Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 17:24:42
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: VOLUME PEDAL  (Prečítané 5054 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Male Pivo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 199



« Odpoveď #15 kedy: 04. Január , 2008, 16:23:43 »

no uprimne lacny volume pedal ti dost vyrazne znizi kvalitu zvuku ( viem mam jeden bespeco :-D ) ... takze skor sahni na cieco kvalitnejsie ...
ale uprimne to vase premostovanie je sice fajn pekna zalezitost ale dobry volumepedal stym sa daju take pekne veci robit ... ze raz dufam ze sa ich tiez naucim :-D
Zaznamenané

Smith & Wesson: the original point and click interface Si píš!!!
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #16 kedy: 04. Január , 2008, 16:26:36 »

no uprimne lacny volume pedal ti dost vyrazne znizi kvalitu zvuku ( viem mam jeden bespeco :-D ) ... takze skor sahni na cieco kvalitnejsie ...
ale uprimne to vase premostovanie je sice fajn pekna zalezitost ale dobry volumepedal stym sa daju take pekne veci robit ... ze raz dufam ze sa ich tiez naucim :-D
mas pravdu, pri takom kvalitnom aparate ako je Peavey 6505+ by ten soundking zvuk dost dosral, vsak treba pripadne porovnat na tom aparate nejaky lacny, aj nejake drahsie, ue co robia so zvukom
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Andrew
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 92


Knowledge is power.


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 04. Január , 2008, 16:28:06 »

6505 + Mesa recto a riesis soundking? ?§!.
pri vacsine aparatov je najvecsi uprgade v sikovnejsich rukach. nesparal by som sa v tom touto cestou, ze skusat co to este da. bud to ide alebo treba nieco ine.
neriesim Soundking, len som uvazoval o kupe volume pedalu....ekvalizer si najprv poziciam..mozno viac druhov...TC Elektronix abo co este vselico mozne je..ako vravim, som spokojny so zvukom, ale preco nevyskusat este daco... Na zdravie!
Zaznamenané

ALE OD RÁNA JEBE BUBNY!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #18 kedy: 04. Január , 2008, 16:38:37 »

...Praveze sa mi paci zvuk, len chcel som este vyskusat ho nejak upgradenut..ci sa z toho neda predsalen este vytazit viac, vies...

no podla mna EQ napevno vrazeny v ceste nie je cesta.

mnohi ludia funkciu EQ precenuju. on ma sice svoje nevyhnutne miesto v istych situaciach, ale ofarbovat za kazdu cenu hotovy zvuk aparatu (teraz nehovorim o korekciach na mixe pre PA alebo o praci s farbou pre nahravku) mi nepride ako cesta k vylepseniu.

vsak ake vylepsenie ? blba farba, nic viac. pokrut si s tym intenzivne pol hodinku, poskusaj si nastavenia a v tom momente nerozoznas, co je pekne. ked to uplne vyhodis, zistis, ze to je najlepsie :)

sranda - ja som Ti ten EQ sice povodne doporucoval :). ale je rozdiel prepinat si s EQ hlasitost a malu diferenciu vo farbe v rezime doprovod / solo a je rozdiel s EQ hladat nove cesty vo zvuku aparatu.

moj nazor  Zdravíčko
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #19 kedy: 04. Január , 2008, 16:39:43 »

...pri vacsine aparatov je najvecsi uprgade v sikovnejsich rukach. nesparal by som sa v tom touto cestou, ze skusat co to este da. bud to ide alebo treba nieco ine.

do kamena tesat :)
Zaznamenané
Andrew
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 92


Knowledge is power.


WWW
« Odpoveď #20 kedy: 04. Január , 2008, 17:03:15 »

alebo zapinat / vypinat EQ pedal v slucke. to je tiez elegancia sama. okrem hlasitosti sa da v ramci doprovod / solo poriesit aj farba zvuku - to je tiez dobra vec.
Vyskusam tuto moznost....mam vyrieseny volume pedal a hned aj EQ :)  dik
Zaznamenané

ALE OD RÁNA JEBE BUBNY!
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.07 sekund, 22 otázok.