Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. Apríl , 2024, 23:19:15
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ake repro...orientacne rady  (Prečítané 17292 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #75 kedy: 11. Január , 2008, 11:35:58 »

ach jaj... ?§!. presne preto som tam dodal text v zatvorke...ale budis, nie nemal, nehral, nepocul, nevidel, neskusil, sam zahram prd, s mlandaravymi prstami, bez techniky, sluchu, rytmiky...som iba trtko co cele dni vysedava za compom a tliacha sprostosti a semtam si brnkne na gitare, po slave nebazim, nemienim sa zivit hudbou ani vystupovat pred ludmi, na gitaru hram z cisteho egoizmu a pre vlastne potesenie a som maximalne stastny ... Na zdravie!

ale prikurim: to, ze mesa upravuje rozmery bedni tak, aby sedeli pod konkretny amp je vseobecne znamy fakt Som za vodou kámo a je mi to srdecne jedno  Je to frajer
a nenarazal som na fakt origo vs homemade...pokial je niekto spokojny zo zvukom moze mu byt srdecne u prdele, ze ma bednu hoc aj z kartonu od pracky..
« Posledná zmena: 11. Január , 2008, 11:42:08 od styrioci » Zaznamenané
kovrom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 151


« Odpoveď #76 kedy: 11. Január , 2008, 11:51:52 »

Nemyslel som to vôbec takto. Chcel som vedieť, či hovoríš zo svojej skúsenosti, lebo medzi tými boxami sú aj zvukové rozdiely...fakt som na nič nenarážal a položil som normálnu otázku.
Zaznamenané
lenivy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 516

lenivy cvicit


« Odpoveď #77 kedy: 11. Január , 2008, 11:57:17 »

Styrioci vitaj do klubu!  Na zdravie!  Zdravíčko
Zaznamenané

Hi Bender! Hi Fender!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #78 kedy: 11. Január , 2008, 11:59:40 »

Nemyslel som to vôbec takto. Chcel som vedieť, či hovoríš zo svojej skúsenosti, lebo medzi tými boxami sú aj zvukové rozdiely...fakt som na nič nenarážal a položil som normálnu otázku.

nie...vydumal som si to z mesa stranky
samozrejme, ze sa meni vyska a hlbka boxu, sirka je takmer vzdy zahadne ta ista ako sirka konkretnej hlavy  :) na to som narazal a viacmenej to bolo v ramci sradny a bezducheho tliachania na nete, necakal som, ze sa toho niekto chyti  Na zdravie! (no a ked tak na seba sebakriticky na seba pozriem, tak to co som napisal je viacmenej pravda Bavím sa skvele )
« Posledná zmena: 11. Január , 2008, 12:00:48 od styrioci » Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #79 kedy: 11. Január , 2008, 12:03:54 »

ach jaj... ?§!. presne preto som tam dodal text v zatvorke...ale budis, nie nemal, nehral, nepocul, nevidel, neskusil, sam zahram prd, s mlandaravymi prstami, bez techniky, sluchu, rytmiky...som iba trtko co cele dni vysedava za compom a tliacha sprostosti a semtam si brnkne na gitare, po slave nebazim, nemienim sa zivit hudbou ani vystupovat pred ludmi, na gitaru hram z cisteho egoizmu a pre vlastne potesenie a som maximalne stastny ... Na zdravie!

ale prikurim: to, ze mesa upravuje rozmery bedni tak, aby sedeli pod konkretny amp je vseobecne znamy fakt Som za vodou kámo a je mi to srdecne jedno  Je to frajer
a nenarazal som na fakt origo vs homemade...pokial je niekto spokojny zo zvukom moze mu byt srdecne u prdele, ze ma bednu hoc aj z kartonu od pracky..

ja som chcel povedat len že sa mi pači to štastny...to je naj. v živote
Zaznamenané

kovrom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 151


« Odpoveď #80 kedy: 11. Január , 2008, 12:04:42 »

Vieš, ale z takého tlachania potom vznikahú fámy, že ono hrá dobre a ono zase zle...a väčšinou to píšu ľudia, ktorí ten názor niekde počuli alebo čítali..teraz píšem všeobecne a nemyslím len príspevok štyrioči.  Na zdravie!
« Posledná zmena: 11. Január , 2008, 12:05:18 od kovrom » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #81 kedy: 11. Január , 2008, 12:07:08 »

Vieš, ale z takého tlachania potom vznikahú fámy, že ono hrá dobre a ono zase zle...a väčšinou to píšu ľudia, ktorí ten názor niekde počuli alebo čítali..teraz píšem všeobecne a nemyslím len príspevok štyrioči.  Na zdravie!

to som tym vobec nechcel povedat ani naznacit...ak to tak niekto pochopi, mal by sa zamysliet nad vyskou svojho IQ :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #82 kedy: 11. Január , 2008, 12:25:33 »

ja som chcel povedat len že sa mi pači to štastny...to je naj. v živote

nuda  ?§!.

JOE - vsak daj - co tie houmejdo bednicky ? akurat tak na ovocie a zemaaaky dobre, vsak ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
C3llario.HQ
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 494



WWW
« Odpoveď #83 kedy: 13. Január , 2008, 10:15:19 »

Cawte chcem reprobednu 4x12 mám hlavu Hughes&Kettner Tube 50 a hrávam dost tvrdé štýli Hardcore,Grind,..... preto sa chcem opýtat ake repro sú dobré do tohto štýlu rozmýšlal som o Celection Vintage 30 alebo G12 T-75 díkes
« Posledná zmena: 13. Január , 2008, 11:05:59 od C3llario.HQ » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #84 kedy: 13. Január , 2008, 10:46:27 »

Podla mojno nazoru a vkusu sa na takuto muziku hodia viacej G12-T - maju presne ten spravny tvrdy mierne strkovity zvuk. V30 su proti nim trochu kultovivanejsie a mne pridu viac univerzalne. Ale niekto iny moze mat na to zase iny vkus. Oba modely su kvalitou zvuku na tom presne tak isto inak...
Zaznamenané
Strán: 1 ... 4 5 [6] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.086 sekund, 22 otázok.