Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 14:49:21
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Addictive drums demo  (Prečítané 10050 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« kedy: 13. Február , 2008, 17:38:24 »

Lidi... mam taky problem... pouzivam Sonar 4 a ako vst v nom mam rozne synthy vratane tohto... no a v Guitar pro som si spravil midi subor aj s bicimi... lenze ked na tu stopu s bicimi v sonare nabalim Adictive drums tak mi namiesto crashky hra hihat a namiesto hihat sidestick... neviete ako by sa to dalo vystelovat aby mi to hralo normalne? nemate podobny problem?
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 13. Február , 2008, 18:33:03 »

Najlepsie urobis, ak zo svojho vyrobneho retazca vyhodis Guitar Pro a budes pisat noty alebo pianoroll priamo v Sonare, neviem co z toho umoznouje.

Neda sa v Addictive drums nastavit, ktory ton spusta ktory bubon/cinel? V Guitar Pro to asi nepojde. Lebo v tom je problem, ze si nerozumeju, napr. ton c je v Guitar Pro crash a v Addictive kopak. Ale ved tomu rozumies, naco to pisem :)
Zaznamenané

FeFe
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 140



« Odpoveď #2 kedy: 13. Február , 2008, 19:18:17 »

Popripade mozes skusit ktory zvuk v GP je ten ktory chces v sonare napr v GP - crash / sonar - hajtka
                                                                                                                    a GP - sidestick / sonar -  crash
jednoducho vymenis v gp vsetky crashe a mas :)
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #3 kedy: 13. Február , 2008, 19:26:09 »

nepoznam gp ale AD ma napr. viacej hihat,ciniel  a aj tak ked chces aby to znelo realne to musis rucne editovat priradenie nastroja podla rytmu, aj dynamiku aby to neznelo strojovo. inak to mozes nakopirovat cely nastroj v skladbe a presunut ho kam potrebujes napr v pianoroll.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #4 kedy: 13. Február , 2008, 20:01:04 »

Tiez sa mi to stavalo - jedina moznost je rucne to nahadzat tam kam to patri. Preco bicie nevytvaras priamo v Sonare?
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #5 kedy: 13. Február , 2008, 20:17:58 »

vdaka za odpovede  :) no uz som to vyriesil tak ze som si otvoril pianoroll a tie bicie som rucne v tej sietke prekopal...  Nechajte ma vydýchať sice mi skoro siblo ale uz mam hotovu pesnicku a idem ju pridat do ukazok  Na zdravie!
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #6 kedy: 13. Február , 2008, 20:21:15 »

vdaka za odpovede  :) no uz som to vyriesil tak ze som si otvoril pianoroll a tie bicie som rucne v tej sietke prekopal...  Nechajte ma vydýchať sice mi skoro siblo ale uz mam hotovu pesnicku a idem ju pridat do ukazok  Na zdravie!

tam si mozes oznacit napr cinelu v celej skladbe a pretiahnut to naraz nemusis pojednom
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #7 kedy: 14. Február , 2008, 18:04:06 »

tam si mozes oznacit napr cinelu v celej skladbe a pretiahnut to naraz nemusis pojednom

akoze v sonare? a ako?
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #8 kedy: 14. Február , 2008, 18:12:09 »

akoze v sonare? a ako?

zmensis si celu skladbu do okna. s mysou oznacis cely riadok (napr. hihat) az sa vysvieti a pretiahnes ho hore-dole kam potrebujes
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #9 kedy: 14. Február , 2008, 18:13:06 »

ako uz bolo povedane - ak uz raz pouzivas dospely sekvencer, kasli na GP, FL a pod... rob vsetko od zakladu v Sonare a mas vymalovane.
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #10 kedy: 14. Február , 2008, 18:54:45 »

ako uz bolo povedane - ak uz raz pouzivas dospely sekvencer, kasli na GP, FL a pod... rob vsetko od zakladu v Sonare a mas vymalovane.

no lenze v sonare nemozem pisat tabulatury... a v GP napisem aj tablatury aj vsetko naraz...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #11 kedy: 14. Február , 2008, 19:06:29 »

pockaj... naco tabulatury ?
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #12 kedy: 14. Február , 2008, 19:18:00 »

pockaj... naco tabulatury ?

no lebo noty nepoznam  Na zdravie! tak musim napady napisat do tabov a potom to exportnut do MIDI...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #13 kedy: 14. Február , 2008, 19:31:37 »

preco by si mal pisat napady do tabov ? ake napady ? vsak gitarove veci zagitarujem, bubnove naklikam do pianorollu, klavesove zaklavesujem alebo tiez naklikam do pianorollu.
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #14 kedy: 14. Február , 2008, 22:18:30 »

preco by si mal pisat napady do tabov ? ake napady ? vsak gitarove veci zagitarujem, bubnove naklikam do pianorollu, klavesove zaklavesujem alebo tiez naklikam do pianorollu.

neviem ja som sa s tym pianorollom babral dost s bicimi naposledy... mne sa najlepsie hudba zapisuje tak, ze chytim gitaru, hram si to a zapisujem do tabov... neviem si predstavit klikat klavesy do pianorollu... to by bolo o drzku  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.091 sekund, 22 otázok.