Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 05:08:56
Strán: [1] 2 3 ... 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ake repro...orientacne rady  (Prečítané 17299 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
thomas162
nováčik
*
Príspevkov: 34


gitarista -amater


« kedy: 03. Január , 2008, 00:03:41 »

poterbujem poradit. zhanam gitarove repro 12" na zosik tranzistor-  60w/8ohm nemusi to byt hned extra-kvalitna znacka ale cena do 1500sk vie niekto poradit Huh! Huh! Huh!
Zaznamenané

sprostý móžeš byť koľko len chceš ale musíš si vedieť poradiť........
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 03. Január , 2008, 00:08:31 »

Vyber si nejaky reproduktor tu:

http://www.muziker.sk/Default.aspx?content=tovar&vyrobce=Celestion&nparams=vyr;451

Potom si o nom vygoogluj nejake informacie a pohladaj na forach, aj tu sa to uz rozoberalo.
Zaznamenané

thomas162
nováčik
*
Príspevkov: 34


gitarista -amater


« Odpoveď #2 kedy: 09. Január , 2008, 20:58:07 »

vazne neviem ktore vybrat... okolo 1500 sk ich tam je viac.. teda niektore  okolo 1800 sk a tak.. ludia ma niekto z vas osadene celestiony v cene do  cca 2000SK  Pomoooc!
Zaznamenané

sprostý móžeš byť koľko len chceš ale musíš si vedieť poradiť........
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #3 kedy: 09. Január , 2008, 21:06:08 »

vazne neviem ktore vybrat... okolo 1500 sk ich tam je viac.. teda niektore  okolo 1800 sk a tak.. ludia ma niekto z vas osadene celestiony v cene do  cca 2000SK  Pomoooc!

do 2000 hraju vsetky jednako napicu to mas jedno ktory
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #4 kedy: 09. Január , 2008, 21:29:33 »

pouzi take, co sa pouziva v lacnejsich boxoch. tam mas aspon aku-taku istotu Žmurk
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #5 kedy: 09. Január , 2008, 21:44:38 »

zober si super 65.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #6 kedy: 09. Január , 2008, 21:45:42 »

presne na ten som narazal. pouziva sa v nejakych lacnejsich boxoch od mesy tusim.
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #7 kedy: 09. Január , 2008, 21:47:39 »

presne na ten som narazal. pouziva sa v nejakych lacnejsich boxoch od mesy tusim.
su vcelku doporucovane aj na vintageamps.com, nieje to sice ziaden zazrak ale vraj to hra na pocudovanie lepsie ako momentalna cinska produkcia greenbackov.

este aby som doplnil. G12-65 heritage je original anglicka reissue produkcia, super 65 je cina.
Dalsia doplnujuca infoska, mam pocit ze Mesa dava Seventy80 (a nielen mesa).
« Posledná zmena: 09. Január , 2008, 22:07:17 od Roberto » Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #8 kedy: 09. Január , 2008, 22:13:19 »

ja neviem, kde som uz tu informaciu pocul. teraz googlim a kukam, ze mesa ( aspon, co ma na svojej stranke ) dava vacsinou C90 co pre nich robi specialne Celestion

ten super 65 http://professional.celestion.com/guitar/products/pdfs/Super%2065.pdf som kukal a ma dost slabu citlivost oproti V30, ale to nemusi by naskodu ide o farbu
« Posledná zmena: 09. Január , 2008, 22:15:12 od mario bross » Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #9 kedy: 09. Január , 2008, 22:43:17 »

presne na ten som narazal. pouziva sa v nejakych lacnejsich boxoch od mesy tusim.

Mam pocit ze to tak nie je. Mesa pouziva BlackShadows C90 a Celestion Vintage30. Davnejsie E.V. v thiele boxoch.

Zober tie Super65ky, nie je to vyhra, ale pouzivaju to aj ine firmy pre lacne boxy.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #10 kedy: 09. Január , 2008, 22:47:59 »


Mam pocit ze to tak nie je. Mesa pouziva BlackShadows C90 a Celestion Vintage30. Davnejsie E.V. v thiele boxoch.


hej hej, uz som sa opravil, neviem kde som to pocul. ale aj ja som po tom patral na mesa strankach a pouzivaju C90 alebo V30 alebo ich kombinacie :)
Ale tiez si myslim, ze sa tym Super 65 nepokazi tak velmi, ono aj ten V30 nemusi vyhovovat kazdemu, mne sa zda tiez az moc strkovity a taky rezavy. ale ked sa to vypecie, tak si clovek zvykne respektive, ten zvuk chyti taky spravny charakter Bacha na vec kamo! Na zdravie!
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #11 kedy: 09. Január , 2008, 22:55:35 »

ja si zase myslim ze vintage30 je moc stredovy huhlak. Mne sa ta nizka citlivost na plexinu celkom hodi, stare greeny su prakticky nezohnatelne (resp za aku cenu) a tu sa aspon nebudem musiet obavat jednak ze wattazou nezvladnu a ze budu moc hucat. Strkovite su G75T. Super65 (G12-65) su niekde medzi greenbackami G12M a G12-75T. Cez vikend skocim za chlapcami do muzikeru ze nech mi ich pozicaju na test - pss.. nikomu ani slovo ze ich pojdem dusit plexinou  ha ha ha
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #12 kedy: 09. Január , 2008, 23:00:12 »

aby si im nevratil len bednu so 4 dierami ha ha ha no, mozno som zle popisal ten zvuk V30, ale ja tam nejaky strk pocujem ( taky rezavy, prenikavy, stredovy ). ale celkom som spokojny. mozno to bude tym, ze mam 1x12" bednu a ze to posobi, tak plocho. ale som spokojny Na zdravie! ano tebe na plexinu hej, to sa vytaca, takze tam tie -3dB su skor k prospechu :) na novsich hi-gain aparatoch to uz tak prospesne neni alebo zas zavisi, z akeho ulha pohladu sa to zobere. neni to jednoznacne
« Posledná zmena: 09. Január , 2008, 23:02:06 od mario bross » Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #13 kedy: 09. Január , 2008, 23:02:04 »

aby si im nevratil len bednu so 4 dierami ha ha ha no, mozno som zle popisal ten zvuk V30, ale ja tam nejaky strk pocujem ( taky rezavy, prenikavy, stredovy ). ale celkom som spokojny. mozno to bude tym, ze mam 1x12" bednu a ze to posobi, tak plocho. ale som spokojny Na zdravie!

alebo to nedostatocne kalis
na doma to hra aj mne inak, ako live alebo v studiu nahlas
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #14 kedy: 09. Január , 2008, 23:04:05 »


alebo to nedostatocne kalis
na doma to hra aj mne inak, ako live alebo v studiu nahlas

ano, musim trochu ten reprak nabudit. ono to moze byt aj tym, ze je pomerne novy. to moze platit aj v tvojom pripade. vies - membrany su pomerne nevyhrane, tvrde a preto treba vacsie vybudenie. mozno si to casom sadne
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.089 sekund, 22 otázok.