Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 19:36:59
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: OBD + Temo & Bubble Bum - Randall 1.2.2008  (Prečítané 4212 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« kedy: 02. Február , 2008, 10:38:06 »

Bol som vcera po 100 rokoch na koncerte. Ludi bolo tak akurat, sala bola celkom plna, ale pre pivo sa dalo ist v pohode.

OBD hrali nieco cez hodinu tusim. Niektore pesnicky sa mi dost lubili, niektore menej, ale ludia sa bavili. Mato Klucik hral na hlave Mesa Boogie DC neviem kolko + standardny Fender Telecaster. Zaujimavostou bolo, ze pouzival Talk Box. Brono Dobrota hral na klasicky Fender Stratocaster, aparat som si zabudol vsimnut. Gitary im obom zneli pekne, Brono mal par peknych sol. Neviem ako vela kapela v poslednej dobe hra, ale uplne idealna koncertna zohranost v tom az tak velmi citit nebola.

Temo & Bubble Bum zahrali klasicky set starych dobrych coverov, jak z Umelky pred 15 rokmi. Zostava - Temo spev, gitara, Peci Uhercik gitara, vokal, Miki Mikuska basa, vokal, Tono Kubasak klaves, Tibor Cech bubny. Temo hral na kombo JCM800 a mal tam polozenu nejaku hlavu este. Hral na Les Paul Vintage s minihumbuckerami, neskorej vystriedal za stary Epiphone Les Paul Classic z 90tych rokov. Peci hral na hlave Valwatt a na nejakom Fender Telecaster s HB pri krku tusim. Miki Mikuska hral ak som si dobre vsimol na Squier Precission Bass. Ak je to ten isty, co mal vzdy, tak je to Japonec z 80tych rokov... Spociatku po OBD som cakal, v akej forme tato zostava bude, kedze aspon pokial viem, dlho tak nekoncertovali, ale musim povedat, ze hrali vyborne. Skratka to slapalo a znelo presne tak, ako take pesnicky maju zniet. Temo je dobry spevak a mna osobne prekvapil a potesil aj par dobrymi solickami na gitaru. Peci je vynikajuci gitarista, vsetci to vedia a vcera nam to zase ukazal. + dobra rytmika a dobre klavesy (nedavno som o Kubasakovi kdesi na internete cital, ze slovenska "synthy popova legenda" - ma celkom pobavilo :) )...

Som rad, ze som tam vcera bol, dobre som sa bavil, stretol som JOEa a RobGea, vzhliadol som tam aj Katku a Andy z Margot... a tak...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1 kedy: 02. Február , 2008, 13:52:27 »

Som rad, ze som tam vcera bol, dobre som sa bavil, stretol som JOEa a RobGea, vzhliadol som tam aj Katku a Andy z Margot... a tak...

Som sa aj chystal, ale nakonied ma lenivost a unava premohla. ?§!.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #2 kedy: 02. Február , 2008, 14:06:19 »

Bolo fajn  Na zdravie!
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #3 kedy: 05. Február , 2008, 16:42:12 »

Brono Dobrota hral na klasicky Fender Stratocaster, aparat som si zabudol vsimnut

Ten hral na Peciho Valwatte,ale asi som zle stál,lebo som ho vôbec nepocul a hambil som sa za to ze hra na môj amp.
A aj ked hral Temo a spol som mal dojem ze to Pecimu nejako nehra.
Temo tvrdil ze na podiu bolo vsetko OK,tak asi mi uz zasibava  ?§!.
Koncert bol prijemnym spestrenim piatku a to som bol triezvy  Smútim
Peci je neskutocne muzikalny gitarista a "show men" , Temo spieval jak to hovado  Bacha na vec kamo!  Bavím sa skvele
a Miki basak "buldozer".Ten jak do toho mlatil ze az v polke zapiekol kombo a museli ho trochen vychladit  Bavím sa skvele
Isiel by som ete raz  Na zdravie!
 
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #4 kedy: 05. Február , 2008, 16:53:17 »

Nemýliš sa. Nebolo ho vôbec počuť iba vidieť. Neviem či je to spôsobom hry, alebo čí,. ale Tema som počul v pohode a Peciho len tak občak ked akoby silnejšie pohladil struny...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 05. Február , 2008, 16:58:35 »

ja uz som asi na ten vecne nepodareny randallovsky zvuk tak zvyknuty, ze mi nepripadlo, zeby bolo nieco zle :)
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 06. Február , 2008, 22:06:04 »

a my sme to s iggym ozeleli koli pazravosti na baby, z ktorych aj tak nic nebolo :)
hanba nam ...
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #7 kedy: 06. Február , 2008, 23:22:56 »

tak Vam treba, dalsi taky koncert bude zase o 10 rokov mozno
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #8 kedy: 06. Február , 2008, 23:23:42 »

tak Vam treba, dalsi taky koncert bude zase o 10 rokov mozno
a možno 7.Marca ak všetko pojde ako má  Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 07. Marec , 2008, 23:15:13 »

Teraz ked to citam, tak sa hanbim, lebo ma pozvali a ja som zabudol. Staroba, choroba!
Zaznamenané

Golev
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



« Odpoveď #10 kedy: 08. Marec , 2008, 10:24:28 »

Vcera to bol prijemny vecer pri fajn muzike. fakt sa mi to pacilo  :)  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 22 otázok.