Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Apríl , 2024, 15:59:16
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: marshall dsl 50  (Prečítané 4074 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
fero homola
nováčik
*
Príspevkov: 8


« kedy: 30. Január , 2008, 17:37:07 »

 nema niekto okolo banskej bystrice dsl 50 chcem vyskušat ako to hra chcem kupit hlavu a neviem sa  rozhodnut 900ku som skušal -super a som zvedavy ako hra dsl-ko
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #1 kedy: 01. Február , 2008, 13:54:16 »

dsl 50 je o triedu lepšiii amp hra na nom gari moore a sambora a to stačiii...hraval som na nom do nedavna a vždy si ho zas kupim...
Zaznamenané

fero homola
nováčik
*
Príspevkov: 8


« Odpoveď #2 kedy: 01. Február , 2008, 20:16:40 »

hey joe anevieš kto vlastni tuto hlavu chcem porovnat  jedni hovoria že nič moc a druhy zasa super a zasa o 900ke to iste každemu niečo ine pasuje zvukovo zatial vdaka a ak si hral aj na 900ke napiš rozdiel vdaka
« Posledná zmena: 01. Február , 2008, 20:19:11 od fero homola » Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #3 kedy: 03. Február , 2008, 21:10:53 »

všetko su to dobre aparaty len musia byt vporiadku.900ky su s menšm gainom a maju stredovejši zvuk s menej basmi..DSLko je bližšie 800ke ma viac možnosti vačši gain a možnost pridat velke basy..Gari hra do čisteho zvuku s krabičkami..ja mam rad všetky ,dobre hraju aj AVT,MG VT...je to zvuk na ktorom vznikla a aj zanikne rock a metal Na zdravie!
Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #4 kedy: 03. Február , 2008, 21:13:58 »

ja stale uvazujem nad nejakou Marshall hlavou, a tiez sa asi priklonim k tomuto DSL 50, len je to este otazka casu, zvuk to ma dobry, a paci sa mi viac ako 900ka, aj ked mne osobne 900 celkom sedi
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 03. Február , 2008, 21:56:46 »

Sranda, ja mam Valwatt, ale keby som chcel kupit novu hlavu z obchodu, tak asi prave DSL-50.
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #6 kedy: 03. Február , 2008, 22:13:53 »

a uz si to svoje radio porovnal s DSL?
Zaznamenané

o-yep sro
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 03. Február , 2008, 22:24:28 »

Nemal som moznost, ale je mi to sympaticke. Snad to nehra, ako kamosove TSL kombo, to je nic moc :)
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #8 kedy: 03. Február , 2008, 23:12:42 »

vidiš a mne sa pači tsl kombo zo všetkych komb najviac...na to si treba zviknut a basta..valwatt som mal od Tema a hral vyborne Na zdravie!
« Posledná zmena: 03. Február , 2008, 23:13:24 od joe » Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 04. Február , 2008, 00:06:05 »

Toto konkretne TSL kombo, ked som dal treble aj presence na maximum, tak zvuk vobec nebol prehnane osty, skor som mal pocit, ze to robi malo/skoro nic. Kto vie, v akom je vlastne stave, ale take nastavenie by podla mna malo pilit usi a hneto nic dokopy sa nezmenilo. Zdal sa mi zvuk taky skapaty, gumeny, tak som chcel tomu pomoct pridanim vysiek ci presence a nepomohlo.
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #10 kedy: 04. Február , 2008, 00:18:35 »

Toto konkretne TSL kombo, ked som dal treble aj presence na maximum, tak zvuk vobec nebol prehnane osty, skor som mal pocit, ze to robi malo/skoro nic. Kto vie, v akom je vlastne stave, ale take nastavenie by podla mna malo pilit usi a hneto nic dokopy sa nezmenilo. Zdal sa mi zvuk taky skapaty, gumeny, tak som chcel tomu pomoct pridanim vysiek ci presence a nepomohlo.
To co popisujes za efekt by som prisudil slabym lampam, co poznam marshally tak su to vsetko jacaky. Mimo mojho  ha ha ha Na zdravie! Ale ked si vybrat medzi 900vkou a DSL, tak DSL 100%.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #11 kedy: 04. Február , 2008, 01:11:15 »

Pri TSL mozes dat presence aj treble naplno, a pre niekoho je to este malo. Tiez mam ten pocit. Nieje to ale chyba, takto to hra normalne v porovnani napr. s Plexi alebo aj DSL.
Zaznamenané
fero homola
nováčik
*
Príspevkov: 8


« Odpoveď #12 kedy: 07. Február , 2008, 08:27:00 »

ahojte už som kupil DSL 50  velka spokojnost vdaka chalani za vaše povzbudenie,skušal som ju na 4x12 box 425A z greenbackmi super zvuk,dnes ideme skušat na rôzne boxi tak potom napišem par riadkou , Na zdravie! Na zdravie! jazzrocku zdar
Zaznamenané
lubochlast
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 286


www.bandzone.cz/oldrockers


« Odpoveď #13 kedy: 04. Júl , 2008, 15:40:55 »

Možno naivná otázka, ale na tejto hlave postrádam master volume. Znamená to teda že patrí do kategórie bezmasterových/ 100JH, 1959RR/, ktoré treba vytočit na volume ked chceš spravit dobrý zvuk? Nikdy som na tom nehral, takže dúfam že ma marshallisti nezožerú.
Zaznamenané

MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #14 kedy: 07. Júl , 2008, 10:16:53 »

Možno naivná otázka, ale na tejto hlave postrádam master volume. Znamená to teda že patrí do kategórie bezmasterových/ 100JH, 1959RR/, ktoré treba vytočit na volume ked chceš spravit dobrý zvuk? Nikdy som na tom nehral, takže dúfam že ma marshallisti nezožerú.
každý kanál má svoj gain aj volume, stará aparáty bez master volume boli prave tie na ktorych sa dosahovalo skreslenie vysokou hlasitostou. Ale kazdy lampovy aparat hra lepsie ked je trosku viac nahlas..
Zaznamenané

FALLGRAPP
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 22 otázok.