Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
26. Apríl , 2024, 04:34:34
Strán: 1 ... 20 21 [22] 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Joe "Satch" Satriani  (Prečítané 76799 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #315 kedy: 15. Máj , 2013, 09:33:45 »

Novy album unstoppable momentum... pozeram, ze s novou rytmikou to tocil....pekne urobeny album, miestami mi to pripomina casy okolo albumu extremist...aj ostatnych hudobnikov radost pocuvat, cista presna technicka hra
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #316 kedy: 15. Máj , 2013, 11:23:40 »

Novy album unstoppable momentum... pozeram, ze s novou rytmikou to tocil....pekne urobeny album, miestami mi to pripomina casy okolo albumu extremist...aj ostatnych hudobnikov radost pocuvat, cista presna technicka hra

super, pridem domov vypocujem  Na zdravie!
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #317 kedy: 19. Máj , 2013, 06:56:49 »

pocuvam akurat... paradny bubenik je tam  Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #318 kedy: 19. Máj , 2013, 06:58:09 »

Ja tej doske neviem prist na chut. Mozno preto, ze Joea mam dost napocuvaneho, mozno preto, ze tam nevidim ziadny svetly moment. Doska do poctu pre mna osobne.
Zaznamenané

majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #319 kedy: 19. Máj , 2013, 09:22:06 »

Pre mňa je to strašne nuda Smútim
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #320 kedy: 19. Máj , 2013, 09:37:16 »

Zhodou okolnosti som si prave minuly tyzden vypocul novy Vaiov album (nieco od Vaia som pocul teraz opat asi po 4och rokoch) a teraz pred par dnami tento Satrianiho. A Joe sa imho ani v najmensom nechyta na svojho ziaka. Ale ani zaleka.  Zdravíčko
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #321 kedy: 20. Máj , 2013, 20:21:30 »

Pre mňa je to strašne nuda Smútim

este som tu novu dosku nepocul, len ten official klip song...ale pocity mam rovnake. ok, zmenil kapelu, aj podla rozhovoru sa zda, ze sa chcel otvorit novym pohladom...avsak realne hudobne tam asi tej odvahy tak vela nebude... ale vypocujem...
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #322 kedy: 20. Máj , 2013, 21:44:33 »

Vypočul som si ten album párkrát a ešte ho stále neviem úplne prijať. Je tam niekoľko veľmi zaujímavý momentov ako napríklad skladba "Lies and truths". Titulná skladba "Unstoppable momentum" je tiež jedna z tých vydarenejších. Ale je tam veľa vatových bumčvachových remeselne pekne urobených pesničiek. Ako sa tomu vcelku dobre vyhol na predchádzajúcom albume, tak teraz tam žiaľ vyčnieva. Aj keď som jeho alltime veľký fanúšik, ale som z tohto albumu trochu rozladený ako som bol z "Professor Satchafankillus". Neviem
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #323 kedy: 08. Júl , 2013, 11:13:43 »

mne sa novy album velmi paci, ma to o dost iny sound ako starsie, ale zneje fajne a remeselne velmi dobre urobeny  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #324 kedy: 12. Január , 2014, 05:23:49 »

Celkm fajn rozhovor, ako ma Satriani rad stare gitary.  :)

http://www.vintageguitar.com/12756/joe-satriani-3/
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #325 kedy: 27. Február , 2014, 10:56:19 »

Včera bol na ČT art rozhovor s Markom Ebenom. Marek je inteligentný človek a aj aktívny muzikant, takže nedáva otázky typu "oblíbené jídlo" alebo "veselé příhody z nataáčení".

Tu: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1093836883-na-plovarne/
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #326 kedy: 29. Máj , 2015, 19:13:56 »

http://music-zone.eu/jeden-najlepsich-gitaristov-sveta-joe-satriani-vystupi-na-slovensku-predstavi-novy-album/
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #327 kedy: 29. Máj , 2015, 21:04:48 »

mina ma o asi tak 20 rokov, skoda. maval som ho rad, ale to uz je velmi davno :)
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #328 kedy: 29. Máj , 2015, 22:33:40 »

mina ma o asi tak 20 rokov, skoda. maval som ho rad, ale to uz je velmi davno :)

Kasli na Satrianiho, chod sa radsej pozriet na Marca Minnemanna a Bryana Bellera z the Architects.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #329 kedy: 29. Máj , 2015, 22:51:07 »

Kasli na Satrianiho, chod sa radsej pozriet na Marca Minnemanna a Bryana Bellera z the Architects.
Tých by uvidel aj so Satrianim.  Beeee
Už som na neho raz bol, ale pôjdem aj teraz. Som hlavne zvedavý ako mu to hrá s hentými "psychopatmi" (Keneally, Beller, Minnemann)  Na zdravie!
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Strán: 1 ... 20 21 [22] 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.095 sekund, 22 otázok.