Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 11:44:59
Strán: 1 [2] 3 4 ... 25 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dokonalejsie kopie gibsnov /aneb. cinania sa zlepsuju  (Prečítané 75796 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #15 kedy: 02. Marec , 2008, 01:16:00 »

nie je jedno ci je potenciometer o jeden milimeter hore dole....sak ked hudbu citis tak zahras aj hrebenom na troch strunach v-20°C.....
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #16 kedy: 02. Marec , 2008, 01:17:38 »

nie je jedno ci je potenciometer o jeden milimeter hore dole....sak ked hudbu citis tak zahras aj hrebenom na troch strunach v-20°C.....
ide o to ci ti niekto preda original Gibson alebo nejaky cinsky "Gipson"
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #17 kedy: 02. Marec , 2008, 01:18:31 »

Na tu kobylku by som neprisiel a pritom je to take evidentne. Ale zlepsuju sa, kde su stare dobre casy, ked este davali trojsrobove kryty na vyztuhu  Je mi do plaču
Zaznamenané
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #18 kedy: 02. Marec , 2008, 01:22:06 »

No pri tej ciernej by som podla tych fotiek prisiel len na tu kobylku, a to by si niekto mohol mysliet ze ju len vymenil a brat to za original. Ale tak uz preco nekupit gitaru taku co ma vsetko original nie? Ked to stoji tolko prachov a je toho plny net.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #19 kedy: 02. Marec , 2008, 01:27:49 »

ide o to ci ti niekto preda original Gibson alebo nejaky cinsky "Gipson"
pozrem cenu a uz vidim odkial vitr fuka
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #20 kedy: 02. Marec , 2008, 01:29:11 »

pozrem cenu a uz vidim odkial vitr fuka
tak ale niekoho zaujima preco je to kopia, vies keby ti niekto polozil vedla seba original a tuto kopiu, a nedal ti k nej cenovky, tak by si ich rozoznal? vsak mozno hej, ja sa nehadam, normalne sa pytam
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #21 kedy: 02. Marec , 2008, 01:32:29 »

pozrem cenu a uz vidim odkial vitr fuka
Ta cena moze skoncit dost podobne ako za original.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #22 kedy: 02. Marec , 2008, 10:31:01 »

...Znalci do toho, kto najde viac ako ja ma u mna pivo. ...

uz len fotky napovedaju, ze nieco je divne. vacsinou kto predava Gibson, snazi sa ho odprezentovat krajsie. onak ma inde strunnik, dalej, ako Gibson, cize aj medzi kobylou a strunnikom je vacsia medzera. aj gombiky ma rozhodene kusok inac. to by som presne inak nevedel pomenovat, keby som neporovnal s originalom, v kazdom pripade by som ale vedel, ze je to rozlozenie vsetkeho divne. zvoncek na hlave by mi udrel do oci hned. Gibsonacke loga v oku nemam, takze tam by som asi neuspel.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #23 kedy: 02. Marec , 2008, 10:35:25 »

tak som docital, ten vyrez som si samozrejme vsimol, len to tazko uhadnut z takej fotky, ci to nie je fotene nejakym sirokacom zo zleho uhlu. lebo da sa nafotit tak, ze sa to zdeformuje...
Zaznamenané
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #24 kedy: 02. Marec , 2008, 11:52:38 »

uz len fotky napovedaju, ze nieco je divne. vacsinou kto predava Gibson, snazi sa ho odprezentovat krajsie. onak ma inde strunnik, dalej, ako Gibson, cize aj medzi kobylou a strunnikom je vacsia medzera. aj gombiky ma rozhodene kusok inac. to by som presne inak nevedel pomenovat, keby som neporovnal s originalom, v kazdom pripade by som ale vedel, ze je to rozlozenie vsetkeho divne. zvoncek na hlave by mi udrel do oci hned. Gibsonacke loga v oku nemam, takze tam by som asi neuspel.
Tie gombiky maju byt (ked stoji na stojane) lave dva pod sebou v osi s gitarou, a pravy spodny je akoby kusok dovnutra vtlaceny roh kosodlznika. Odfotim mojho, nech je s cim porovnavat.
Potaky ma kazdy Gibson rovnako, teda z tejto ery, preto lebo zvnutra su ulozene vsetky 4 na plechu, finta je v tom ze su nesimetricky rozlozene. Takze takto a nijak inak.
Ked tak kukam na toho cinana tak sa mi zda ze to maju namerane ale dali to opacne ... Ked ste si vsimli tak krytka uloziska potakov sa neda dat opacne, len jedna ploha sedi.
...zvoncek na hlave by mi udrel do oci hned..
To je to ze tie zvonceky uz davaju take iste ako orig.


* knofliky.jpg (225.04 KB, 600x450 - prehliadnuté 1289 krát.)
« Posledná zmena: 02. Marec , 2008, 12:04:40 od Milos1 » Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #25 kedy: 02. Marec , 2008, 11:59:27 »

ale ked uz chce ojebavat tak preco by tam nedal fotky praveho gibsona a poslal tehlu..
Lebo by ho kupujuci zazaloval. Keby toto nebolo pravne podchytene tak by ebay ani podobne nefungovali.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #26 kedy: 02. Marec , 2008, 12:07:09 »

..kurvy šikmooký.. ha ha ha ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #27 kedy: 02. Marec , 2008, 12:15:55 »

Hlavne ma ten clovek len 15 responses, takze nikto rozumny by od neho nic drahe na Ebayi nekupil.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #28 kedy: 02. Marec , 2008, 12:19:03 »

Zase niekedy sa to oplati ked ma malo, lebo ludia sa boja prihadzovat, tak cena skonci nizsia. Ale musi byt istota ze je slusny, mat super fotky, popis, musi odpovedat na emaily a tak. Treba viac opatrnosti a vyplati sa aj to.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #29 kedy: 02. Marec , 2008, 13:11:23 »

Lebo by ho kupujuci zazaloval. Keby toto nebolo pravne podchytene tak by ebay ani podobne nefungovali.

a takto ho myslis nezazaluje ze ho ojebal ze je to original ?
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Strán: 1 [2] 3 4 ... 25 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 22 otázok.