Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. September , 2024, 07:48:02
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Gitara lietadlom???  (Prečítané 18180 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 26. Jún , 2008, 10:52:53 »

40 000??? kurna a za co?
Do puce ja letim o par dni a s tym to mam dost velke mindraky uz dva mesiace Smútim
Podla mna je to velky nedostatok leteckych spolocnosti, ze na toto nevedia normalne osetrit.
Zaznamenané

GHS
Hosť
« Odpoveď #31 kedy: 26. Jún , 2008, 11:05:39 »

40 000??? kurna a za co?
Do puce ja letim o par dni a s tym to mam dost velke mindraky uz dva mesiace Smútim
Podla mna je to velky nedostatok leteckych spolocnosti, ze na toto nevedia normalne osetrit.


 Ak mas len gitaru tak sa nemas coho bat.Ja som toho trepal vtedy podstatne viac a mal som smolu ... hodili ma na vahu a nekompromisne ma skasli za nadvahu ... tam ma pustili spat uz nie ... proste smola
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #32 kedy: 26. Jún , 2008, 11:26:27 »

Ked som letel do grecka pre 3-4 rokmi tak som sa bol aj pytat ci si mozem so sebou zebrat aj spanielu... ako k sebe na palubu a oni v cestovke ze jo, potom som ju len jebol nad seba a bolo, zadny problem!

 Som metlak Som metlak Som metlak
Zaznamenané
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #33 kedy: 26. Jún , 2008, 11:35:32 »

pruser je ked ju mas v kufry a sa ti tam nemesti
Zaznamenané

Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #34 kedy: 26. Jún , 2008, 11:52:02 »

ale zmesti :) Pytat sa dopredu nema vyznam, bud ti na help desku povedia ze nie je problem, alebo ze si treba dokupit dalsiu letenku pre nastroj. Len to tam vezmi, pekne sa usmej na letusky, povedz dookola, nebude vam vadit ked si tu dam gitaru, vas kufor presuniem o priehradku dalej a bude.
Zaznamenané
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #35 kedy: 26. Jún , 2008, 11:59:35 »

no asi to tak spravim... inac ta lenka pre nastroj je draha? kolko percent to asi tvori z normalnej letenky,?
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #36 kedy: 26. Jún , 2008, 12:07:29 »

lietame bežne a nič nieje problem akurat si musiš doplatit nadvahu čo sme hned vycalovali 200euro a z ameriky mi gitaru dolamali ked ju vyhodili rakušania j*ebnuty z lietadla,na palubu bez problemov ked maš gig bag povieš že si buzna a tam maš kabelku s nafuckovacim pandrlakom Bavím sa skvele
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #37 kedy: 26. Jún , 2008, 12:09:27 »

ja letim do oneho...londina...s pevnym kufrom to bdue pohodicka?
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #38 kedy: 26. Jún , 2008, 13:59:23 »

no ja nadvahu mat urcite nebudem, berem dvoje gate, tricko a gitarlu. Len aj ked ma clovek kufor tak to neni dobre s tou gitarlou hadzat Smútim a medzi batozinu to dat a povedat si "sak mam kufor" to by som nerobil asi
Zaznamenané

GHS
Hosť
« Odpoveď #39 kedy: 26. Jún , 2008, 14:10:05 »

no ja nadvahu mat urcite nebudem, berem dvoje gate, tricko a gitarlu. Len aj ked ma clovek kufor tak to neni dobre s tou gitarlou hadzat Smútim a medzi batozinu to dat a povedat si "sak mam kufor" to by som nerobil asi

 Videl si to foto co spravili s mojim kufrom?Neveril by som nikomu ...  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #40 kedy: 26. Jún , 2008, 14:23:30 »

no ja nadvahu mat urcite nebudem, berem dvoje gate, tricko a gitarlu. Len aj ked ma clovek kufor tak to neni dobre s tou gitarlou hadzat Smútim a medzi batozinu to dat a povedat si "sak mam kufor" to by som nerobil asi

nikde tam nevidim, zeby si bral trencle. uuuuaaaaauuuu - JAKY DRSNAAAK  Ja som čert.. Ja som čert.. Ja som čert..
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #41 kedy: 26. Jún , 2008, 14:39:58 »

trenky si oba po case otoci a hotovo...alebo je tu moznost , ze ide na ostro
Zaznamenané

WEIRD THRASH
samqo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 180



« Odpoveď #42 kedy: 26. Jún , 2008, 15:27:40 »

Tato otazka nie je celkom k teme ale chcem sa opytat co a kolko sa plati pri kupe gitary z ameriky ked si to clovek necha poslat na slovensko postou (myslim clo a DPH).Ze teda plati sa DPH aj clo zo sumy gitary?Neviete niekto poradit?
Zaznamenané

S.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #43 kedy: 26. Jún , 2008, 15:32:34 »

Tato otazka nie je celkom k teme ale chcem sa opytat co a kolko sa plati pri kupe gitary z ameriky ked si to clovek necha poslat na slovensko postou (myslim clo a DPH).Ze teda plati sa DPH aj clo zo sumy gitary?Neviete niekto poradit?

Ano, zaplatis aj clo aj dph z ceny gitary (cca 40%).
Zaznamenané
samqo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 180



« Odpoveď #44 kedy: 26. Jún , 2008, 15:41:59 »

Co?  Fuuha zíram Tak to je dobre salene, tolke prachy platit.To fakt az 40% do p...?  Fuuha zíram Fuuha zíram Fuuha zíram Fuuha zíram
Zaznamenané

S.
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 23 otázok.