Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. September , 2024, 05:47:17
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Gitara lietadlom???  (Prečítané 18153 krát)
0 užívateľov a 10 Hostí prehliada túto tému.
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #60 kedy: 23. August , 2010, 22:56:56 »

Teoreticky ano
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #61 kedy: 23. August , 2010, 22:58:32 »

parkrat som bral kadeake tie esp arming adjsutery.. maly balicek cele to stalo 120usd ani raz to neslo na postu
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #62 kedy: 23. August , 2010, 23:02:42 »

Okay, dakujem Vam
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #63 kedy: 24. August , 2010, 09:41:32 »

načo budu otvárat,šak "zrontgenujú"  a vidia

otvaraju to.

raz mi gibson snimace 2ks dosli rovno domov a raz mi gibson snimac 1ks dosiel na colnicu, kde ma chceli najrpv kasirovat, ale potom to nechali tak...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #64 kedy: 24. August , 2010, 11:48:02 »

Fajn tema, kedze zachvilu letim cez kontinent... a mam gitaru v tomto puzdre: http://www.thomann.de/de/harley_benton_flight_case_wood_strat.htm

Pustia ma s tymto puzdrom do lietadla ? Podla niektorych prispevkov ano/nie. A radsej by som si ju vzal k sebe.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #65 kedy: 24. August , 2010, 11:52:15 »

jednoduche - zavisi od toho ktorou spolocnostou letis..  kazda ma vlastne prepravne podmienky a udava max rozmery prirucnej batoziny.. ak ale tieto rozmery presahuje a clovek trva na tom ze chce mat nastroj pri sebe davaju moznost zaplatit si za este jedno miesto a mat ju vedla seba.. cize treba vediet s kym cestujes a najlepsie im napisat alebo zavolat ze mas taketo rozmery kufra a ze co s tym.. a ked povedia ze do podpalubia tak sa mozes aj na hlavu postavit  Zdravíčko
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #66 kedy: 25. September , 2010, 12:28:21 »

Takze letel som Aeroflotom, pustili ma bez problemu do lietadla aj s gitarou v makkom puzdre. Klavesak mal velky "kejs" na klavesy, tak to hodili do podpalubia, ale bolo vidiet, ze s tym zaobchadzali celkom opatrne. :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #67 kedy: 25. September , 2010, 12:39:12 »

Takze letel som Aeroflotom, pustili ma bez problemu do lietadla aj s gitarou v makkom puzdre. Klavesak mal velky "kejs" na klavesy, tak to hodili do podpalubia, ale bolo vidiet, ze s tym zaobchadzali celkom opatrne. :)

. zaobchadzali tym opatrne pred vami ked ste im to dali na pas... akonahle to prislo do hub-u kde sa prerozdeluje batozina a neskor naklada do lietadla tak dam lavu oblicku za to ze to tam proste najebali kladivami nech to tam nezavadza  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #68 kedy: 25. September , 2010, 12:40:28 »

. zaobchadzali tym opatrne pred vami ked ste im to dali na pas... akonahle to prislo do hub-u kde sa prerozdeluje batozina a neskor naklada do lietadla tak dam lavu oblicku za to ze to tam proste najebali kladivami nech to tam nezavadza  Bavím sa skvele
Ten flyghtcase bol v uplnom poriadku a bez oderku, ked sme dostali batozinu spat. Tak neviem...
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #69 kedy: 25. September , 2010, 13:18:13 »

mne isli dva pevne casey lietadlom, oba dojebane; cokolvek lietadlom ako luggage je loteria
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Duger
Hosť
« Odpoveď #70 kedy: 06. Jún , 2011, 13:46:13 »

"kamoš"- byvaly gitarista/spevak z kapely si daval posielať fenderku z usa tušim, trajektom a prišla mu zhrdzavena... čiže neviem čo je lepšie či lietadlo abo lod
Zaznamenané
Vlado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 198



WWW
« Odpoveď #71 kedy: 06. Jún , 2011, 22:07:29 »

Za chvilu letim do USA linkou Air France a planujem tam kupit gitaru. Zatial som si prezrel doterajsie prispevky, ale ma niekto dalsi skusenost s prepravou gitary v tvrdom puzdre s linkou Air France? Kazdy nazor sa mi hodi. Nemam vobec odvahu davat uplne novu gitaru do batozinoveho priestoru a toto je vec, ktorej sa dost bojim..   Smútim
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #72 kedy: 06. Jún , 2011, 22:26:20 »

Mozes kupit gitare miestenku a budes ju mat vedla seba.  Na zdravie!
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #73 kedy: 06. Jún , 2011, 22:32:24 »

mozno ti ju schovaju u pilota v kabine resp jak su letusky.. niekedy s da proste vysvetlit ze hento za ziadnu cenu nepojde dole kde je minus 40
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #74 kedy: 06. Jún , 2011, 22:39:19 »

mozno ti ju schovaju u pilota v kabine resp jak su letusky.. niekedy s da proste vysvetlit ze hento za ziadnu cenu nepojde dole kde je minus 40

minus 40 az nie, ale inak gitaru som vytiahol taku studenu, ze den na to som dostal nadchu.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.085 sekund, 23 otázok.