Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 15:01:15
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Lenny Kravitz  (Prečítané 15197 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« kedy: 24. Február , 2008, 12:41:32 »

No nic, nie je tu a tak ho sem supnem...  Beeee

pre mna predovsetkym velky muzikant a az potom spevak, gitarista, bubenik, klavirista...  Bavím sa skvele
clovek ktory je si schopny nahrat a zmixovat sam cely album a spravit z toho pomerne dost uspesne predavanu vec...

albumov ma za sebou osem, vypredanych koncertov stovky, rockovych megahitov desiatky...


tento clovek sa jednoducho nepoznat asi ani neda...

v sucasnosti je v predaji jeho najnovsi album "Love Revolution" v ktorom ani z daleka nechyba lennyho zmysel pre hudbu ako taku, vyrazny spev a najma naslapana gitara...  Nechajte ma vydýchať

par songov z noveho albumu:



MegaHity:









web: http://www.lennykravitz.com/

neviem co viac nanho povedat...tesim sa na jeho koncert  Zdravíčko
« Posledná zmena: 24. Február , 2008, 12:47:06 od joey » Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #1 kedy: 24. Február , 2008, 12:48:29 »

Lennyho si rad vypocujem, aj ked mozno by som ho mohol pocuvat aj castejsie Beeee  ale urcite ma par velkych hitov, pre mna taka clekom oddychovka Žmurk
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2 kedy: 24. Február , 2008, 12:51:45 »

to su kecy o tom, ako si nahrava mixuje mastruje playbackuje a cojaviem co vsetko este sam.... to si len robi sam okolo seba auru zazracneho. inak ma nebavi a nikdy ma nebavil. odmysliac si, ze ktovie co si vsetko teda naozaj robi sam, tak je pre mna cely Kravitz nafuknuta bublina a tie pesnicky su pre mna nezazivna nuda.
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #3 kedy: 24. Február , 2008, 12:58:49 »

ked je pre niekoho absolutna nuda song "Are you gonna go my way" tak fakt neviem co ta rozhybe...  Popiskujem si
Zaznamenané
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #4 kedy: 24. Február , 2008, 13:10:55 »

to su kecy o tom, ako si nahrava mixuje mastruje playbackuje a cojaviem co vsetko este sam.... to si len robi sam okolo seba auru zazracneho. inak ma nebavi a nikdy ma nebavil. odmysliac si, ze ktovie co si vsetko teda naozaj robi sam, tak je pre mna cely Kravitz nafuknuta bublina a tie pesnicky su pre mna nezazivna nuda.

 Fuuha zíram Fuuha zíram Fuuha zíram
Zaznamenané

AETHERON.SK
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #5 kedy: 24. Február , 2008, 13:19:33 »

Mam jeho autogram  Som frajer
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #6 kedy: 24. Február , 2008, 13:24:45 »

je to POP maskovany za neviem aky fasa bigbit. je to cele robene velmi ucelovo tak, aby to fungovalo na masy. a ono to na tie masy funguje a je super, ze sa tomu cloveku dari tak dlho drzat v takmer hlavnom prude. pre mna je to ovsem akysi nepodareny hybrid - neni to totiz ani riadny POP a uz vobec to neni ziadny fasa bigbit... skratka blbost. ze je ten clovek talentovany a sikovny a ze je fesak a aj na tu gitaru zabrnka viac ako Kurt Cobain... to je vsetko pekne a za to mu kludne patri obdivu kolko znese. inak uz ta prva pesnicka jeho slavna co mal - ked som ju pocul v jej dobach v radii, niekedy v roku 91-92, len som sa divil, ze co to je za zrychlenu vykradacku Hendrixa. vadilo mi to jak hovado uz vtedy.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #7 kedy: 24. Február , 2008, 13:56:32 »

ked je pre niekoho absolutna nuda song "Are you gonna go my way" tak fakt neviem co ta rozhybe...  Popiskujem si

A co je na nom? Takych songov vytiahnes z konca 60tych rokov alebo zaciatku 70tych stovky. Jednoduchy riff, akurat sa to tvari staromodne. Kravitz ma par celkom fajn hitoviek, ale tiez si myslim ako Rasto, ze je okolo neho zbytocne halo.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #8 kedy: 24. Február , 2008, 14:01:04 »

tak ako okolo každeho muzikanta..ludia si z nich robia bohov  je to na smiech Na zdravie!
Zaznamenané

joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #9 kedy: 24. Február , 2008, 14:11:43 »

neviem, nepozorujem okolo Kravitza ziadne "halo"...ani nijak extra v telke ani v radiach, je tam ako kazdy iny radovy "masovy" muzikant...

a robit z kravitza "boha"  Huh!  ?§!.  Bavím sa skvele ...je pocuvany, tot vsio, nic viac, nic menej...

skor mi pride ze uz viac z kapely Lunetic si robili 14-15rocne "dievky" bohov...  Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #10 kedy: 24. Február , 2008, 15:11:05 »

co to jaky Lunetic to tu vytahujes ? to je kapela, ktora hrala od roku 1996 do roku 1998 a pol, ako to tu suvisi z tymto ?
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #11 kedy: 24. Február , 2008, 15:17:01 »

co to jaky Lunetic to tu vytahujes ? to je kapela, ktora hrala od roku 1996 do roku 1998 a pol, ako to tu suvisi z tymto ?

chalan hore napisal ze "ludia si robia z muzikantov bohov"...
co mne vobec nepride ze je toho prikladom Kravitz...ze to uz skor platilo na Lunetic...co na tom nechapes?
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #12 kedy: 24. Február , 2008, 15:36:19 »

chalan hore napisal ze "ludia si robia z muzikantov bohov"...
co mne vobec nepride ze je toho prikladom Kravitz...ze to uz skor platilo na Lunetic...co na tom nechapes?
Az na to, ze chlapcov z Lunetic tazko oznacit za muzikantov. Kravitz nim aspon je. Popiskujem si
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #13 kedy: 24. Február , 2008, 16:02:56 »

chalan hore napisal ze "ludia si robia z muzikantov bohov"...
co mne vobec nepride ze je toho prikladom Kravitz...ze to uz skor platilo na Lunetic...co na tom nechapes?

vsetko chapem, len nechapem, kde si prisiel na ten Lunetic. vtedy este ani mobili neboli, jak to je uz zabudnuta historia, takze ma udivuje, ze si si na nich spomenul. Ta museli asi nejak chytit za srdce kedysi, nocak ?
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #14 kedy: 24. Február , 2008, 16:07:55 »

sak ale o tom to je...  Bavím sa skvele
ze si ludia z nich robili bohov a neviem co az tak posadnuto ze to muselo jebnut do hlavy snad kazdemu...  ?§!.

co si myslim ze pripad Kravitza ani z daleka nie je...mozes ho pokojne ignorovat no Lunetic sa svojho casu ignorovat "nedal"...  Žmurk to si musel pretrpiet alebo sa zatvorit do atomoveho krytu  ha ha ha

Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 22 otázok.