Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 13:14:19
Strán: [1] 2 3 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Topfest 27.-28.6.2008  (Prečítané 28524 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Slayer24
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 355


Fuck art, let's kill!!!


« kedy: 16. Február , 2008, 10:00:38 »

teraz mi kamoš povedal zaujímavú vec:
14.02.2008 - NAJLEPŠÍ METALISTI NA TOPFESTE 2008!

Čerství držitelia cien grammy za najlepší metalový výkon – americká thrashmetalová skupina SLAYER, mieri na Slovensko!

Skupina, ktorá patrí k „VEĽKEJ ŠTVORKE“ thrash metalových skupín spoločne s Metalllicou, Anthraxom a Megadethom, získala slávu a stala sa poprednou americkou trash metalovou skupinou vydaním albumu Reign in Blood, ktorý je označovaný za „najťažší album všetkých čias“, čo sa uvádza v rockovom magazíne Kerrang. Z pôvodného názvu Dragonslayer, sa názov skrátil na SLAYER. Skupina, ktorú založili gitaristi Jeff Hanneman a Kerry King funguje od roku 1981 a je známa svojimi textami a umeleckým zameraním, ktoré zaujmú témami o krvi, sériových vrahoch, náboženstve, vojnách... Na TOPFESTE 2008 ich uvidíme 27. júna 2008 v zložení: TomAraya, Jeff Hanneman, Kerry King, Dave Lombardo.

joj jak rád by som šiel... možno aj pôjdem ?§!. Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 16. Február , 2008, 10:13:01 »

Lombardo s nimi uz zase bucha ? kedy to ma byt a kde ?
Zaznamenané
Slayer24
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 355


Fuck art, let's kill!!!


« Odpoveď #2 kedy: 16. Február , 2008, 10:39:45 »

topfest 27.-28.6.2008 pri zelenej vode myslím... na www.topfest.sk je viac info...
Zaznamenané
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #3 kedy: 17. Február , 2008, 22:25:33 »

Áno, búcha u nich opäť Dave Lombardo. Aj keď podľa mňa na posl. počinoch, ako God Hates Us All
a Christ Illusion, nič extra nepredviedol (môj osobný názor Si píš!!!).
A Fláma typu- Slayer na Slovensku, už tu raz bola. No nič sa nekonalo.
 Snáď teraz by sa to mohlo podariť a určíte by som sa šiel kuknúť.
Hell Awaits a Reign in Blood sú učebnice thrash metalu, ako aj samotný Slayer   Na zdravie!
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 17. Február , 2008, 23:08:04 »

Mam radsej Paula Bostapha ako Lombarda, ale nema to zmysel porovnavat.  Zdravíčko
Kazdopadne 1 dnovy listok ma stat myslim 400sk, co by bola super cena za koncert Slayer.  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #5 kedy: 18. Február , 2008, 09:36:58 »

 Presne tak, aj ja som rozmýšľal že by som tam šiel na jeden deň, kvôli Slayeru.
Aj keď mi príde ta cena, na deň  a  za Slayer trochu malo. Ale nesťažujem sa .. Bavím sa skvele
Snád to teda ako som už spomínal nebude žiadna Fláma
« Posledná zmena: 18. Február , 2008, 09:37:29 od damned13 » Zaznamenané
ydur
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 18. Február , 2008, 10:35:20 »

Tak som si po "neviemkolkych" rokoch pustil par veci od Slayer a potvrdilo sa to,prečo takuto "hudbu" nepočuvam/ dokola sa upakujuci nezaujimavy zhluk tonov s otrasnym blačanim "spevaka"/.   Koncert ? Aj keby vstupne bolo 20 korun a hrali u mna na záhrade,pojdem radšej na pivo. Na zdravie!
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #7 kedy: 18. Február , 2008, 10:38:55 »

No tak ale zasa na zahradu by si kvoli nim snad vybehol,nie?  Som frajer
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 18. Február , 2008, 11:10:55 »

Tak som si po "neviemkolkych" rokoch pustil par veci od Slayer a potvrdilo sa to,prečo takuto "hudbu" nepočuvam/ dokola sa upakujuci nezaujimavy zhluk tonov s otrasnym blačanim "spevaka"/.   Koncert ? Aj keby vstupne bolo 20 korun a hrali u mna na záhrade,pojdem radšej na pivo. Na zdravie!


Ked budu hrat u teba na zahrade daj vediet, mozno potom pojdem s tebou na to pivo.  ha ha ha
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #9 kedy: 18. Február , 2008, 12:24:10 »

Tak som si po "neviemkolkych" rokoch pustil par veci od Slayer a potvrdilo sa to,prečo takuto "hudbu" nepočuvam/ dokola sa upakujuci nezaujimavy zhluk tonov s otrasnym blačanim "spevaka"/.   Koncert ? Aj keby vstupne bolo 20 korun a hrali u mna na záhrade,pojdem radšej na pivo. Na zdravie!
Ty a pivo?Neverím Na zdravie! Bavím sa skvele
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #10 kedy: 18. Február , 2008, 14:19:04 »

Tak som si po "neviemkolkych" rokoch pustil par veci od Slayer a potvrdilo sa to,prečo takuto "hudbu" nepočuvam/ dokola sa upakujuci nezaujimavy zhluk tonov s otrasnym blačanim "spevaka"/.   Koncert ? Aj keby vstupne bolo 20 korun a hrali u mna na záhrade,pojdem radšej na pivo. Na zdravie!
suhlasim, ani keby hrali u mna v obyvacke... Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #11 kedy: 18. Február , 2008, 19:18:55 »

ydur : na svoju záhradu si môžeš zavolať, akurát tak Senzus a mŕtveho Hergotta. Možno ti príde zatancovať aj Golonka   Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
ydur
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 18. Február , 2008, 19:33:35 »

ydur : na svoju záhradu si môžeš zavolať, akurát tak Senzus a mŕtveho Hergotta. Možno ti príde zatancovať aj Golonka   Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Žeby  "death metal dance párty" ? Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #13 kedy: 18. Február , 2008, 19:58:44 »

dufam ,ze to je pravda a ak hej, tak idem dopredu priputam sa tam ktomu plotu a vychutnam si to   Na zdravie! Bravooo Ja som čert..
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 15. Máj , 2008, 08:30:59 »

Ide tam niekto z fora?

Bude to uz moj treti rocnik! Super fest... ideme cele The Bag Of Bones.  Zdravíčko
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.099 sekund, 22 otázok.