Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 06:36:57
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Temo - Black Beauty  (Prečítané 4811 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« kedy: 22. Február , 2008, 14:34:45 »

Dnes som bol z Robertom na pošte vyzdvihnúť,môj nový prírastok.O chvílu odchádzam na kšeft tak nemám čas o nej viac napísať.Akonáhle budem mať viac času,napíšem krátku recenziu a samozrejme aj popridávam fotky.Je to Burny LesPaul Custom Black  Beauty  Bavím sa skvele


* Burny_les_paul.jpg (124.59 KB, 1152x864 - prehliadnuté 735 krát.)
« Posledná zmena: 05. Marec , 2008, 10:56:09 od Pitu » Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 22. Február , 2008, 14:37:39 »

jeba riadna ...
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2 kedy: 22. Február , 2008, 14:38:58 »

no jejda :) urcite napis, jak sa Ti lubi, dojmy a tak... skuste poporovnavat s Peciho mejplacom niekedy ak bude prilezitost.
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #3 kedy: 22. Február , 2008, 15:05:21 »

Porovnáme z originál Peciho Customom a napíšem podrobnejšiu recenziu  Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #4 kedy: 22. Február , 2008, 15:35:26 »

ak som dobre pochopil, toto by mal byt telo celomahagon ? a krk ?
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #5 kedy: 05. Marec , 2008, 10:25:21 »

je to komplet celomahagon aj krk.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #6 kedy: 05. Marec , 2008, 10:59:41 »

Je to veľmi pekná gitara, aj keď na môj vkus trochu ľahká na Custom. Zvuk má niečo z farby Gibson LP custom.
« Posledná zmena: 05. Marec , 2008, 11:07:49 od RobG » Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #7 kedy: 05. Marec , 2008, 13:36:19 »

Je to veľmi pekná gitara, aj keď na môj vkus trochu ľahká na Custom. Zvuk má niečo z farby Gibson LP custom.
Robo, malo by to byt 57 reissue ktory bol komplet celomahagon - taku teraz robi aj Gibson customshop. Kedze tam nieje ten javor, tak nema byt preco tazka.  Na zdravie!
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #8 kedy: 05. Marec , 2008, 14:11:25 »

Píšem len svoj dojem, čo som mal customy, boli ťažké ako svine.  Na zdravie! Priznám sa, že sa vyznám viac v Standardoch.  Na zdravie!
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #9 kedy: 05. Marec , 2008, 14:44:45 »

Píšem len svoj dojem, čo som mal customy, boli ťažké ako svine.  Na zdravie! Priznám sa, že sa vyznám viac v Standardoch.  Na zdravie!
no tie bezne s javorovym topom ako ma (a mal) progac su dost palky.. obzvlast ku koncu 70tych rokov. tie byvali do 6 kg..
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #10 kedy: 05. Marec , 2008, 17:54:51 »

Celomahagonove Gibson Les Paul Customy neboli tazke, okolo 4,5 kg je spravna vaha. Pokial tam nehodili nejaky tazky mineralovy mahagon.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #11 kedy: 31. Marec , 2008, 10:43:33 »

Nedavno som kupil taky isty LP, akurat biely. Hra uplne inak nez moj Greco LP Standard.
Zaznamenané
javanne
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 227



« Odpoveď #12 kedy: 31. Marec , 2008, 11:42:13 »

Dnes som bol z Robertom na pošte vyzdvihnúť,môj nový prírastok.O chvílu odchádzam na kšeft tak nemám čas o nej viac napísať.Akonáhle budem mať viac času,napíšem krátku recenziu a samozrejme aj popridávam fotky.Je to Burny LesPaul Custom Black  Beauty  Bavím sa skvele

No to som zvedavy, co na nu hovoris...mam nieco podobne od Burny, len trosku upravene od klasikej black beauty...a sice John Sykes model...pride mi trosku agresivnejsia ako klasicka black beauty ale inak veeelmi podobna
Zaznamenané

Fender RK Tele / Paoletti Strats / Gibson VOS LPs -> Fryette Deliverance 60 -> custom cab w 2x12 Scumbacks speakers
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #13 kedy: 31. Marec , 2008, 12:47:56 »

Ja som nadmieru spokojný,gitara je v pôvodnom stave hrá výborne,trošku som sa s ňou pohral,ponastavoval a gitka začala hrať,nebudem do nej robiť žiadne zásahy,som spokojný   Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele a ďakujem Robertovi že mi dopomohol k tejto výbornej gitare  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #14 kedy: 01. Apríl , 2008, 10:18:37 »

Temo: Ake su snimace na tvojej? Na mojej boli neskutocne mikrofonicke ale ked som dale plechove kryty tak sa to zlepsilo na unosnu mieru. Tipujem ze asi nemam originalne, ale menit ich nechcem lebo zvukovo sa mi pacia.
Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.032 sekund, 22 otázok.