Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. September , 2024, 15:27:08
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FROM OUR HANDS  (Prečítané 38547 krát)
0 užívateľov a 33 Hostí prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #120 kedy: 03. August , 2011, 09:18:00 »

vsak a co? keby sme chceli takto pokracovat, tak mozme 99% hudobnej produkcie oznacit ako kopirku niecoho..je tam toho..pokial je to dobre, ma to uspech, tak je to jedno
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #121 kedy: 03. August , 2011, 13:41:59 »

zvukom, melodickymi a harmonickymi postupmi, kompozicnymi principmi a koniec koncov aj imagom celej kapely. to je malo?

mam dnes nejaku pracu okrem tohto, ale kludne ti pohladam predlohy
Ja som myslel, ze ci nemas nejake eso v rukave ohladom toho, ze nieco naozaj ukradli. Tie postupy atd. to by som skor nazval tuctovostou (v ramci sveta), tendencnostou, trendovostou, ale urcite nie kradezou... co je ale neodskriepitelne, ze sa im to podarilo do bodky ak im slo o to a narovinu az taki nekreativni asi nebudu, vsak neukradli dosku inej kapele preboha.

Karol, zase neviem o com rozpravas  Bavím sa skvele "Emo" kapely su vseobecne nuda (asi ako vseobecne cela hudba ak je vatoidna) ale ked im vyjde dobra pesnicka tak si ju rad vypocujem aj viackrat.
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #122 kedy: 03. August , 2011, 15:25:58 »

Dobre uz ste si vsetci pohladkali ega, takze co to vlastne vykradli? (okrem toho, ze si asi tak nejak baziruju na tom aby zneli ako X obdobnych kapiel)



Mas vlastne pravdu, hladkanie ega na internete a uprimna zavist je to jedine co mozeme robit, kedze FOH je na slovenske pomery velmi uspesna kapela, chodi na nich vela ludi, nahrali myslim dva nadstandardne albumy a  chalani sa ozaj snazia a bavi ich to  Na zdravie!
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #123 kedy: 03. August , 2011, 18:59:15 »

to je co za zaner EMO?
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #124 kedy: 03. August , 2011, 19:55:30 »

to je co za zaner EMO?
Zacalo to v 80tych a potom do mainstreamu sa pred par rokmi dostalo zrejme az kusok nieco ine: http://en.wikipedia.org/wiki/Emo

Toto som si raz vyhladal, pretoze ma niektore tie stylove krabicky iritovali. Napr. aj college rock. Neslo mi do hlavy, ze co to je za zaner a preco sa to az tak rozdeluje. Su to snad tie pop-punk-rockove odrhovacky v americkych highschool a college filmoch? Potom som zistil, ze sa tak oznacuju kapely, ktore ziskali velku popularitu na americkych college radiach, hlavne zaciatkom 90 rokov - cize vlastne vtedajsia vysokoskolska nezavisla "radiova" scena. Tam je tych studentov spusta a radia, co sa tam pustaju na "intrakoch" su na uroni. Tusim aj R.E.M tak zacianli. Od vtedy som fanusik tychto skatuliek :)
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #125 kedy: 03. August , 2011, 20:02:45 »

Zacalo to v 80tych a potom do mainstreamu sa pred par rokmi dostalo zrejme az kusok nieco ine: http://en.wikipedia.org/wiki/Emo

viem cca co je klasicke emo HC.. ale toto, taketo tuctove metalcory, to je podla vas EMO?
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #126 kedy: 03. August , 2011, 20:05:52 »

to je co za zaner EMO?

ja tomu tiež nerozumiem.. dokažem si predstaviť napr. len tokio hotel
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #127 kedy: 03. August , 2011, 20:16:02 »

nebude to textami ? akoze si EMOtivne ? neviem, nepoznam ani jednu pesnicku od FOH, stielam  :)
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #128 kedy: 03. August , 2011, 20:30:43 »

Ja si krasne moderne EMO skor predstavujem takto:
nez FOH. je tam vsetko, nareky na heroinovych abstakoch, nareky za amputovanou rukou dopichanou od ihiel, vzliky za dojebanym zivotom a za bliziacou sa samovrazdou. nie tie vesele hopsave neopanky a metalcory  Bavím sa skvele
Zaznamenané
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #129 kedy: 03. August , 2011, 21:02:17 »

vsetci vedia DPC! ze EMO styl je cista poza. Je to takticky vymyslena zivotna filozofia na uputanie pozornosti v teenegerskom svete. Vsetky "pravidla" emakov su o pretvarovani , o hrani smutku , o hrani hlbky , hrani temnoty , hrani duchovna , hrani picovin. Nestoji to absolutne na nicom. Je to cista terapia pre deti aby niekam patrili a boli psychicky safe. No nech mi pride nejaky emak povedat ze nemam pravdu . Metalova kopacka na prsa  Bavím sa skvele   Bavím sa skvele
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
yeah
Hosť
« Odpoveď #130 kedy: 04. August , 2011, 05:48:14 »

Mas vlastne pravdu, hladkanie ega na internete a uprimna zavist je to jedine co mozeme robit, kedze FOH je na slovenske pomery velmi uspesna kapela, chodi na nich vela ludi, nahrali myslim dva nadstandardne albumy a  chalani sa ozaj snazia a bavi ich to  Na zdravie!
To je vsetko v pohode. Praveze si myslim, ze v ramci toho kto co robi sa nikto zo zucastnenych v tejto mini debate o kradnuti nemusi hanbit za svoju hudbu, uspech neuspech v tomto smere a v tejto debate pre mna fakt nehra rolu. Da sa byt aj zle originalny, tak ako existuju ZLE kopirky. Tato kapela podla mna neni zla kopirka, plus je tam nejaka pridana hodnota, takze v ramci nasej sceny ozaj nema zmysel ich za nieco karhat.
Zaznamenané
karas
okukávač

Príspevkov: 2



« Odpoveď #131 kedy: 06. August , 2011, 08:13:08 »

  Nehra ten spevak s Hexom?  Huh!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #132 kedy: 06. August , 2011, 08:13:45 »

  Nehra ten spevak s Hexom?  Huh!
Hra.
Zaznamenané

karas
okukávač

Príspevkov: 2



« Odpoveď #133 kedy: 06. August , 2011, 08:19:43 »

Aha zdalo sa mi hned nieco divne. Nemam rad akusticke prerabky  ?§!.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #134 kedy: 06. August , 2011, 09:56:53 »

vsetci vedia DPC! ze EMO styl je cista poza. Je to takticky vymyslena zivotna filozofia na uputanie pozornosti v teenegerskom svete. Vsetky "pravidla" emakov su o pretvarovani , o hrani smutku , o hrani hlbky , hrani temnoty , hrani duchovna , hrani picovin. Nestoji to absolutne na nicom. Je to cista terapia pre deti aby niekam patrili a boli psychicky safe. No nech mi pride nejaky emak povedat ze nemam pravdu . Metalova kopacka na prsa  Bavím sa skvele   Bavím sa skvele

Cize je to nieco ako podobne okrajovejsie zanre typu ako metal, punk, depesaci etc. Hranie sa na nieco :-D
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.102 sekund, 23 otázok.