Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. September , 2024, 05:38:19
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Gitara lietadlom???  (Prečítané 18134 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #45 kedy: 26. Jún , 2008, 15:47:32 »

Co?  Fuuha zíram Tak to je dobre salene, tolke prachy platit.To fakt az 40% do p...?  Fuuha zíram Fuuha zíram Fuuha zíram Fuuha zíram

Tak mi to nejak zhruba vychadza, co mi na colnici par krat vypocitali. Este ze su colnici skorumpovani :).
Zaznamenané
samqo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 180



« Odpoveď #46 kedy: 26. Jún , 2008, 16:00:20 »

Tak mi to nejak zhruba vychadza, co mi na colnici par krat vypocitali. Este ze su colnici skorumpovani :).


A to si si bol vyzdvyhnut osobne na colnici alebo na colnom urade, alebo kde?
Zaznamenané

S.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #47 kedy: 26. Jún , 2008, 16:07:39 »

ale nie, menej. ja som platil normalne oficialne nejakych 23-24 % ? tusim...
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #48 kedy: 26. Jún , 2008, 16:10:57 »

tez sami zda moc tych 40%
Zaznamenané
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #49 kedy: 26. Jún , 2008, 16:26:14 »

nikde tam nevidim, zeby si bral trencle. uuuuaaaaauuuu - JAKY DRSNAAAK  Ja som čert.. Ja som čert.. Ja som čert..
to su este rockandrollove pozostatky  Ja som čert..  Ja som čert..
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #50 kedy: 26. Jún , 2008, 16:36:18 »

tez sami zda moc tych 40%

Ok, tak mozno si zle pamatam, nikdy som to totiz naozaj neplatil, vzdy ma to stalo tak 3-4 litre :).
Ale ved 19% je len DPH a k tomu este clo podla tej ich magickej knizky z ktorej to vypocitavaju. Zhruba si pamatam ze ked mi prisiel harmonizer za nejakych 80 tisic, tak mi hned vypocitali clo cca 18 000.
Ale sorry ak trepem :), fakt si presne nepamatam.
Zaznamenané
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #51 kedy: 29. Jún , 2008, 19:55:22 »

  .
« Posledná zmena: 29. Jún , 2008, 19:56:45 od Viktor » Zaznamenané
miob
okukávač

Príspevkov: 3


« Odpoveď #52 kedy: 09. August , 2010, 08:06:20 »

Riesim rovnaku vec, teraz, kupujuem v US gitaru, ale radsej som sa spytal priamo leteckej spolocnosti na to, nech som si istejsi... mozno to je viac menej vseobecna odpoved akejkolvek airlines...


Dear Michal

Thank you for your email.

A guitar is permitted in the aircraft cabin, however it's subject to dimensions and weight. If your musical instrument (in its case hard or simple) is too large to fit within the cabin baggage allowance, you'll be permitted to carry it through the airport security check point, subject to the relevant Airport Authority approval, where it will be taken at the departure gate for loading into the hold of the aircraft.

This item will incur excess baggage charges if it is in excess of your free baggage allowance. A list of our excess baggage rates can be found on our website:

http://www.virgin-atlantic.com/en/gb/passengerinformation/baggage/extra.jsp

Alternatively, you may prefer to buy an extra seat and have it next to you on board. If you wish to do this, please speak with our Contact Centre where one of our team will be happy to help you. A list of telephone numbers can be found on our website:

http://www.virgin-atlantic.com/customerrelations/contact_us/phone.jsp

Electrical items can be carried either in the hold or in hand luggage, providing batteries are removed, the item is switched off or electric terminals isolated.

We look forward to welcoming you onboard. 

Kind Regards

Ashvini Gaikwad
Contact Centre Customer Service Team
Zaznamenané
midlo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #53 kedy: 09. August , 2010, 14:15:32 »

je to vseobecna odpoved. musis si zistit, ake rozmery su povolene vramci batoziny zadarmo, popripade kolko by si doplacal ak by bola nadrozmerna, alebo presahovala povoleny limit vahy.
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #54 kedy: 23. August , 2010, 22:35:27 »

(vopred sorry za zlu temu, nevedel som najst nic vhodnejsie v rychlosti)

Otazka:
Ak sa to da zhrnut, od akej velkosti, resp ceny idu veci na colnicu ? Podla coho sa rozhoduje, ci balik zo zahranicia pojde, alebo nepojde cez colnicu
Dik za odpovede
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #55 kedy: 23. August , 2010, 22:40:09 »

Podla ceny, tak všetko od 60 USD vyššie ide cez nich čo mám 3 ročnú skúsenosť. Občas pustia aj niečo vačšie, okolo 100USD, najviac zabili ked mi raz gitara došla až domov, si vieš predstaviť 130cm krabicu velku jak prasa a nič.
Resp. takto aby sme sa netahali za slovíčka, cez colnicu ide všetko, otázka je či to tam aj ostane alebo nie  Na zdravie!
« Posledná zmena: 23. August , 2010, 22:40:45 od kubog » Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #56 kedy: 23. August , 2010, 22:44:21 »

Podla ceny, tak všetko od 60 USD vyššie ide cez nich čo mám 3 ročnú skúsenosť. Občas pustia aj niečo vačšie, okolo 100USD, najviac zabili ked mi raz gitara došla až domov, si vieš predstaviť 130cm krabicu velku jak prasa a nič.
Resp. takto aby sme sa netahali za slovíčka, cez colnicu ide všetko, otázka je či to tam aj ostane alebo nie  Na zdravie!

dakujem kubo; este ta znasilnim

pride mi tam krabica cirka 30x30x30, podla coho sa rozhodne, ci pojde dalej, alebo ma skasiruju / resp ako vedia aka bola cena ?
ci realne sa to neda povedat ?
« Posledná zmena: 23. August , 2010, 22:45:16 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #57 kedy: 23. August , 2010, 22:48:00 »

Na balíku je  napísaná cena + poštovné v sprievodke ktorú vyplnil odosielatel, inak to moc neriešia. Ale občas sa stane že to otvoria ale pri tom množstve balíkov pochybujem, nikdy mi nič nedošlo otvorené
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #58 kedy: 23. August , 2010, 22:49:57 »

Na balíku je  napísaná cena + poštovné v sprievodke ktorú vyplnil odosielatel, inak to moc neriešia. Ale občas sa stane že to otvoria ale pri tom množstve balíkov pochybujem, nikdy mi nič nedošlo otvorené
načo budu otvárat,šak "zrontgenujú"  a vidia
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #59 kedy: 23. August , 2010, 22:50:41 »

Na balíku je  napísaná cena + poštovné v sprievodke ktorú vyplnil odosielatel, inak to moc neriešia. Ale občas sa stane že to otvoria ale pri tom množstve balíkov pochybujem, nikdy mi nič nedošlo otvorené

OK, cize ked si dam napisat na balik 50 USD cena, malo by to prejst bez povsimnutia, ano ?
« Posledná zmena: 23. August , 2010, 22:51:14 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.097 sekund, 23 otázok.