Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 22:08:57
Strán: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 132 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: otazky ohladom hand made  (Prečítané 534327 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #1485 kedy: 11. Október , 2009, 21:34:14 »

omg a to už načo to bude usmernovat a filtrovat ?§!. drbnem trimer na zem a pokoj.

lol ved šetriš lampy menej  spotreba menej sa hreju lampy aj tušim.... a proste riadny tunning nešumia tak lampy


proste si nedaš drevene koleska na auto.... :)
Zaznamenané

brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #1486 kedy: 12. Október , 2009, 08:43:27 »

.... jak deti f skolke  Bavím sa skvele Bravooo
Len pokracujte rádcové ,uz dlho som sa tak nepobavil  Nechajte ma vydýchať páté pres deváté...nevadi
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #1487 kedy: 12. Október , 2009, 14:26:48 »

musí tu niekto nahradit vallu Bavím sa skvele
VALLA je NENAHRADITELNÝ Si píš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nezahrávaj sa
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #1488 kedy: 12. Október , 2009, 16:01:36 »

sa nastvem kua a dam to namotat vsecko brdovi   No hanbím sa..  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1489 kedy: 12. Október , 2009, 16:08:42 »

ja by som sa chcel opytat vseobecne preco niekto z handmade vyrobcov nevyraba moderne znejuce aparaty voicingom podobne znackam ako su Engl, Diezel pripadne nieco z tohto sudka.
Ak niekto povie, ze vyraba takyto aparat, tak sa opytam znova: preco niekto z handmade vyrobcov nevyraba moderne znejuci aparat?
 ak dany vyrobca povie: lebo po tom nie je dopyt, budem spokojny a nebudem sa dalej pytat..
a nemyslim dostatok gainu, ale voicing
« Posledná zmena: 12. Október , 2009, 16:10:30 od kaolko » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1490 kedy: 12. Október , 2009, 16:11:26 »

gerhat nerobí na štýl Englov? Zdravíčko

:D:D:D sto pro nie.. pretoze som tie veci pocul a mal som v skusobni preamp a koncak od neho a hralo to slabise nez valveking  Žmurk co sa kvality zvuku tyka
« Posledná zmena: 12. Október , 2009, 16:11:53 od kaolko » Zaznamenané

temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #1491 kedy: 12. Október , 2009, 16:11:59 »

ja by som sa chcel opytat vseobecne preco niekto z handmade vyrobcov nevyraba moderne znejuce aparaty voicingom podobne znackam ako su Engl, Diezel pripadne nieco z tohto sudka.
Ak niekto povie, ze vyraba takyto aparat, tak sa opytam znova: preco niekto z handmade vyrobcov nevyraba moderne znejuci aparat?
 ak dany vyrobca povie: lebo po tom nie je dopyt, budem spokojny a nebudem sa dalej pytat..
a nemyslim dostatok gainu, ale voicing
Presne si to vystihol,dopyt je po vintage aparátoch lebo cinania ich nevyrábajú  Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1492 kedy: 12. Október , 2009, 16:12:38 »

Presne si to vystihol,dopyt je po vintage aparátoch lebo cinania ich nevyrábajú  Bavím sa skvele

potom chapem..  inak diezel a engl su zhodou okolnosti nemci.. aj ked myslim si, ze dovod je ten, ze dany clovek ktory chce moderne znejuci aparat tak mu ani nenapadne oslovit handmade vyrobcu.. teda mne by to urcite nenapadlo. .zatial som pocul asi 4 taketo vyrobky a musim povedat ze nielen ze zneli horsie nez valveking, ale este aj zneli podobne jeden druhemu  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 12. Október , 2009, 16:14:50 od kaolko » Zaznamenané

temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #1493 kedy: 12. Október , 2009, 16:14:50 »

potom chapem..
Okrem toho čo je to moderne znejúci aparát?...všetci sa vracajú k plesnivinám,moderné kapely hrajú na lubovkách,Mustangoch a Jaguaroch,hrajú cez všelijaké Orange,Voxy,Plexiny....tak čo je potom moderný zvuk?To čo produkujú metalové kapely alebo čo vlastne?    Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1494 kedy: 12. Október , 2009, 16:16:27 »

Okrem toho čo je to moderne znejúci aparát?...všetci sa vracajú k plesnivinám,moderné kapely hrajú na lubovkách,Mustangoch a Jaguaroch,hrajú cez všelijaké Orange,Voxy,Plexiny....tak čo je potom moderný zvuk?To čo produkujú metalové kapely alebo čo vlastne?    Bavím sa skvele

neviem ze by nejaka kapela ktoru pocuvam z modernych hrala na orange vox a marshalli plexi :D ak myslis pod pojmom 'moderna kapela' Motorhead tak to nie je moderna kapela  Bavím sa skvele a nehovorim to v style: tak a teraz som ti to natrel.. len aby sme sa vyhli hlupostiam
« Posledná zmena: 12. Október , 2009, 16:19:28 od kaolko » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1495 kedy: 12. Október , 2009, 16:20:22 »

pozmenim este svoju vypoved: nejak handmade vyrobca okrem uzivatela jankoooo .. to malo asi najblizsie k modernemu ampu
Zaznamenané

temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #1496 kedy: 12. Október , 2009, 16:25:38 »

neviem ze by nejaka kapela ktoru pocuvam z modernych hrala na orange vox a marshalli plexi :D ak myslis pod pojmom 'moderna kapela' Motorhead tak to nie je moderna kapela  Bavím sa skvele a nehovorim to v style: tak a teraz som ti to natrel.. len aby sme sa vyhli hlupostiam
ok už nebudem reagovať lebo ty sleduješ asi len metal,Motorhead hrajú na Marshally,nie je to jediná kapela čo počúvam  Nezahrávaj sa
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1497 kedy: 12. Október , 2009, 16:27:13 »

ok už nebudem reagovať lebo ty sleduješ asi len metal,Motorhead hrajú na Marshally,nie je to jediná kapela čo počúvam  Nezahrávaj sa

no to nie..  zas len metal nie ale pod tym pojmom si predstavim nieco ine. nebud stahovaci ci ako sa to pise..
Inak uz minule som sa ta chcel opytat.. hmm nemas nahodou dceru co chodila na ev. lyceum v BA?
« Posledná zmena: 12. Október , 2009, 16:27:37 od kaolko » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1498 kedy: 12. Október , 2009, 17:41:03 »

ja by som sa chcel opytat vseobecne preco niekto z handmade vyrobcov nevyraba moderne znejuce aparaty voicingom podobne znackam ako su Engl, Diezel pripadne nieco z tohto sudka....

ktorych handmade vyrobcov konkretne mas na mysli ? tvarim sa, ze nevidim, ze sa snazis podsunut, ze vyrobit aparat s modernym voicingom (brrr, hnusne slovo :) ) je nedostizna meta :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1499 kedy: 12. Október , 2009, 17:42:59 »

...aj ked myslim si, ze dovod je ten, ze dany clovek ktory chce moderne znejuci aparat tak mu ani nenapadne oslovit handmade vyrobcu....

neviem, aky voicing ma Ondrov aparat, ale viem, ze je to handmade...
Zaznamenané
Strán: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 132 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.068 sekund, 23 otázok.