Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 21:27:02
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Temo - Black Beauty  (Prečítané 4809 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #15 kedy: 01. Apríl , 2008, 15:31:13 »

Temo: Ake su snimace na tvojej? Na mojej boli neskutocne mikrofonicke ale ked som dale plechove kryty tak sa to zlepsilo na unosnu mieru. Tipujem ze asi nemam originalne, ale menit ich nechcem lebo zvukovo sa mi pacia.
Podľa toho čo som našiel na nete a podla poznávacích znakov by to mali byť VH1,no nie som si istý,nameral som na nich 7,7 a 7,8 Kilo, nepískajú nejak kriticky,nebudem ich ani zalievať,ja používam aj tak staromódny málo prevalený zvuk  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #16 kedy: 01. Apríl , 2008, 15:34:49 »

Temo: Ake su snimace na tvojej? Na mojej boli neskutocne mikrofonicke ale ked som dale plechove kryty tak sa to zlepsilo na unosnu mieru. Tipujem ze asi nemam originalne, ale menit ich nechcem lebo zvukovo sa mi pacia.

to poznas, ci mas v gitare nedotknutu fabricku elektriku. mne originalne "asi" VH2 tiez nepiskaju nejak moc, skorej ani nie - nameral som im kusok cez 8
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #17 kedy: 01. Apríl , 2008, 15:37:26 »

to poznas, ci mas v gitare nedotknutu fabricku elektriku. mne originalne "asi" VH2 tiez nepiskaju nejak moc, skorej ani nie - nameral som im kusok cez 8
Preto nechcem do toho rýpať,lebo všetko je uplne pôvodné,elektrika,mechanika,jedine čo nie je origoš ja čudlík na prepínači  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #18 kedy: 01. Apríl , 2008, 15:40:47 »

ten mam origos oranzovy...  Bavím sa skvele to sa mi strasne lubi, ze neni jediny dovod do tej gitary rypnut - vsetko funguje jak nove, snimace su vynikajuce... ne jak Pearly - SGcka mi dosla a okrem dreva a krytov potakov som musel vsetko menit... ale zase aj znatelny rozdiel v cene...
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #19 kedy: 01. Apríl , 2008, 15:56:05 »

ten mam origos oranzovy...  Bavím sa skvele to sa mi strasne lubi, ze neni jediny dovod do tej gitary rypnut - vsetko funguje jak nove, snimace su vynikajuce... ne jak Pearly - SGcka mi dosla a okrem dreva a krytov potakov som musel vsetko menit... ale zase aj znatelny rozdiel v cene...
ja sa pokúsim zohnať taký oranžový alebo mozadzný  ,keby si vedel,kúpim  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
acdc100
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 246


« Odpoveď #20 kedy: 01. Apríl , 2008, 15:59:40 »

To bude hrať ako sviňa s týnm origoš čudlíkom  ha ha ha ha ha ha ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #21 kedy: 01. Apríl , 2008, 16:29:33 »

temeraf ze hej  ha ha ha
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #22 kedy: 01. Apríl , 2008, 18:28:14 »

To bude hrať ako sviňa s týnm origoš čudlíkom  ha ha ha ha ha ha ha ha ha Na zdravie!
nebude to pískať  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.029 sekund, 22 otázok.