Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 21:41:25
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Preco vlastne gitary naberaju hodnotu rokmi?  (Prečítané 47895 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
lednicky1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 310



« Odpoveď #210 kedy: 10. September , 2008, 13:05:47 »

po velmi dlhom case som si znovu pozrel tuto temu, a musim vam povedat, ze co som mal nejake starsie nahravky toho behringera strakaca, tak musim povedat, ze jedine co na nej menilo zvuk su struny. SKusal som ju rozobrat, vsetko ponastavovat ako ma, a hra to stale ako crep. Teraz uz viem, pretoze mam doma Vintage V 100 les paul, ktory je o neskutocny kusisko lepsia gitara.
Zaznamenané

Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #211 kedy: 10. September , 2008, 13:11:05 »

Naozaj si cakal ze ten Behringer sa casom vyhra? Tomu neverim.
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #212 kedy: 10. September , 2008, 14:00:23 »

po velmi dlhom case som si znovu pozrel tuto temu, a musim vam povedat, ze co som mal nejake starsie nahravky toho behringera strakaca, tak musim povedat, ze jedine co na nej menilo zvuk su struny. SKusal som ju rozobrat, vsetko ponastavovat ako ma, a hra to stale ako crep. Teraz uz viem, pretoze mam doma Vintage V 100 les paul, ktory je o neskutocny kusisko lepsia gitara.
mozno preto, ze strakace od behringera su z preglejky.  Na zdravie!
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #213 kedy: 10. September , 2008, 18:55:01 »

SKusal som ju rozobrat, vsetko ponastavovat ako ma, a hra to stale ako crep.
hmm a co si cakal od hrackarskej gitary, ktora ma hodnotu misky ryze? :)
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #214 kedy: 10. September , 2008, 20:22:12 »

Myska ryze je pre celu smenu co robi tie gitary davka na den...
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #215 kedy: 10. September , 2008, 20:46:11 »

toho behringera strakaca, tak musim povedat, ze jedine co na nej menilo zvuk su struny. SKusal som ju rozobrat, vsetko ponastavovat ako ma, a hra to stale ako crep.
A skušal si ju cez Behringer amp+Behringer box+ Behringer efekt. procesor ? Možno ta gitara je kompatibilna len so značkou Behringer.  Žmurk  / ozik,čo je s Predatorom? nejak  postradam na fore  odbornost a znalost vo veciach "skutočnych i neskutočnych/ :)
« Posledná zmena: 10. September , 2008, 20:52:32 od udry » Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #216 kedy: 10. September , 2008, 21:03:16 »

neviem, od omylu ktory mal s cubom, ho nejako neregistrujem. hadam sa len neurazil  Smútim
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #217 kedy: 10. September , 2008, 21:05:16 »

neviem, od omylu ktory mal s cubom, ho nejako neregistrujem. hadam sa len neurazil  Smútim
Dopočul som sa,že to tu bolo zaujimave,žial ked som prišol,už zmazane. Smútim
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #218 kedy: 10. September , 2008, 21:08:44 »

ked sa budes v noci budit, potit, rano sa nebudes moct sustredit a ohryzat si aj nechty na nohach po celom dni, tak Ti to z toho kosa vylovim  Na zdravie!  Bavím sa skvele
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #219 kedy: 10. September , 2008, 21:09:54 »

ozik,čo je s Predatorom? nejak  postradam na fore  odbornost a znalost vo veciach "skutočnych i neskutočnych/ :)

Predator urcite funguje na instrumento.cz alebo mozno aj muziker
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
udry
Hosť
« Odpoveď #220 kedy: 10. September , 2008, 21:24:53 »

ked sa budes v noci budit, potit, rano sa nebudes moct sustredit a ohryzat si aj nechty na nohach po celom dni, tak Ti to z toho kosa vylovim  Na zdravie!  Bavím sa skvele
Ked to urobiš,tak ta na koncerte v Doors pube ochranim pred Dorianom a možno kupim aj pivo / ovšem enem pokud maš vosumnact  Bavím sa skvele/ Určite ta spoznam,lebo asi ako jediny budeš mat kravatu-ked pojdeš z tej oslavy Bavím sa skvele/
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #221 kedy: 10. September , 2008, 21:26:26 »

Predator urcite funguje na instrumento.cz alebo mozno aj muziker
Tam nechodim.Tam je nuda. ha ha ha
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #222 kedy: 10. September , 2008, 21:36:25 »

Ked to urobiš,tak ta na koncerte v Doors pube ochranim pred Dorianom a možno kupim aj pivo / ovšem enem pokud maš vosumnact  Bavím sa skvele/ Určite ta spoznam,lebo asi ako jediny budeš mat kravatu-ked pojdeš z tej oslavy Bavím sa skvele/

18 mam, to sa neboj. a kravatu nebudem mat. nuz, ako sa spozname ?  ha ha ha
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #223 kedy: 10. September , 2008, 21:39:36 »

18 mam, to sa neboj. a kravatu nebudem mat. nuz, ako sa spozname ?  ha ha ha
Žeby sme si obidvaja dali tie kravaty?/ nake puntikove alebo pásikave?/ Bavím sa skvele
Zaznamenané
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #224 kedy: 11. September , 2008, 09:42:16 »

haluz, ze niektore gitary hniju ako hrusky a daktore zreju ako vino... podobne je to aj s ludmi.
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.076 sekund, 22 otázok.