Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 21:50:17
Strán: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 132 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: otazky ohladom hand made  (Prečítané 534316 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
eter
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 157


« Odpoveď #630 kedy: 03. Október , 2008, 18:30:32 »

To je sice pekne,ale mna uz nepresveci ziadna podobna reklama a môze tam byt aj Jimi Hendrix  Bavím sa skvele
 
Asi tak, reklama sa robi za peniaze ...to vie kazdy.
Zaznamenané
pole
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 190



WWW
« Odpoveď #631 kedy: 03. Október , 2008, 18:35:17 »

ani ja tie lampy moc nemusim....
Zaznamenané

tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #632 kedy: 03. Október , 2008, 19:01:41 »

ani ja tie lampy moc nemusim....

a kt??    ako koncove by som bral lne JJ  ale preampove hmmmmmmm
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #633 kedy: 03. Október , 2008, 22:45:27 »

a kt??    ako koncove by som bral lne JJ  ale preampove hmmmmmmm

Mesa lampy, ako koncove, tak aj preampove... a Majo Fero Ti moze potvrdit, ze prave cinske MESY hraju ppc :)
A zasa JJ hraju velmi vyskovo. Najma preampove. Je to otazka vkusu, cize mne sa JJ nepacia. Co sa tyka EL 34 tak mne sa velmi pacia Electro - Harmonix.
Mam skusenosti kde v hlave Orange OR120 boli v preampe Mesa lampy, zvukovy rozdiel bol pocutelny.
« Posledná zmena: 03. Október , 2008, 22:47:12 od Branko » Zaznamenané

brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #634 kedy: 04. Október , 2008, 07:23:59 »

Ja to vydim asi takto:
JJ je Slovenska firma vyrabajuca pomerne drahe lampy ,lebo sak su vyrobene na slovensku a tu je pomerne draha pracovna sila.
No urcite drahsia ,ako v cine ,kde ludia pracuje za stravu.Preto JJaci musia predat vsetko co sa predat ako tak este da.
Snat nevydodia do srotu to co im velkoodberatelia a selektovaci vratili, neeee  Bavím sa skvele
Sak kym na to jebnty slovak pride ,tak mi toho este tolko predame  Bavím sa skvele
Lenze bacova cicina.Lampy Tube amp doctor Premium Quality ,su tie iste JJ lampy akurat selektovane.
Lampu JJ kupite  za 9 eur a tu istu PQ za 22 eur.Lenze trvanlivost a spolahlivost je ciste nahodny parameter,ktory sa odmerat neda a lampy JJ ho maju dos na pi...
Preto sa Vam môze stat ze kupite lampu selektovanu vyrobenu v JJ ,ktora ale casom odyde.
Co sa tyka zvuku malych lamp,tak to tu moc nebudem rozoberat,ale preampovky niesu moc vhodne do vsetkych pozicií.
Z tohoto dôvodu som vo velkej miere prestal pouzivat JJ a presedlal som na MBckarske lampy ,ktore niesu vôbec az tak drahe (lebo made in bambusovo  Bavím sa skvele) aj ked su uz selektovane a su ovela spolahlvejsie a aj ECCcky lepsie hraju.
Tak asi taku mam ja skusenost.
« Posledná zmena: 04. Október , 2008, 07:33:05 od brdo prvy » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #635 kedy: 04. Október , 2008, 08:37:48 »

A zasa JJ hraju velmi vyskovo. Najma preampove.
sranda, ze na grailtone fore tvrdia, ze JJ maju "darker sound" :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #636 kedy: 04. Október , 2008, 08:50:11 »

ono to je tak, aj na tomto fore sa tvrdi vselico, kazdy sa priklana k niecomu.
osobne dam viac na nazor skuseneho cloveka ako je brdo.
Zaznamenané

o-yep sro
udry
Hosť
« Odpoveď #637 kedy: 04. Október , 2008, 08:55:12 »

A to si snad niekto mysli,že X firiem nakupi XY lamp,vyselektuju a ostatne vratia firme JJ ? ha ha ha
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #638 kedy: 04. Október , 2008, 09:12:10 »

