, the Gibson killer  Na zdravie!

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/1987-jolana-diamant-czech-version-of-gibson-les-paul-custom-nos/852176447-74-3522
Zaznamenané
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #3898 kedy: 20. Apríl , 2018, 12:10:13 »

 ?§!. to uz co je
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3899 kedy: 20. Apríl , 2018, 12:32:04 »

presne na tych odleskoch vidno ten prepadnuty klak, ako to uz hned odnova sadalo do tej makkulinkej ihlicnatej prednej dosky, nechtom sa dalo do nej vrtat :) jeeezis, to boli fakt zleee gitary  Bavím sa skvele

inak podla mna je na tej fotke povodna Diamant, cize o nieco starsia. v roku 1987 existovala uz Diamant I, mala inu hlavu, packovy prepinac a inac ulozene magnety v snimacoch, ine knofliky na potakoch. cize inzeruje sa ozaj pekny zberatelsky kus, ale aj tak, kto by to chcel  Ja som čert..
Zaznamenané
Strán: 1 ... 258 259 [260] 261 262 263 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 23 otázok.