Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. September , 2024, 17:25:17
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FROM OUR HANDS  (Prečítané 38621 krát)
0 užívateľov a 38 Hostí prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #60 kedy: 02. Jún , 2009, 12:20:38 »

co to znamena daleko  :)  Podla mna to je kopirka na americke bullshitove kapely ktorych je tam na strednych skolach tisicky ale zatial v SK to nikto moc nehra takze sa tomu ludia cuduju. ale inak snazia sa.  Na zdravie!

Daleko znamena ze budu koncertovat aspon v nejakych inych europskych krajinach. Jasne ze to nie je nic nove, ale na Slovensku ozaj asi nikto nic take nehra (mna ta muzika osobne skoro vobec nebavi, ale to je moj problem :), mna nebavi uz nic :) ).
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #61 kedy: 02. Jún , 2009, 12:24:40 »




to je kopirka na tieto kapely.  hudba do teenagerskych filmov

edit: pozriet pocet videni  Beeee
« Posledná zmena: 02. Jún , 2009, 12:25:49 od musicman » Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #62 kedy: 02. Jún , 2009, 12:33:50 »




to je kopirka na tieto kapely.  hudba do teenagerskych filmov

edit: pozriet pocet videni  Beeee

A co dnes nie je kopirka niecoho? :)

Nedavno som napr pocuval stare veci od Rush a zistil som ze sa na nich nejako napadne podoba ista ina hviezdna kapela :) (aj dnes spominana :) ).
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #63 kedy: 02. Jún , 2009, 12:41:51 »

A co dnes nie je kopirka niecoho? :)

Nedavno som napr pocuval stare veci od Rush a zistil som ze sa na nich nejako napadne podoba ista ina hviezdna kapela :) (aj dnes spominana :) ).


no ale toto je FOH cista parodia na ATL   ha ha ha  len bohuzial tieto amaterske podmienky na slovensku a vsetko okolo toho tak je to uspech FOH ze sa snazia nieco robit.  Na zdravie!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #64 kedy: 02. Jún , 2009, 12:46:54 »

A co dnes nie je kopirka niecoho? :)

Nedavno som napr pocuval stare veci od Rush a zistil som ze sa na nich nejako napadne podoba ista ina hviezdna kapela :) (aj dnes spominana :) ).


To bolo teda prevratne zistenie! si sa mohol opytat, by sme ti povedali :)

Je to frajer
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #65 kedy: 02. Jún , 2009, 12:48:45 »

To bolo teda prevratne zistenie! si sa mohol opytat, by sme ti povedali :)

Je to frajer

Ved aj to daaavno vim, len mi to tak pripomenulo. Ved oni sa tym ani netaja ze Rush je ich velky vzor (takze je to vlastne ok).
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #66 kedy: 02. Jún , 2009, 12:57:51 »

Vynikajuci zvuk, super muzicka, raz za cas aj take treba. :)

Pravdepodobne maju vynikajuceho producenta. Na Slovensku som este taky USA zvuk nepocul. Sice Rumburax a Sic.  Ja som čert..

 Na zdravie!



...tie Orange boxy hraju kurevsky dobre Si píš!!!  ha ha ha


Semish: Myslel si DT ?
Zaznamenané

Dejvo
Hosť
« Odpoveď #67 kedy: 02. Jún , 2009, 13:04:42 »

Vynikajuci zvuk, super muzicka, raz za cas aj take treba. :)

Pravdepodobne maju vynikajuceho producenta. Na Slovensku som este taky USA zvuk nepocul. Sice Rumburax a Sic.  Ja som čert..

 Na zdravie!



...tie Orange boxy hraju kurevsky dobre Si píš!!!  ha ha ha

Pokial viem (chalanov poznam), tak producenta nejakeho nemaju... Ono hlavne Mato (git.) sa tomu venuje a ma chut s tym robit...
Semish: Myslel si DT ?

