Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
22. September , 2024, 00:01:39
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Marian Fero a Test MesaBoogie Dual Rectifier vs. Roadster Rectifier  (Prečítané 19053 krát)
0 užívateľov a 10 Hostí prehliada túto tému.
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #60 kedy: 13. August , 2008, 23:00:14 »

Mne osobne kombinacia SM57 na center a k tomu E606 offcenter
Zaznamenané
TOMM
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 326



WWW
« Odpoveď #61 kedy: 03. Marec , 2009, 15:24:28 »

Mne sa tiez paci E606 ,mozno si taky zozeniem ale nepaci sa mi to skreslenie akoby modulovane 50Hz sietou alebo co. podla mna by malo byt skreslenie  hladke.
Zaznamenané

Spago
stály hosť
*****
Príspevkov: 783


WWW
« Odpoveď #62 kedy: 03. Marec , 2009, 17:32:29 »

Vsetky zneju super podla mna :)
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #63 kedy: 04. Marec , 2009, 10:49:20 »

Mne sa tiez paci E606 ,mozno si taky zozeniem ale nepaci sa mi to skreslenie akoby modulovane 50Hz sietou alebo co. podla mna by malo byt skreslenie  hladke.
Tomuto presne nerozumiem: "...ale nepaci sa mi to skreslenie akoby modulovane 50Hz sietou alebo co..."
Zaznamenané
TOMM
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 326



WWW
« Odpoveď #64 kedy: 04. Marec , 2009, 13:00:05 »

Pri solach je dobry tam nic nepocujem ale pri akordoch to pocujem nejaku monotonnu nizku frekvenciu ,nieco podobne som uz davno pocul pri nejakom digitalnom efekte myslim ze ZOOM. myslel som ze to bolo tym prevodnikom a tak som ho nekupil. od vtedy digitalne efekty nezajem. Nemoze sa ta sietova frekvencia nejako prenasat indukovat alebo co do zvuku? ale mohlo by to byt aj tym ze  som este nepocul tak nabasovany zvuk messy a preto sa mi zda byt taky zvlastny.
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #65 kedy: 04. Marec , 2009, 13:03:21 »

Tiez nemam predstavu, co mas na mysli. Nie je chyba na strane prijimaca? :)
Zaznamenané

TOMM
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 326



WWW
« Odpoveď #66 kedy: 05. Marec , 2009, 10:55:02 »

Tiez nemam predstavu, co mas na mysli. Nie je chyba na strane prijimaca? :)
Dal som si tu namahu a davam tu 2 ukazky doznenia gitary ,z toho na jednu z nich som aplikoval amplitude modulation efekt , nastavil som 50Hz aby som napodobnil to co myslim. Uhadnete ktora to je? :)

* A.mp3 (180.74 KB - stiahnuté 157 krát.)
* B.mp3 (168.49 KB - stiahnuté 184 krát.)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #67 kedy: 05. Marec , 2009, 10:57:56 »

Dal som si tu namahu a davam tu 2 ukazky doznenia gitary ,z toho na jednu z nich som aplikoval amplitude modulation efekt , nastavil som 50Hz aby som napodobnil to co myslim. Uhadnete ktora to je? :)

myslim, ze nikto nie je na stope toho, co riesis. dost mozne, ze riesis nejaku malichernost, ktora ani nie je dolezita... pri skresleni sa vo zvuu vyskytuje vzdy vela bordelu zovsadial... pokial sa strati v uzitocnom signale, nevadi to...
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #68 kedy: 05. Marec , 2009, 10:58:44 »

to čo je traktor pri naštartovani???to ani neznie ako gitara  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #69 kedy: 05. Marec , 2009, 10:59:53 »

Hnusny efekt, ako kruhovy modulator.

Teraz mam tusenie, co na tom zvuku myslis, to skratka je tak, hrbolaty, chraplavy... Ma to taky charakter, to je Rectifier. Hlavne to, co ty volas modulacia 50Hz v tom zvuku ide spolu s tonom. Dokonca mam pocit, ze som od zaciatku vedel, ze myslis prave toto, ale tak uznaj, ze je to o inom, ako nejakych 50Hz.
Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #70 kedy: 05. Marec , 2009, 11:09:58 »

vzdy ked mam niekde hrat na 412, tak sa mi to moc nepaci. pocutelnost fasa, len ten hreben od 4 reprakov ma moc nebavi, asi iba zvyk. a tuto pri tych kondikoch som si hned ten 412 sound uvedomil.
Tak si kúp surround box 4x12, tam hrebeň nemáš zďaleka tak výrazný ako pri klasickom áčku alebo béčku, lebo dva vrchné repráky sú klopené nielen nahor, ale aj do strán. Nelezú si tak do kapusty a každý hrá mimo os toho druhého. Akurát tá značka sa ti nebude ľúbiť  :) neni moc pre imidž  :)
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #71 kedy: 05. Marec , 2009, 11:16:44 »

Tak si kúp surround box 4x12, tam hrebeň nemáš zďaleka tak výrazný ako pri klasickom áčku alebo béčku, lebo dva vrchné repráky sú klopené nielen nahor, ale aj do strán. Nelezú si tak do kapusty a každý hrá mimo os toho druhého. Akurát tá značka sa ti nebude ľúbiť  :) neni moc pre imidž  :)

a robi to aj niekto iny okrem uliho?
Zaznamenané

stoka!
predator
Hosť
« Odpoveď #72 kedy: 05. Marec , 2009, 11:27:46 »

a robi to aj niekto iny okrem uliho?
Neviem, asi nie. Ale na značku sa treba vysrať. Konštrukcia nie je zlá, je dosť robustná. A ak by dakomu vadil fenderoidný zvuk Jensenov, tak nech si tam narve V30 a má to tam ...
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #73 kedy: 05. Marec , 2009, 11:29:10 »

Neviem, asi nie. Ale na značku sa treba vysrať. Konštrukcia nie je zlá, je dosť robustná. A ak by dakomu vadil fenderoidný zvuk Jensenov, tak nech si tam narve V30 a má to tam ...
a ka by mu vadil aj box tak nech si kupi marshall Bavím sa skvele
Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #74 kedy: 05. Marec , 2009, 11:31:38 »

a ka by mu vadil aj box tak nech si kupi marshall Bavím sa skvele
To ale situáciu neporieši, Marshall nerobí boxy so surround ozvučnicou, takže tam tie interferencie bude počuť. Ale pre Jima je to dobrá inšpirácia, ako začať robiť niečo nové a byť opäť o niečo viac v popredí. Taký 1960 v surround verzii by nebol špatný nápad.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.065 sekund, 23 otázok.