Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 02:36:24
Strán: 1 [2] 3 4 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Topfest 27.-28.6.2008  (Prečítané 28521 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Sipko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 582


Matej Šipkovský


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 15. Máj , 2008, 13:04:38 »

Minimalne ja s Gazdom tam ideme Na zdravie!
Zaznamenané

www.facebook.com/BreakItDownOfficial
www.bandzone.cz/breakitdown         
www.youtube.com/user/BreakItDownOfficial
Ibanez SZ320   ->   Mesa Boogie Studio preamp   ->   Mesa Boogie 50/50 poweramp   ->   Marshall 1936
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #16 kedy: 15. Máj , 2008, 16:04:25 »

ja na 99% neviem si vybrat medzi slayer a noc plna hvezd Na zdravie!
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 16. Máj , 2008, 10:55:01 »

Ja si neviem vybrat ci budem pit pivo alebo vino.  Na zdravie!
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #18 kedy: 16. Máj , 2008, 11:04:01 »

Ide tam niekto z fora?

Bude to uz moj treti rocnik! Super fest... ideme cele The Bag Of Bones.  Zdravíčko
ide ja tam hram a hral som tam aj minule... v sobotu po Kabate...a potom do kolien....Dugo možeš mi konečne zobrat to piva na zmier Bavím sa skvele
Zaznamenané

siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #19 kedy: 16. Máj , 2008, 11:15:33 »

ide ja tam hram a hral som tam aj minule... v sobotu po Kabate...a potom do kolien....Dugo možeš mi konečne zobrat to piva na zmier Bavím sa skvele
a ktora kapela to vystupuje (alebo vystupovala???) po kabate?  Bavím sa skvele...len aby som vedel  Žmurk
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #20 kedy: 16. Máj , 2008, 11:28:27 »

kabat,metalinda a my Bank of Joe....je to smiešne??.....ten koncert poriadaju moji naj kamoši a v ich studiu som každy den ...dojdi a uvidiš ...ja už vymyšlačky mam za sebou...hravame taketo kšefty s Queenmaniou po europe...nielen doma a v krčmach Bavím sa skvele Bavím sa skvele Žmurk
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #21 kedy: 16. Máj , 2008, 11:30:14 »

a ktora kapela to vystupuje (alebo vystupovala???) po kabate?  Bavím sa skvele...len aby som vedel  Žmurk
ty hraš na nejaky nastroj??? s neakou kapelou????akou a kde ??
Zaznamenané

Dugo
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 16. Máj , 2008, 11:32:49 »

ide ja tam hram a hral som tam aj minule... v sobotu po Kabate...a potom do kolien....Dugo možeš mi konečne zobrat to piva na zmier Bavím sa skvele

no jasne, mozme dat meet. lol sak ja som uz vlastne teba videl hrat.. ked som bol pred 2 rokmi na Topfeste tak tam bola Queenmania, mrte sme sa bavili, hlavne teda na frontmanovi jak chcel byt jak Freddie.. ale super to robil  Bravooo
Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #23 kedy: 16. Máj , 2008, 11:38:44 »

kabat,metalinda a my Bank of Joe....je to smiešne??.....ten koncert poriadaju moji naj kamoši a v ich studiu som každy den ...dojdi a uvidiš ...ja už vymyšlačky mam za sebou...hravame taketo kšefty s Queenmaniou po europe...nielen doma a v krčmach Bavím sa skvele Bavím sa skvele Žmurk
co si hned agresivny ja som dal smile preto lebo hentak polozenou otazkou som chcel zistit v akej kapele hravas..... ?§!.
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
Dugo
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 16. Máj , 2008, 11:40:42 »

ty hraš na nejaky nastroj??? s neakou kapelou????akou a kde ??

Silas je najlepsi basak The Bag Of Bones.  Zdravíčko
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #25 kedy: 16. Máj , 2008, 11:55:08 »

co si hned agresivny ja som dal smile preto lebo hentak polozenou otazkou som chcel zistit v akej kapele hravas..... ?§!.
vidiš ako jebnuto to tu všetko vyznie????nie som agresivny a keby si ma poznal  Bavím sa skvele...tu všetko vyznie tak ako chceme mne pripadalo zase že sa posmievaš, že si vymyšlam ale je to ok...a hraš na to čo vidim na fotke??? agresivny to znie ako keby som ti už jebol  Bavím sa skvele
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #26 kedy: 16. Máj , 2008, 11:57:46 »

Silas je najlepsi basak The Bag Of Bones.  Zdravíčko
potom sa omluvam za obrovske nedostatky...pošlite mi nejaky demač(normalny) pomožem vam niekam sa dostat...ste tak spravne sebavedomy ..ja som bol taky isty a asi to zostalo Bavím sa skvele Bavím sa skvele
skromnost to je najhoršia vlastnost.... Bavím sa skvele
Zaznamenané

Dugo
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 16. Máj , 2008, 11:59:18 »

potom sa omluvam za obrovske nedostatky...pošlite mi nejaky demač(normalny) pomožem vam niekam sa dostat...ste tak spravne sebavedomy ..ja som bol taky isty a asi to zostalo Bavím sa skvele Bavím sa skvele
skromnost to je najhoršia vlastnost.... Bavím sa skvele

Ok. Hned jak ho nahrame, posleme.  Na zdravie! Mame uz 7 vlastnych songov, ktore maju neskutocne gule.  Ja som čert..

Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #28 kedy: 16. Máj , 2008, 12:01:08 »

vidiš ako jebnuto to tu všetko vyznie????nie som agresivny a keby si ma poznal  Bavím sa skvele...tu všetko vyznie tak ako chceme mne pripadalo zase že sa posmievaš, že si vymyšlam ale je to ok...a hraš na to čo vidim na fotke??? agresivny to znie ako keby som ti už jebol  Bavím sa skvele
sak to uz dugo napisal ze hram na base....sak na top feste si vas kuknem....btw vas spevak je ten nizsi panko s bajuzom pod nosom co sa stylizuje do fredyho?....je dost dobry-brutalny!!!
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
Dugo
Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 16. Máj , 2008, 12:08:04 »

Nizsi panko s bajuzom.  ha ha ha Toe vul.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 22 otázok.