Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. September , 2024, 17:21:46
Strán: 1 [2] 3 4 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FROM OUR HANDS  (Prečítané 38589 krát)
0 užívateľov a 20 Hostí prehliada túto tému.
omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 25. Január , 2008, 08:39:37 »

napriklad tu su zakladatelia emo rocku v cechach a teda aj u nas a vuobec - damiens  Fuuha zíram

http://youtube.com/watch?v=mcKmv4oWOhk&feature=related

senior emo husta pecka Bavím sa skvele

 ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #16 kedy: 31. Január , 2008, 22:56:38 »

Je to 100% klise ale taketo kinderemo mi vadi ovela menej jak nejake metalove bravcoviny ktorych je tu preplnene forum. to je skor tragedia. urcite by som to, ze tento styl je u nas teraz popularnejsi nebral za velku tragediu... je to super spravene.

absolutny suhlas s tym ze metalovych kapiel je tu ovela viac a tie (samozreme) nikomu "nevadia"...
« Posledná zmena: 31. Január , 2008, 22:59:43 od joey » Zaznamenané
Flamerage
nováčik
*
Príspevkov: 6



« Odpoveď #17 kedy: 10. Február , 2008, 20:48:41 »

fromourhands som uz davno poznal...podla mna su dobri. V piatok mali koncert v randali. A to ze je to EMo, to nevadi :).....idu s dobou
Zaznamenané

Papez sa na mna stazuje ? A kolko ma divizii ?

J.V. Stalin
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #18 kedy: 10. Február , 2008, 21:40:31 »

Som tam bol v piatok a skoro som sa posral.By som nikdy nepovedal, ze ich hudba by mala spadnut pod skatulku emo (alebo mam asi len medzery v rozhlade).Mali fantasticky zvuk. Gitarista hral cez Diezel a tusim, ze mal PRS gitaru.    ?§!.  No zbohom.Vyborne nasadenie, no chcelo by to natlacit do tvorby omnoho viac originality.   Ja som čert..
« Posledná zmena: 10. Február , 2008, 21:43:02 od Misko » Zaznamenané
Metalovypras
nováčik
*
Príspevkov: 5


« Odpoveď #19 kedy: 10. Február , 2008, 22:07:14 »

Aj ja som bol v randale, dal som si tu cestu koli nim a nestihal som sa divit bolo tam asi 500 ludi, nedalo sa pohnut, spevak striedal sgcka, myslim jedno cierne standard (na tom hral viacej) jedno biele asi special, mal nejaky marshall 800 alebo 900 nevidel som, druhy gitarista orange bedna diezel aparat (neviem typ) a basak ampeg SVT classic a 810 bednu basu som nepoznal ale vyzeralo to ako fender akurat to fender nebol lebo to malo daky humbuker. Stal som tak v strede hned za tymi ludmi co sa tam metali (nechcel som prist o zdravie :D:D) a zvuk bol uzasny, nemam k tomu co dodat. Pesnicky som poznal iba dve ale vsetky sa mi velmi pacili.
Potom nastupila kapela Rumburax, to sa mi az tak nepozdavalo, hrali neskutocne dlho a pesnicky mi prisli dost na jedno kopyto, ale zas je pravda ze ludia aj nanich dost zili.
Poslednu kapelu som nevidel lebo som siel na vlak. Ale skutocne velky koncert :) Na zdravie! Na zdravie! Zdravíčko Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #20 kedy: 10. Február , 2008, 22:26:46 »

ale ja jednu vec nechapem. ked uz su chalani taki dobri, zohnali prachy na nastroje, aparaturu, tricka, tenisky, venovali cas cviceniu...urcite vela casu. preco musia zniet UPLNE rovnako ako 100 000 dalsich kapiel? ja viem ze nema zmysel nasilu odmietat vsetko ce je v nejakej vlne a je dobre sa inspirovat... ale naco takto?? sak to mohla byt omnoho lepsia kapela keby mala aspon trosku nieco vlastne. taky waste of time, ja to nechapem proste
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #21 kedy: 10. Február , 2008, 22:44:37 »