Pokial viem (chalanov poznam), tak producenta nejakeho nemaju... Ono hlavne Mato (git.) sa tomu venuje a ma chut s tym robit...
« Posledná zmena: 02. Jún , 2009, 13:05:05 od Dejvo » Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #68 kedy: 02. Jún , 2009, 13:24:48 »


Semish: Myslel si DT ?

Hej, myslel som DT.

Produkovali si to chlapci sami, Mato sa dost venuje nahravaniu a rychlo sa uci, urcite o nom budeme este pocut.

Zaznamenané
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #69 kedy: 02. Jún , 2009, 14:15:28 »

Vynikajuci zvuk, super muzicka, raz za cas aj take treba. :)

Pravdepodobne maju vynikajuceho producenta.
musicman - a  Bavím sa skvele
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« Odpoveď #70 kedy: 04. Jún , 2009, 10:04:00 »

ak mam byt uprimny myslim si ze slovenske studia v porovnani snim co si v skusobnicke pokupoval a si tam sam nahrava sa mozu dost hanbit:)..cest vynimkam grapow morpheus....my tam nahravame tiez teraz sice mu to trva lebo je stale niecim zajebany ale zvuk sa mi paci asi najviac tuto na SR
« Posledná zmena: 04. Jún , 2009, 10:11:10 od omen » Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #71 kedy: 04. Jún , 2009, 10:12:43 »

ak mam byt uprimny myslim si ze slovenske studia v porovnani snim co si v skusobnicke pokupoval a si tam sam nahrava sa mozu dost hanbit:)..cest vynimkam grapow morpheus....my tam nahravame tiez teraz sice mu to trva lebo je stale niecim zajebany ale zvuk sa mi paci asi najviac tuto na SR
Ja nechapem, co furt dakto riesi studia. Techniky je pokokot. Problem je v ludoch, ako napr. zvukari, producenti, hudobnici, PRACHY. :)
Zaznamenané

Dejvo
Hosť
« Odpoveď #72 kedy: 04. Jún , 2009, 13:07:32 »

Problem je tak jak pisal Branko, v prvom rade v ludoch a peniazoch.

Technika sa da kupit, staci mat dostatocne peniaze.
Lenze problem je aj v tom, ze na Slovensku by chcel kazdy "svetovy" zvuk za par supov.
Dobre vybavene studiu s ludmi co tomu rozumeju a vedia robit treba aj adekvatne zaplatit...
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #73 kedy: 04. Jún , 2009, 18:20:36 »

Problem je tak jak pisal Branko, v prvom rade v ludoch a peniazoch.

Technika sa da kupit, staci mat dostatocne peniaze.
Lenze problem je aj v tom, ze na Slovensku by chcel kazdy "svetovy" zvuk za par supov.
Dobre vybavene studiu s ludmi co tomu rozumeju a vedia robit treba aj adekvatne zaplatit...


problem je v tom ze jednu skladbu treba robit aj 2-3 tyzdne vratane nahravania, uprav, mixovanie. ked je na slovensku expensiv studio time  kazdy chce nahrat EP za 2 dni potom sa to 2 dni mixuje nakonci prezenie tc finalizerom ktory ma byt liekom vsetky choroby a potom to aj tak vyzera.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #74 kedy: 04. Jún , 2009, 18:53:05 »

problem je v tom ze jednu skladbu treba robit aj 2-3 tyzdne vratane nahravania, uprav, mixovanie. ked je na slovensku expensiv studio time  kazdy chce nahrat EP za 2 dni potom sa to 2 dni mixuje nakonci prezenie tc finalizerom ktory ma byt liekom vsetky choroby a potom to aj tak vyzera.

velky suhlas.. kazdy kto moze a ma dostatok financii, stravi v studiu co najviac casu.. hlavne si medzi nahravanim a mixazou necha dostatocny odstup.. rovnako ako aj medzi mixazou a masteringom..
Zaznamenané

Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.055 sekund, 23 otázok.