A to si snad niekto mysli,že X firiem nakupi XY lamp,vyselektuju a ostatne vratia firme JJ ? ha ha ha

zda sa Ti to nerealisticke ?

s tymi cinskymi MB suhlasim - hraju dobre a neni su az tak predrazene, 16 jur sa da, ak maju aj cosi vydrzat (snad)

a zaujimalo by ma, ci si pan Malmsteen niekedy menil lampy a ci naozaj ma sajn, keby sa ho niekto spytal, ze co ma v ampe :)
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #639 kedy: 04. Október , 2008, 09:19:59 »

Mal som doma nejaký nový Marshall-koncovky boli JJ,Randall ich tiež používal...Ja najradšej kupujem MB,GT...aj ked aj medzi nimi sa nájdu zmetky.
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #640 kedy: 04. Október , 2008, 09:22:48 »

zda sa Ti to nerealisticke ?


Nie nerealisticke,to je ko........a.
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #641 kedy: 04. Október , 2008, 09:23:50 »

zda sa Ti to nerealisticke ?

s tymi cinskymi MB suhlasim - hraju dobre a neni su az tak predrazene, 16 jur sa da, ak maju aj cosi vydrzat (snad)

a zaujimalo by ma, ci si pan Malmsteen niekedy menil lampy a ci naozaj ma sajn, keby sa ho niekto spytal, ze co ma v ampe :)
No on si pravidelne meni lampy  Bavím sa skvele
Ale ti co pouzivaju lampy inej znacky si az tak casto menit nemusia  Bavím sa skvele
Som zvedavy ako dlho mi budu ficat tie specialne selektovane v Ampegu,lebo ich vyberem a otrieskam Jurcovi o hlavu osobne Bacha na vec kamo!
« Posledná zmena: 04. Október , 2008, 09:25:46 od brdo prvy » Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #642 kedy: 04. Október , 2008, 09:48:15 »

neviem kde som to mal dat tak dam sem
keba niekto sa pytal že ake su JJ elektronky  ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha


to je ojeb. taky prospekt spravis aj ty doma. ine by bolo keby drzal tu elektronku naozaj v ruke. toto je len kolaz.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
udry
Hosť
« Odpoveď #643 kedy: 04. Október , 2008, 09:54:54 »

Aha ,tak zijes v peknom omyle.
Par krat som po neuprosnom tvrdeni ze su zle ,vratil lampy a oni ze nevadi mozno v inych aplikaciah budu dobre  Bavím sa skvele
Tak potom mozno prave tie co som vyreklamoval a vratil ma prave teraz niekto v ampe  Bavím sa skvele Bavím sa skvele a si ich pochvaluje ,ze ?
People are so stupid  Bavím sa skvele
Ale to neznamena,že su to lampy vratene od inych firiem.Proste firma z kalifornie nebude vracat napr. 5000 ks lamp,ktore neprešli selekciou. Ved len doprava je drahšia ako nakupna cena tych lamp.Tie firmy proste nakupuju vo velkom množstve,kde cena za 1 lampu je par centov.Tam sa proste stym počita,že nie všetky vyhoveju. Vyselektuju,určia "triedy kvality" a predavaju. Čo su total  zle,idu do šrotu.To by sa v JJ zblaznili,keby im z celeho sveta od X obchodnych partnerov /alebo distribučnych firiem/ chodili zasielky s nevyhovujucimi lampami.  Iny je samozrejme slov.trh,kde si objednaš 5ks. Tam jednoducho niekto siahne do regalu,zabali par kusov a šmitec.Ked budu zle,reklamuj. Pre 5ks sa nikto nesere.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #644 kedy: 04. Október , 2008, 10:37:47 »

A to si snad niekto mysli,že X firiem nakupi XY lamp,vyselektuju a ostatne vratia firme JJ ? ha ha ha

VER TOMU, ze JE TO TAK.  Na zdravie!
Takto to robi napr. Mesa. Nakupia lampy, vyselektuju ich a zvysok vratia. Este to aj na svojich strankach uvadzaju.
« Posledná zmena: 04. Október , 2008, 10:39:22 od Branko » Zaznamenané

Strán: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 132 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.1 sekund, 23 otázok.