mno pre mna ako cloveka totalne nezaujimaceho sa o metal su napriklad vsetky kapely hrajuce takuto hudbu tiez dost podobne...chapes...ani Emo ma vobec netrapi a tiez mi nepride ta kapela nicim zaujimava (resp vynimocna) ale o tom to je ...ze su v EMO vreci...
« Posledná zmena: 10. Február , 2008, 22:45:11 od joey » Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #22 kedy: 10. Február , 2008, 23:03:06 »

mno pre mna ako cloveka totalne nezaujimaceho sa o metal su napriklad vsetky kapely hrajuce takuto hudbu tiez dost podobne...chapes...ani Emo ma vobec netrapi a tiez mi nepride ta kapela nicim zaujimava (resp vynimocna) ale o tom to je ...ze su v EMO vreci...
jaaj. cize myslis to tak ze keby som bol zazraty do emo sceny tak uvidim viac detailov a zbadam ze su niecim vynimocni? co ja viem, nieco na tom moze byt...

inak ono to nie je nejake 100% emo. zato sa ale 100% trafili do zvuku nedavneho americkeho rock-mainstreamu. ja neviem ci sa ich stylu nejako nadava, ja to volam kinderemo 
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #23 kedy: 10. Február , 2008, 23:10:45 »

uz chapem! podla mna to robia kvoli zenam.. som si letmo pozrel ich friendsov na myspace  :) jak rychlo som na to prisiel!
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #24 kedy: 10. Február , 2008, 23:20:03 »

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele predsa kvoli zenam tu robi kazdy clovek hudbu, ci nie Popiskujem si Beeee
Zaznamenané
Flamerage
nováčik
*
Príspevkov: 6



« Odpoveď #25 kedy: 11. Február , 2008, 14:54:03 »

Ale tak je vela "EMO" kapiel, ktore keby ste poculi ani by ste to na nich nepovedali. Mne FoH pripominaju metalcore....nemozem si pomoct
Zaznamenané

Papez sa na mna stazuje ? A kolko ma divizii ?

J.V. Stalin
omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« Odpoveď #26 kedy: 11. Február , 2008, 15:16:38 »

Ale tak je vela "EMO" kapiel, ktore keby ste poculi ani by ste to na nich nepovedali. Mne FoH pripominaju metalcore....nemozem si pomoct

mne teda ani zdaleka ha ha ha
Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #27 kedy: 11. Február , 2008, 15:31:14 »

Mne to tiez prislo skor ako jemnejsi metalcore a nie "drsne emo".    Bavím sa skvele  Posrane sklatulky.
Zaznamenané
Slayer24
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 355


Fuck art, let's kill!!!


« Odpoveď #28 kedy: 11. Február , 2008, 16:59:56 »

Mne to tiez prislo skor ako jemnejsi metalcore a nie "drsne emo".    Bavím sa skvele  Posrane sklatulky.

jj... mne tá prvá pesnička pripomína BFMV (niekto by ma možno rád zožral Bavím sa skvele) ale zdá sa mi to celkom cool keďže BFMV mám rád... celkom sa mi to páči aj keď z princípu odmietam to že mám rád emo hudbu lebo vlastne nemám...nemám rád emákov aj keď hudba možno aj ujde...
Zaznamenané
Flamerage
nováčik
*
Príspevkov: 6



« Odpoveď #29 kedy: 12. Február , 2008, 20:25:10 »

BfMV mi napadli ako prvy, len som nechcel trepnut blbost, tak som cakal ci to napise niekto predomnou :D
Zaznamenané

Papez sa na mna stazuje ? A kolko ma divizii ?

J.V. Stalin
Strán: 1 [2] 3 4 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 23 otázok.