Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 02:17:35
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: evil  (Prečítané 1712 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
evil
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 367



« kedy: 06. Marec , 2008, 22:43:49 »

Prednedavnom som mal novy prirastok, jedna sa o gitaru Godin LG HMB. Jedna sa o velmi svojsku gitaru, najcastejsie pripodobnovana k niecomu medzi LP a tele.Je to celomahagon s palisandrovym hmatnikom.Ma kratku menzuru,struny cez telo,rozopinanie cievok,srobovany krk styrmi nezavislymi srobami drevo na drevo-godinovska technologia bez laku,farby a pod., cim sa ma zabezpecit najlepsi prenos zvuku.Ten je posadeny hodne do basov,co mi velmi vyhovuje,celkovo ma gitara krasny harmonicky zvuk a vyborny sustain,proste radost hrat.
Tu su nejake fotky:






Nemozem prilis porovnavat, pretoze napriek dobe, ktoru sa venujem gitare som prilis mnoho nastrojov v ruke nedrzal. Kazdopadne, s nastrojom som uplne spokojny a myslim, ze lepsiu kupu som urobit nemohol...

Dalej vlastnim nieco ako fat strat Yamaha EG 112-vyborna gitara na zaciatok,pretoze vsetko fungovalo a funguje ako ma a nemam z nej ten lacny pocit,ze sa mi rozpadne v ruke ako pri niektorych inych nastrojoch tejto cenovej relacie.

K zbierke musim priratat aj Jolanu Diamantku,z ktorej casom mozno este nieco bude.

Doma zvyknem vela hravat a tvorit na akustike Mr.Parker CW-EQ.Je to mini jumbo s cutaway,ktore mi poskytuje dobru inspiraciu a mne plne postacujuci komfort a zvuk.
(foto pripadne hodim neskor)
« Posledná zmena: 06. Marec , 2008, 22:44:59 od evil_dildo » Zaznamenané

GODIN RULEZ!!!
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1 kedy: 07. Marec , 2008, 07:31:50 »

zaujimava gitka...   Na zdravie! co ta vysla? ak to nieje tajne...  Popiskujem si
Zaznamenané
evil
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 367



« Odpoveď #2 kedy: 07. Marec , 2008, 20:54:47 »

Nova stoji na muzikeri cca 25000,moja je vsak este starsia seria,novsie maju otvorene snimace,co som pozeral,Par tyzdnov dozadu som na stranke godina pozeral,ze ich zacali vyrabat s javorovymi topmi,takze vlastne sa tato gitara uz nevyraba.Ja som kupoval na inzerat za 15000 plus nejaka ta doprava Žmurk
Zaznamenané

GODIN RULEZ!!!
evil
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 367



« Odpoveď #3 kedy: 26. Máj , 2013, 20:00:02 »

Podarilo sa mi zohnat ku Godine LG novu sestricku od toho isteho vyrobcu - Godin Freeway classic s javorovým hmatnikom :) Aspon rychle mobilove fotky:

« Posledná zmena: 26. Máj , 2013, 20:00:52 od evil » Zaznamenané

GODIN RULEZ!!!
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.031 sekund, 22 otázok.