Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
24. Apríl , 2024, 11:10:36
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dokonalejsie kopie gibsnov /aneb. cinania sa zlepsuju  (Prečítané 75866 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #45 kedy: 02. Marec , 2008, 14:32:49 »

ja by som sa takehoto inzeratu vyvaroval uz len kvoli tomu, ze tam nenapisal seriove cislo gitary, ale dal tam rozmazanu fotku so SN.

inac podla SN je gitara vyrobena:

Nashville Plant, TN, USA
November 28th, 2005
Production Number: 228

a ked je sfalsovane aj vyrobne cislo, tak to je tusim pravne napadnutelne.
Zaznamenané
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #46 kedy: 02. Marec , 2008, 15:03:41 »

Myslim ze v tomto pripade to neni to jedine co je pravne napadnutelne.
Ked ide o tie cisla, tak tie sa tiez naucili, lebo predtym davali take ktore na prvy pohlad kricali do oci. Vobec sa nezhodovali so systemom datovania a oznacovania gibsnov. Toto uz ma cifry ako maju byt YDDDYNNNN aj ked na standarde som nevidel 4 ciferne poradove cislo, len troj, tie stvor su skor na studiach a specialoch vidiet.
Ale tak tamta stranka si s tym nerobi tazku hlavu.
« Posledná zmena: 02. Marec , 2008, 15:05:13 od Milos1 » Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #47 kedy: 03. Marec , 2008, 11:08:07 »

Ahojte. Včera som po Milošovom upozornení, po prekontrolovaní Gibson čísla a ostatných znakov poslal predávajúcemu mail, že nakoľko sa snaží predať FAKE gitaru, činí umyselný podvod a v prípade, že nestiahne gitary z aukcie, budem informovať bezpečnostného EBAY technika a taktiež výhercu aukcie. Predčasne ukončil aukciu na oba " Standardy". Tak sme možno niekomu ušetrili peniaze.  Na zdravie!
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #48 kedy: 03. Marec , 2008, 11:26:54 »

Inak anglický EBAY je plný napodobenín Gibsonov, len niektorý to uvádzajú ako COPY  aniektorý ako surovo origoš.
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #49 kedy: 03. Marec , 2008, 11:56:01 »

Ahojte. Včera som po Milošovom upozornení, po prekontrolovaní Gibson čísla a ostatných znakov poslal predávajúcemu mail, že nakoľko sa snaží predať FAKE gitaru, činí umyselný podvod a v prípade, že nestiahne gitary z aukcie, budem informovať bezpečnostného EBAY technika a taktiež výhercu aukcie. Predčasne ukončil aukciu na oba " Standardy". Tak sme možno niekomu ušetrili peniaze.  Na zdravie!


dobrra praca  Som metlak Som metlak Som metlak  Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #50 kedy: 03. Marec , 2008, 13:49:49 »

Ahojte. Včera som po Milošovom upozornení, po prekontrolovaní Gibson čísla a ostatných znakov poslal predávajúcemu mail, že nakoľko sa snaží predať FAKE gitaru, činí umyselný podvod a v prípade, že nestiahne gitary z aukcie, budem informovať bezpečnostného EBAY technika a taktiež výhercu aukcie. Predčasne ukončil aukciu na oba " Standardy". Tak sme možno niekomu ušetrili peniaze.  Na zdravie!

Ja som mu to pisal tiez, aj som hned napisal report na ebay aj na customer support Gibsonu.

Inak poslal mi celkom vtipnu odpoved:

"Hi, it's good that some people do what you are doing. Me as you now, I had firmly believed in quality of these guitars till one day when I've started having doubts about it. Try to find more information on internet but I send you one very interesting, read all, the end is amazing.
http://www.edroman.com/rants/les_paul_necks.htm
Thanks"

Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #51 kedy: 03. Marec , 2008, 14:26:16 »

Je to podvodník. Nepáči sa mi, keď chce takto niekto obtiahnuť nováčikov pri kúpe Gibsona.  Na zdravie!
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #52 kedy: 03. Marec , 2008, 14:30:22 »

Je to podvodník. Nepáči sa mi, keď chce takto niekto obtiahnuť nováčikov pri kúpe Gibsona.  Na zdravie!

ste mu dojebali kseft  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #53 kedy: 03. Marec , 2008, 15:12:09 »

prekvapuje ma, ze tu popritom vsetkom neodznela este jedna vec - ta gitara je fakt velmi pekna
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #54 kedy: 03. Marec , 2008, 15:21:23 »

Pekný je origoš Gibson, s proporciami nezmenenými viac menej už cez 50 rockov..
Zaznamenané
rady
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 618


« Odpoveď #55 kedy: 03. Marec , 2008, 15:59:04 »

Okrem toho, že je tá gitara pekná, môže aj dobre hrať, možno aj lepšie ako originál. Ale v každom prípade sa mi páči váš spravodlivý zápal pre správnu vec. Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #56 kedy: 03. Marec , 2008, 16:21:34 »

Okrem toho, že je tá gitara pekná, môže aj dobre hrať, možno aj lepšie ako originál....

Alebo aj nie...  Popiskujem si
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #57 kedy: 03. Marec , 2008, 16:22:38 »

ked nie su schopni trafit gombiky tam, kde patria, tak nejsu schopni nic :)
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #58 kedy: 03. Marec , 2008, 20:11:33 »

ked nie su schopni trafit gombiky tam, kde patria, tak nejsu schopni nic :)
presne tak, pritom to neni problem, keby sa vsetci cinania (je ich 1,3 miliardy) poskladali na jeden original Gibson, tak by to mozno aj vedeli okopcit presne  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #59 kedy: 03. Marec , 2008, 20:28:51 »

Alebo keby citali gitarove fora  ha ha ha
Inac fajn chlapci ze ste spravili taku vec. Bol som sice zvedavy za kolko skonci, ale spravodlivost je potrebna.  Na zdravie!
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.067 sekund, 22 otázok.