Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 00:42:08
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Liquid Mix a Pro Tools 7 LE  (Prečítané 2701 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
barso0913
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 72



« kedy: 01. Marec , 2008, 18:52:33 »

Caute ludia. Neviem ci niekto z vas Liquid mix poznate, alebo pouzivate ale jedna sa o VST a RTAS plug-in kompresorov a ekvalizerov s hardwarovym controlerom. V Pro Toolse mam ale problem to rozchodit. Vzdy pri nahodeni tohto pluginu do tracku pro tools vyhodi spravu "Access violation occurred" a vypne sa. Ak niekto viete co by mohlo byt za tym tak napiste. Dik
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 02. Marec , 2008, 11:08:27 »

To mas legalne M-Powered Pro Tools ? Alebo Digi aj s HW ? A ten plugin mas legalny RTAS ? Ak hej, tak bez k vyrobcom pre podporu. Ak nie, upirat si ine verzie.
Zaznamenané
kmotor corleone
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 533


Tiez znamy ako don corleone.


« Odpoveď #2 kedy: 02. Marec , 2008, 11:16:01 »

Možno ten plugin pod PT proste nefunguje. Ja používam FL studio 5 a tiež mi niektoré pluginy nefachčia, aj keď by podľa stránky výrobcu mali. Smútim
Zaznamenané

RED DEBILS
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3 kedy: 02. Marec , 2008, 11:20:03 »

no pokial je to RTAS plugin tak kde inde ako pod PT ma fungovat ? RTAS je totiz format vyhradne pre PT
Zaznamenané
kmotor corleone
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 533


Tiez znamy ako don corleone.


« Odpoveď #4 kedy: 02. Marec , 2008, 11:32:44 »

Pravda. Ja som to myslel tak, že ten konkrétny plugin, čo barso stiahol(typujem) ktovie-kde je vadný. To nebýva nič výnimočné.  :)
Ináč tu hlášku  "Access violation occurred" vypisuje niekedy aj mne. Niekedy treba do zložky s pluginmy okrem samotného rtas/dll súboru nakopírovať aj všetky ostatné súbory, čo vznikli pri inštalácii/rozpakovaní, ináč ten plugin nebude fachčiť. Hlavne preset banky a tieto veci. Zdravíčko
Zaznamenané

RED DEBILS
barso0913
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 72



« Odpoveď #5 kedy: 02. Marec , 2008, 20:08:54 »

Caute ludia.

Dik za uvahy, ale najskor musim vyvratit jedno tvrdenie a to konkretne "stiahnutie pluginu". Ten bol aj s hardwarovym controlerom legalne zakupeny nakolko bude a uz je pouzivany v studiu, ktore ma cely svoj soft aj hardw. legalny. Ja som nad tym este hodnu chvilu laboroval a nakoniec po prestudovani vsemozne vsetkych materialov a vyskusani vsetkeho mozneho som stiahol novsie ovladace a soft a potom vsetko fungovalo tak ako ma. Niekedy je to asi najlepsie riesenie co sa softwaru tyka. Vsetko vydrbat a nainstalovat odznova.
Takze problem uz je vyrieseny, tato tema moze byt aj zmazana, ale keby niekto mal podobny problem, riesenie tu najde.

STIAHNUT OVLADACE verzie dva a vsetko fici tak ako ma. No a este sa to aj rymuje. Yeah.

See ya
Zaznamenané
barso0913
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 72



« Odpoveď #6 kedy: 02. Marec , 2008, 20:29:36 »

To mas legalne M-Powered Pro Tools ? Alebo Digi aj s HW ? A ten plugin mas legalny RTAS ? Ak hej, tak bez k vyrobcom pre podporu. Ak nie, upirat si ine verzie.

Je to PT s Digi 002 a Command 8
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 20. Máj , 2008, 19:28:50 »

Ako si spokojny s Command8? Funguje bez problemov s Digi002? Rozhodujem sa prave ci upgradovat z Digi002Rack na Digi003, alebo kupit Command8, ale asi ten upgrade bude rozumnejsi.
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.09 sekund, 22 otázok.