Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 19:25:13
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Linkin Park v O2 arene London  (Prečítané 3689 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Mr.Lado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 452



WWW
« kedy: 31. Január , 2008, 16:59:02 »

Linkin Park v O2 arene London

Cela O2 arena v Londone bola na prasknutie plna a to uz druhy den v tej istej hale. Napriek tolkym ludom organizacia prebehla bez problemov.
Zacalo to predkapelou ktora sa mi vobec nepacila a bola viac menej nezaujima. Hrali nieco ako pop.. Zaujal ma na nich  asik len kopak ktory bol dobre nazvuceny inak nic.. Ale niekomu sa to mozno pacilo.

Ked dosla samotna kapela to uz bolo nieco ine . Najprv samozrejme podium zakryte pokial vsetko nebolo pripravene a prve tony zazneli este stale za oponou.Proste klasika. Opona padla a hned cela arena skandovala. Pocas asik tretej skladby skocil Chester cez ulicku az niekde 10m od podia a spieval na ludi ktori si ho mohli omakat tesit sa proste sa ho dotknut. SBS mali co robit aby ho udrzali a nepadol na ludi.pekne im tam zavrieskal a bolo vidno jak sa cely dav posuva zo strany na stranu aby sa ho mohli dotknut.. Na podiu nemali ziadne aparaty iba po bokoch podia mali odposluchy a samozrejme aj v usiach . Mali este nejake bednicky pred sebou na ktorych obcas  stali a je dost mozne ze aj v nich boli schovane odposluchy alebo to mali len na statie.
Spev bol sto percenty. Co v preklade znamena ze spieval perfektne samozrejme ze asik dva krat som spozoroval nejake to ladenie. Ale to je normalne na kazdom koncerte. Normalne som si nebol isty ci to zvladne aj nazivo ale som bol prijemne sokovany. Cela hudba isla jak z CD. Krasne ciste. Az take neuveritelne ale zas pri dnesnej technike to je normalne.Bicie basa hrali to co na CD ziadne vybocenie.  Akurat som strasne dlho sledoval gitaristu co hra ..  Obcas sa mi zdalo ze hra teda frazuje nieco ine jak pocut. To ma privadza k tomu ze ma nasamplovane aj nejake gitarky. Ale to si fakt nedovolim sto percentne tvrdit.. Ale kedze je sam gitarista niekde sa tie tlaky musia vytvarat. Obcas mu teda pomoze aj Mike Shinoda. Gitary pouzivali hlavne PRS co ma aj nas Noro z Metropolisu  a samozrejme Ibanez a Fender. A jednu som nevedel identifikovat.. Joe Hahn mal asik 8 nejakych modulov samplovacich + nejake tie jeho veci . Este tam mali Korg Triton  na ktorom Mike hral asik dve skladby. Je to vyborny nastroj. Hrali vacsinou nove veci ale samozrejme odpalili aj starsie. Cely koncert trval asik hodinu a pol. Mali skvely image aj ked nic zvlastne skoro  jak z klipu   What I´ve Done. Celkovy pohlad na kapelu a vystupenie hodnotim ako skvela hudba ale ziadna velka show. Proste prisli a hrali. Ked som bol na Pink alebo Robbieho tam to bolo aj hlavne o show. Co mne osobne vobec nevadi pacili sa mi a dodam aj fotos aj ked asik z 50m vzdialenosti a to som bol niekde pred polovicou stadionu a sedel.. Chcel som ist dole do davu ale neni sanca proste z bezpecnostych dovodov ma nepustili lebo som mal listok na sedenie. Ale na statie nebola sanca zohnat listok . Za par dni vypredat dva krat taky obrovsky stadion je proste pecka. Ale aj tak som rad ze som ich pocul nazvio a vyvratil si nejake famy ze nevie spievat a ze je to suche.  Bolo to super az na tlacenicu v metre potom ..
Zaznamenané

Sex, Gitary a Nu-Metal
Slayer24
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 355


Fuck art, let's kill!!!


« Odpoveď #1 kedy: 31. Január , 2008, 17:43:41 »

pekne napísané... a čo ja viem zo záznamov koncertov (na žiadnom som ešte nebol a ani nechcem veľmi Beeee ) tak chester skoro vždy spieva čisto a bez problémov, nech vrieska akokoľvek málokedy sa mu zmení hlas... podľa mňa je veľmi dobrý spevák aj keď nové veci od LP sa mi nepáčia skoro vôbec...
Zaznamenané
Mr.Lado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 452



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 31. Január , 2008, 19:21:19 »

Mne sa tiez hned nepacil ale treba to pochopit dostat sa trosku pod kozu kazdeho albumu o ktory ma clovek zaujem. Lebo treba trosku pochopit aj zmenu a myslienkove pochody za 4 roky sa clovek zmeni a aj pohlad na hudbu je iny. Niekam sa clovek pohnut musi. Teraz sa mi velmi paci. Aj ked som cakal tvrdsie ale paci sa mi take ake to je.
« Posledná zmena: 31. Január , 2008, 19:22:46 od Mr.Lado » Zaznamenané

Sex, Gitary a Nu-Metal
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 31. Január , 2008, 20:52:40 »

Sranda. Nedavno som bol v Londyne na kapelku podobneho razenia Fair toMidland, podla mojho nazoru aj zaujimavejsia, a bolo nas v klube tak 150 ludi. Ale hrali o zivot ako pred plnym stadionovym kotlom :-D

Tie moznosti hudobneho vyzitia je asi to jedine, co by ma opat prinutilo navstivit Londyn.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 01. Február , 2008, 10:32:21 »

a som pocul nejaky zaznam live skladby od LP a Chester spieval cely cas pod tonom...falosne jak diva svina, ani mama to nedokazala pocuvat.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #5 kedy: 01. Február , 2008, 10:36:13 »

nesli na playback? ked vsetci isli jak z CD a na podiu ziadna aparatura  ha ha ha

foto si rad pozriem
« Posledná zmena: 01. Február , 2008, 10:36:32 od styrioci » Zaznamenané
Mr.Lado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 452



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 02. Február , 2008, 15:40:09 »

Iba loopy na playback. Nerobme z nich mantakov zasa.
Zaznamenané

Sex, Gitary a Nu-Metal
myso
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 634



« Odpoveď #7 kedy: 17. Apríl , 2008, 21:37:53 »

a som pocul nejaky zaznam live skladby od LP a Chester spieval cely cas pod tonom...falosne jak diva svina, ani mama to nedokazala pocuvat.

Existuje spevak, ktory za cely svoj zivot ani raz nezaspieva zle? Existuje gitarista, ktory za cely svoj zivot nezahra zle? Ak ano, tak je podla mna robot.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 17. Apríl , 2008, 22:33:55 »

Existuje clovek, ktory na zaklade toho, ze niekto napise, ze videl zaznam z koncertu, kde spieval Chester cely cas pod tonom, si hned mysli, ze ten niekto ho povazuje za zleho spevaka?
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.082 sekund, 22 otázok.