Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 01:22:51
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: cubo - Marshall AVT50H - diodovy narez ako sa patri  (Prečítané 2413 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« kedy: 13. Január , 2008, 14:58:34 »

tu je moj aparat AVT50H s doma robenou bednou s reprom Celestion G12H100... podla mna fajny aparatik a ta bedna i ked je 1x12 tlaci jak besna  Na zdravie! obsahuje jednu lampu v preampe a pre srandu som ju skusal vymenit za staru teslu ECC83... by ste sa divili ze zvuk sa brutalne zmenil... ta lampa vsak uz asi bola vypecena lebo to malo slaby gain, menej harmonickych a celkovo taky malo zretelny zvuk tak som tam supol naspat tu rusku... uz mam doma hotovy preamp tak s ocom planujeme z toho nieco zbuchat...  Na zdravie! efekty mam Ibanez tubescreamer a DigiTech RP50... ten Boss tam to je Asdfgov super chorus ktory som mal vtedy dlhsie doma...


* strkmajster2.jpg (35.79 KB, 450x338 - prehliadnuté 461 krát.)

* efekty.jpg (39.61 KB, 450x338 - prehliadnuté 464 krát.)
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 13. Január , 2008, 17:02:28 »

S tym reprakom som mal bednu aj ja, dokonca podobne zle vyzerala Bavím sa skvele Potom sa okobercovala. Uvidis ten rozdiel, ked ten reprak vymenis, to ani nie je gitarovy.
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #2 kedy: 13. Január , 2008, 22:07:59 »

S tym reprakom som mal bednu aj ja, dokonca podobne zle vyzerala Bavím sa skvele Potom sa okobercovala. Uvidis ten rozdiel, ked ten reprak vymenis, to ani nie je gitarovy.

hej?  Fuuha zíram ale vsak frekvencnu charakteristiku ma presne v tom pasme ako gitara... neviem mne sa paci ako hra... :) ale tak to som tu hlavu pocul iba este s origos bednou a to nebolo nic moc...
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 13. Január , 2008, 23:07:06 »

Napisane moze mat hocco, ale ja ked som vedla neho postavil AVT kombo, vtedy mi doslo, ze ten reprak znie ako spod deky. Basy ma enormne :)
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #4 kedy: 13. Január , 2008, 23:26:24 »

Napisane moze mat hocco, ale ja ked som vedla neho postavil AVT kombo, vtedy mi doslo, ze ten reprak znie ako spod deky. Basy ma enormne :)

no lebo ono mne gitarista zo Sto Much vravel ze to je gitarovy, iba ze ma zdvihnute basy... a je pravda ze tie basy tam pocut... hlavne ked sa dostane do vazby... ale tak s ujacanym marshallom sa to vyrovna :)
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 13. Január , 2008, 23:40:43 »

no lebo ono mne gitarista zo Sto Much vravel ze to je gitarovy, iba ze ma zdvihnute basy... (...)
Kua, ze som to aj ja nepovedal, ked som ho predaval Bavím sa skvele Inak este ho mam, takze ak chces 2x12" Žmurk
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #6 kedy: 13. Január , 2008, 23:49:08 »

Kua, ze som to aj ja nepovedal, ked som ho predaval Bavím sa skvele Inak este ho mam, takze ak chces 2x12" Žmurk

no mal si povedat skor... dalsi taky isty novy mam v skatuli a caka na umiestnenie v druhej bedni ktoru uz mame hotovu  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.065 sekund, 23 otázok.